Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מצלמת רוורס על מראת הרכב - יתרונות \חסרונות?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב שלי לא ניתן לשקף את מצלמת הרוורס על מסך המערכת המקורית ואני לא מוכן להחליף אותה

המתקין אמר לי ש"כואב לו הלב" להתקין לי מסך קטן על הדשבורד או באיזור אחר ברכב

וממליץ לי על מראה שנמצא עליה מסך

האם זה נוח ? זה לא קטן מדי לעומת מסך 5" ?

האם המראה עצמה נוחה ושימושית כמו המראה המקורית של הרכב, או שיש סיכוי שהיא פחות איכותית \ שבירה במקרה של תאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו ברכבים של העבודה את הסידור הזה.

לא יודע מה הציעו לך אבל את מה שהיה אצלנו אפשר לתאר במילה אחת - זוועה.

גם רואים גרוע, כשצריך את המראה כמראה וגם לא משהו באיכות התמונה של המצלמה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מראות כאלה ברכבים של חברים. זה נראה גרוע ומסתיר חלק משמעותי מהמראה.

מה סוג הרכב ושנת ייצור? יכול להיות שקיימים פתרונות אחרים שמתאימים לרכבך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה כזה ברכב, חשבתי שזה טוב כי ראיתי בכמה רכבים.

לא אגיד שהיה גרוע ולא שווה, אבל לא כזה טוב כמו שחשבתי לפני ששמתי.

אם אני זוכר נכון, באור יום לא היו רואים כל כך טוב, כאשר לא היה שמש היה יותר טוב.

הכל תלוי כמה עולה לך וכמה יעלה לך לעשות משהו כדי שיהיה במערכת (שאגב, תלוי המיקום של המערכת, גם לא נוח לפעמים, צריך להוריד יותר מידי את הראש ויכול לפספס משהו אחר מ הצדים).

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה מעליאקספרס מראה כזו שכוללת אנדרואיד ומצלמה קדמית. איכות הצילום טובה, הוויז עובד נהדר. החיסרון לדעתי הוא כמניעים המסך שעולה מיד הוא מסך הרברס וזה מעצבן. העלות 100 $. ממליץ.

#Aliexpress ₪ 241.57 38%OFF | Junsun אנדרואיד 8.1 2GB + 32GB ADAS 10 ב 1 DashCam רכב DVR מראה מצלמה 4G WIFI GPS Bluetooth מלא HD 1080P וידאו מקליט

https://a.aliexpress.com/_sSKVAh

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים רכשתי מראה כזו ומצלמה לקוואליר שהייתה לי אחרי שראיתי התקנה דומה אצל חבר, אציין שלא קניתי את המראות הזולות באלי אקספרס של ה15-20 דולר אלא הלכתי על אחת שעלתה סביב ה40 והאיכות היתה מעולה, כשהמסך היה כבוי בקושי היה ניתן להבחין בקיומו וכאשר הוא נדלק ראו היטב מלבד במצב של שמש ישירה מהחלון האחורי.

אני כן יכול להעיד שראיתי מוצרים דומים באיכות הרבה יותר ירודה שבקושי אפשר לראות משהו וגם בשעות הלילה איכות הצפיה קטסטרופה, זה תלוי מאוד באיכות המוצר שתרכוש.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט נוסף שיש לקחת בחשבון - אם המראה שלך בעלת תכונה של הכהייה אוטומטית נגד סינוור, גם זה משהו שתוותר עליו במעמד התקנת מראה אפטרמארקט כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...