Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה וקניה מפרטי שקנה מסוחר

capri77
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

ראיתי אתמול רכב יד 3. שנתון 2013. אני מכירה את המוכרים הנוכחיים, ולכן חשבתי שיהיה יתרון בכך שאני יודעת מה עבר על הרכב מאז שהוא אצלם.

אבל הסתבר לי שהרכב אצלם פחות משנה, ושהם רכשו אותו מסוחר, למיטב הבנתי, לפי הניירת שיש להם מהרכישה שלהם, כולל הרישיון של הרכב טרם העברת הבעלות אליהם. אין לי מידע על הרכב לפני כן.

האם לפי הניירת המצ"ב -

האם הרכב נמכר במקור כרכב 0 ק"מ? האם יש לכך השלכה על המחיר, או שמאחר והם כבר יד 3 זה חסר משמעות?

הבדיקה המצ"ב היא מלפני שנה, כשהם קנו את הרכב.

בגלל דו"ח הבדיקה(למשל שהוחלף מכסה מנוע), והעובדה שהרכב עבר לסוחר, נשמע לי כאילו שהרכב עבר תאונה לא קלה? האם אני צודקת? זה צריך להיות שיקול לא לקנות את הרכב? ואם לא, האם יש לזה השפעה על המחיר?

הרכב עבר תאונה נוספת מקדימה אצל הבעלים הנוכחיים, דו"ח השמאי מצ"ב(מוקד חזית ימני), התאונה הוגדרה על ידי השמאי כעוצמה בינונית.

(כרגע נוטה מאד לוותר, אבל אולי יהיו פה דעות אחרות)

20200127_121252.jpg

20200127_121230.jpg

20200127_122220.jpg

20200127_121340.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוותר!

הרכב עבר תאונה רצינית מקדימה. הבדיקה נראית כמו בדיקה שהסוחר הזמין ולא הקונים.

הרכב עבר עוד תאונה.

אין שום הוכחה שהרכב נרכש באפס קילומטר.

הרכב נמכר אחרי תקופה קצרה יחסית.

מדובר בדגם נפוץ שלא קשה להשיג.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת רכב מסוחר - בהרבה מאוד מקרים מדובר ברכבים לא משהו.

רכב שנמכר אחרי פחות משנה - בהרבה מאוד מקרים מדובר ברכבים לא משהו.

כמובן שיכול להיות שבמקרה המסוים הזה הסוחר היה צדיק ובעלי הרכב הנוכחיים לא מסתירים ממך כלום ובאמת קיבלו רכב מהעבודה או שקר כלשהו, אבל למה להסתכן?

עדיף להשקיע בחיפוש ולרכוש רכב שכל חייו היה בידיים פרטיות ולא עבר תאונות. יתכן שיעלה קצת יותר אבל יחסוך המון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בגדול זה גם מה שאני חושבת,חיזקתם את דעתי.

ורק אציין שהמוכרים הנוכחיים אמינים ללא כל ספק. הבעיה היא עם מה שהיה בטרם הם קנו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...