Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבלי RCA איכותיים: איזה ואיפה באיזור המרכז?

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו באמת יוסי....

אתה קצת מסלף את שכתבתי.

אתה מוציא אותי לא בסדר מול המתקין הנ"ל.

אני מ-א-ד מעריך אותו, רק שעצם העובדה שלאחר שכיוונו לי את הבס *שנעלם לאחר התקנת המנחת* (באופן מקצועי) הרעש חזר.

אין לי ספק שמדובר באדם טוב ובעל התנהלות שקיפה מול הלקוח.

אך זה פשוט לא הגיוני שמעניקים פתרון שלמעשה לא מאפשר לך לעשות שום דבר בפן של כיוון סאב.

ואז המתקין אומר שאין ברירה ויהיה צריך להתקין מחדש ולעשות "קרקע"(כינה את זה במושג כזה או בסגנון) טובה.

מעבר ל-350שח ששילמתי לוו - לשלם עכשיו עוד 700 על התקנה זה טירוף באופן כללי ובאופן אישי סחרור כספי בלתי אפשרי.

ונכון - בעייתי שאני לא רוצה לחכות כמה חודשים.

מי חשב שבגלל כיוונים כלכך טרוויאלים(!) ופשוטים הרעש ש"תוקן" יחזור?

וסחתן על "רעות המתקינים" (גם את כלפיו וגם הוא כלפיך)

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי, עם כל הכבוד, אתה טועה.

אתה יכול להמשיך ולטעון שיש בעיות של "ספייקים ופיצוצים" במכשירים סיניים, שלדעתך "דורשות התקנה של מנחת",

אבל אם באמת היו בעיות כאלו של רעשים וניצוצות, אז היו מופיעות בפורומים בחו"ל.

אבל זה לא קורה.

למרות זאת, אתה מתעקש שצריך להתקין מנחת במקום להשתמש ביציאות RCA

כמו כאן:

אז למה המתקין שם מנחת כשיש יציאות RCA במכשיר? לא בהכרח רצה למכור לך מנחת. היציאות במכשירים הסינים לרוב גרועות, עד כמה שזה ישמע מוזר עדיף לשים מנחת במקום להשתמש ביציאות הגרועות הללו. בלא מעט מקרים היציאה חלשה או שתספק רעשים מסוגים שונים.

כניראה שהבחור שהומלץ לך בפשפשוק ידע מה הוא עושה.

וגם כאן:

מעניין כמה מכשירים סיניים התקנת במשך חייך כשאתה ממליץ להוסיף ליין דייבר למכשיר סיני. האם שמעת ניסית או התנסת ואם התנסת אז כמה כבר התקנת? כהרגלך אתה תמיד תכתוב ובכתיבה שלך תוכיח את חוסר הידע והניסיון שלך.

על פניו הוספה של ליין דייבר אמורה לשפר את היציאה, זה נכון במכשיר "נורמלי". בסיני לפני הוספת ליין דרייבר אתה מקבל כל מיני ספייקים ופיצוצים (לא מדובר בתקלה ככה המכשירים האלה). תוסיף לזה ליין דרייבר ותקבל חגיגה שלמה. לכן במכשירים סיניים לרוב אני מתקין מנחת נורמלי ומקבל תוצאה טובה יותר וזה כמובן מניסיון בניגוד גמור אליך.

אולי לא תהייה שליטה על הסאב (ואולי כן תלוי במגבר) אבל הסאונד יהיה הרבה יותר טוב.

* לא מדובר ב100 אחוז מהמכשירים הסיניים אבל ברובם המוחלט.

.

shabydog (פות"ש) לא התלונן על ספייקים וניצוצות,

ובנוסף לכך המכשיר שלו זוכה לביקורות טובות בחו"ל:

המכשיר לא כזה באיכות גרועה כמו שאתה עושה ממנו וכמו שאותו בחור עושה.

https://www.joyingauto.com/joying-latest-7-inch-double-din-android-8-1-0-car-navigation-system-with-built-in-4g-module.html

אני במקרה קורא ודובר אנגלית ברמה מאד מאד גבוהה ונוהג לברר טרם הזמנה של משהו שאיני מכיר בכלל - בפורומים וקבוצות פייסבוק בחו"ל.

וקראתי על ג'ויינג חוות דעת בכמה פורומים דוגמת whirlpool ו-xda.

אז תן לי לסדר לך את זה שוב:

*פות"ש לא התלונן על בעיות של "ספייקים ופיצוצים".

*הוא בדק ביקורות וכמה פורומים לפני שקנה, וראה שאין בעיות לצרכנים בחו"ל.

*למכשיר יש 3 יציאות RCA.

*הלקוח מגיע אל מתקין "מומלץ" עם התקנה לא ברורה ורעשי מנוע. המתקין לא מסדר את כל ההתקנה,

אלא מסדר איזה חיווט רשלני, וכמובן מוכר מנחת כדי לשפר איכות(?!),

ואתה מצדיק אותו?

אני רוצה שתראה סרטון של סוניק אלקטרוניקס לגבי מנחתים ומתי מתקינים אותם:

Getting The Best Signal To Your Aftermarket Car Amplifier

[video=youtube_share;pe6CeasSnRk]

דבר נוסף,

בבקשה אל תסלף את מה שאני כותב. אתה זה טוען לבעיות ברובם המוחלט של המכשירים הסיניים:

* לא מדובר ב100 אחוז מהמכשירים הסיניים אבל ברובם המוחלט.

.

אז אם יש בעיות קבועות של "ספייקים ופיצוצים" בכל כך הרבה מכשירים סיניים,

אז כדאי שתביא לנו איזה תיעוד מחו"ל,

כי קשה לי להאמין שכל הלקוחות וכל המתקינים בכל העולם לא מבינים כלום מהחיים שלהם,

ורק אצלנו בארץ עלו על סטרטאפ מטורף של התקנת מנחת שגם מעלה איכות (!).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקרות של המתקין במשך מעל 5 שנים +(אני יודע וודאי על מי אתם מדברים) מדובר בבן אדם ישר והגון, המדבקה שלו נמצאת לי על האוטו וחלק גדול מהציוד שהיה לי בשנים האחרונות קניתי ממנו במחירים הוגנים מאוד, אני בצד שלו וחושב שאין פה שום סיבה לבוא אליו בטענות, הבן אדם ראה בן אדם ששובר את הראש בעקבות בעיות במערכת וניסה לסייע, בגרושים גם ממש גרושים, לי על התקנת קומפוננט הציעו יותר מ-700 ש״ח שבוע שעבר(קומפוננט מורכב אבל בסדר).

יש דברים שפותרים במציאות, לא ב-500 דיונים ושאלות.

לא משנה כמה דיונים תפתח צריך לפרק ולהרכיב מחדש, ממש כמו בעיית רטיבות בבית, כלום לא יעזור עד שלא תוציא את הבלטות ותבצע את העבודה כמו שצריך.

בהצלחה גבר.

בנוסף לא ברור לי ההתחבטות ביוסי, מדובר פה בבן אדם שעושה את זה לפרנסתו, למעשה הבן אדם עם הסדנך סאונד הכי טובה בארץ לדעת רבים, אז מה גם הוא לא מבין? הוא פאקינג עושה את זה לפרנסתו כמעט כל החיים שלו...

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסלף את דבריך? ככה ניראת ההערכה שלך כלפי מתקין שהיה סופר סבלני איתך? אני מציע שתקרא שוב את מה שכתבת עליו.

נו באמת יוסי....

אתה קצת מסלף את שכתבתי.

אתה מוציא אותי לא בסדר מול המתקין הנ"ל.

אני מ-א-ד מעריך אותו

אלוהים אדירים...

ומי ששם את המנחת זה דווקא אחד שיש עליו כמה המלצות בפשפשוק רכב.

כבר אי אפשר לדעת מי איש מקצוע טוב!

מנימוקיך אני מסכים כי אין זה הדבר הנכון להתקין מנחת.

ולך ביקר התשובות מודגשות

יוסי, עם כל הכבוד, אתה טועה.

אתה יכול להמשיך ולטעון שיש בעיות של "ספייקים ופיצוצים" במכשירים סיניים, שלדעתך "דורשות התקנה של מנחת",

אבל אם באמת היו בעיות כאלו של רעשים וניצוצות, אז היו מופיעות בפורומים בחו"ל.

אבל זה לא קורה.

לא הכל מופיע בחו"ל לצערך

למרות זאת, אתה מתעקש שצריך להתקין מנחת במקום להשתמש ביציאות RCA

כמו כאן:

וגם כאן:

shabydog (פות"ש) לא התלונן על ספייקים וניצוצות,

ובנוסף לכך המכשיר שלו זוכה לביקורות טובות בחו"ל:

האם שמעת או התקנת מכשיר כזה או סיני אחר? תענה בבקשה על השאלה ששאלתי אותך מספר פעמים? מה הניסיון שלך בכלל? אולי JOYING נחשבת לטובה שבמולטימדיות הסיניות אבל זה עדיין סיני. אנשים עפים פה על החברה הזאת כאילו מדובר במוצר היי אנד.

אז תן לי לסדר לך את זה שוב:

אל תסדר לי שום דבר אתה לא מכיר את כל התמונה ולאיזה מטרה הגיע הלקוח למתקין ועל מה שילם לו

*פות"ש לא התלונן על בעיות של "ספייקים ופיצוצים".

כתבתי באופן כללי מה הסיבות לשימוש במנחת במכשירים סינים, אחת מהסיבות הייתה גם ספייקים שמקבלים והשניה הייתה איכות יציאות הRCA, לא כתבתי שהוא הגיע למתקין עם ספייקים כרגיל אתה מעוות את דבריי.

*הוא בדק ביקורות וכמה פורומים לפני שקנה, וראה שאין בעיות לצרכנים בחו"ל.

*למכשיר יש 3 יציאות RCA.

*הלקוח מגיע אל מתקין "מומלץ" עם התקנה לא ברורה ורעשי מנוע. המתקין לא מסדר את כל ההתקנה,

אלא מסדר איזה חיווט רשלני, וכמובן מוכר מנחת כדי לשפר איכות(?!),

ואתה מצדיק אותו?

הלקוח לא הגיע אל המתקין לתקן רעשי מנוע (בפעם המי יודע כמה), אבל לדבריך אם יש רעשי מנוע המתקין צריך לתקן את זה על חשבונו כי ללקוח אין תקציב וכדי שזה יראה טוב בפורומים.

אני רוצה שתראה סרטון של סוניק אלקטרוניקס לגבי מנחתים ומתי מתקינים אותם:

Getting The Best Signal To Your Aftermarket Car Amplifier

[video=youtube_share;pe6CeasSnRk]

דבר נוסף,

בבקשה אל תסלף את מה שאני כותב. אתה זה טוען לבעיות ברובם המוחלט של המכשירים הסיניים:

אתה זה שמסלף ומעוות את דבריי, ואני עדיין טוען שמנחת טוב, במכשיר סיני נותן תוצאה טובה יותר מאשר יציאות הRCA שלו.

אז אם יש בעיות קבועות של "ספייקים ופיצוצים" בכל כך הרבה מכשירים סיניים,

אז כדאי שתביא לנו איזה תיעוד מחו"ל,

חחח אני צריך להביא לך תיעוד מחו"ל? תשמע אין לתאר כמה אתה אוהב את המקלדת, את מה שכתבתי חוויתי בפועל ולא רק אני, אתה תמשיך להביא סרטונים כלליים שלא רלוונטים בכלל למקרים בהם דנים.

כי קשה לי להאמין שכל הלקוחות וכל המתקינים בכל העולם לא מבינים כלום מהחיים שלהם,

אתה מבין טוב יותר מכל בעלי המקצוע בארץ כי אתה קורא הרבה תאוריה

ורק אצלנו בארץ עלו על סטרטאפ מטורף של התקנת מנחת שגם מעלה איכות

מציע לך שתנסה פעם לפני שתכתוב מלל. תנסה, תלכלך קצת את הידיים לפני שתגיע עם ידיים נקיות למקלדת ותכתוב שטויות. מכיר הרבה אלופי מקלדת כמוך שכשזה מגיע לפועל רואים תוצאות מביכות (!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בחיפזון כי אני בחופשה בתאילנד ואין לי אפשרות לתקן את השגיאות כתיב משום מה תנסו להתעלם.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הת'רד הגיע למחוזות לא טובים.

הכוונות טובות, הן של המשתתפים פה ושל המתקין.

אך אולי עדיף היה קודם לנסות להשתמש ביציאות ב-hu.

אלפיין: beeker העלה נתונים שהביאו אותי להטיל ספק בצורך להתקין מנחת - בטח ובטח שכנראה לא איכותי (אולי עדיף היה להביא משהו איכותי מחול באותה העלות?).

מה זה "ספייקים וניצוצות"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף, במקום לפזר את הכסף שלך על חצי פתרונות ולטייל בין מתקינים, לחסוך סכום כסף וללכת למתקין נורמלי.

באותה הזדמנות הייתי מחליף את יחידת הראש לאחת נורמלית עם Carplay ו Android auto (יש כאלה של אלפיין באמזון במחיר לא רע), ולא מתעסק עם השטויות הסיניות האלה, שאיך שלא תסובב את זה, סאונד זה הדבר האחרון שחושבים עליו כשמתכננים אותן.

התקנתי Joying ב 900 שקלים ישירות מהחנות הרשמית שלהם.

אתה יודע כמה זמן לקח לי להחליף אותה ב Pioneer "טיפשה"? (רק עם בלוטוט' בעיקרון).

שבועיים.

וגם זה כי התבאסתי להוציא את אותו הכסף פעמיים. (שזה בדיוק מה שאתה תגרום לעצמך לעשות).

במקום לנסות ולשפר אות גרוע, תשקיע ביחידת ראש שמוציאה סאונד נורמלי.

בנוסף, אתה לא מתאר לעצמך איזו חשיבות גדולה יש להתקנה איכותית בתוצאה הסופית של הסאונד ברכב שלך.

הרבה יותר מאיכות הרכיבים עצמם.

"ספייקים" אלה רעשים של בומים (פיצוצים) קטנים שנשמעים בעיקר כשאתה מדליק מערכת בלי הגנה מהעניין הזה.

אם אתה בטעות על ווליום גבוה כשזה קורה, אתה בקלות יכול לשרוף טוויטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים הפכתי את הפאזות של הסאב ויש גם שיפור בפיזור אך בעיקר כמעט שלא מרגיש את ה"פאק" עם כיבוי המערכת.

אני אתקן את ההתקנה בעתיד.

מה שמפריע לי זה שהתקינו לי מנחת על גבי התקנה לא טובה ואפילו לא בדקו אם יש בעיה ברדיו (הגעתי עם מגבר אליו היו מחוברים סאב+אחוריים). ההאד יוניט לא נפתח.

בשבילי המנחת הזה בזבוז כסף, לא פתר את הרעשים(הרי רק הורידו את הגיין..) ואני לא יכול לשלוט מהאד יוניט על הסאב.

במחירו(350₪!) יכולתי להזמין מחול שני מנחתים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכתבתי באופן כללי מה הסיבות לשימוש במנחת במכשירים סינים, אחת מהסיבות הייתה גם ספייקים שמקבלים והשניה הייתה איכות יציאות הRCA,

יוסי, אתה טועה.

מנחת לא יכול לשפר איכות צליל.

רק להוריד אותה.

תן לי לסדר לך,

במצב רגיל - הצליל מגיע ליציאת RCA ישירות (עיוות מינימלי).

בחיבור דרך מנחת (השיטה שלך)- הצליל לא יוצא ישירות, אלא עובר הגברה ברדיו ואז מונחת.

זה מכניס עיוות.

נ.ב.

אני יכול להבין למה נוח למתקינים להתחבר דרך מנחת,

אבל זה לא משפר איכות צליל.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סלט!

קודם כל לפותח השרשור -

1. אם בעל מקצוע נגע ברכב שלך לאבחן תקלה - הוא עבד על הרכב שלך. זו שעת עבודה בעקרון.

ממה שאני מבין לא נדרשת כאן לתשלום אלא רק להמשך הטיפול בתקלה שלך - נראה לי הוגן לא?

הוא לא אמור לפטור לך בעיה בחינם אם הוא לא זה שגרם אותה וגם לא זה שעבד במקור על הרכב.

2. מהתמונות שהעלית כבלי מתח חוצים את דרכם של כבלים אחרים - אם מדובר בכבלי RCA זו כבר נקודה אחת לספיחת רעשים - כבלי RCA מתפקדים כאנטנה במובנים מסויימים והם סופחי רעשים.

3. קנית מגבר יד 2

4. קנית יחידת ראש אשר הינה מותג סיני.

5. הותקן מנחת - שזהו כבר חטא על פשע - אך במצבים מסויימים עלול להיות פתרון "עדיף" על פני העדפת מוצר ירוד.

אך האם זהו מוצר ירוד? (הJOYING ) תיכף נגיע לזה.

בפועל - כשקוראים את שתי התגובות הראשונות של פותח השרשור - זה מתכון לאסון.

6. אני לא חושב ש99 אחוז מחברי הפורום באמת מבינים מה זה גיין. - אני ממש לא מאמין שהוא בהכרח כוון נכון. אל תמהר לענות על זה - רמז עדין.

לשאר המגיבים

1. מנחת - זהו חטא על פשע!

מנחת לוקח סיגנל במתח AC "מפוצץ" רעשים וממיר אותו חזרה לסיגנל באות ביניים דרך יציאות RCA וגם למנחת אמורים להיות כווני סף רגישות.

המנחת עצמו - רובם, הלא איכותיים - סופחים רעשים בקלות יתרה, בייחוד אם ממוקמים ליד מקור רועש ברכב כגון מחשב רכב או כל מכשיר אלקטרוני אחר פולט "קרינה" יותר נכון שדה חשמלי - מגנטי.

מנחת לעולם לא ישפר אות - רק יגרע!

אבל במצבים מסויימים - בהם הסבירות לHU עם יציאת RCA חלשה ורועשת - לא יהיה מנוס מאשר התקנת מנחת היות וחיבור כבלי RCA פשוט יעביר את אותם עיוותים היוצאים מיחידת הראש.

אך האם זה נכון עדיין? לשנת 2020? כאשר אנו מדברים על יחידות ראש סיניות???

2. ברוב המקרים זה כבר לא רלוונטי כאשר מדובר במותגים סיניים או במפעלים שמייצרים תחת הקפדה של "יצרן ביניים" מערבי

JOYING הינה מותג סיני - הייצור שלהם בימים אלו מאוד מוקפד.

הם משתמשים בצ'יפים איכותיים.

יש להם מחלקת בקרת איכות וגם מחלקת R&D

הסבירות שיחידת ראש שלהם תפיק רעשים שמקורם באיכות הרכבה או איכות רכיבים נמוכה - הוא מאוד נמוך!

יחידת ראש סינית "מדבקה" - בהחלט לא דבר נדיר במיוחד, אבל מותג סיני או מותג שמוזמן ע"י יצרן מערבי - הסבירות נמוכה בהרבה שזה יקרה.

3. מה כן סביר?

מה שכן סביר הוא שמתח יציאת הRCA יהיה נמוך מן המוצהר - הפתרון לבעיה זו הינו מוצר בשם LINE DRIVER - ממש לא מנחת!!!

לי מותקנת בדודג' יחידת ראש של סינקופה - יציאת הRCA מאוד נמוכה אבל היא נקיה! אין עיוותים שמיעים ואין רעש שמיע.

אבל אני צריך להוריד את סף רגישות הכניסה במגבר (פרוססור משולב) ל1V ועדיין אני לא מקבל עוצמת שמע חזקה מאוד - סבירה ביותר כן, איכותית - בהחלט כן - אבל אני צריך בעקרון לשים שם ליין דרייבר בכדי להגביר את האות. בטח שלא מנחת.

ולמרות הכל אני לא שולל שלאחר הגברה עם ליין דרייבר יצוצו בעיות שלא היו שמיעות באות הזו למרות הכל ואז מנחת איכותי - כן יכול לספק פתרון שעל פניו היה יותר טוב - לא שולל את הפרקטיקה.

שולל את זה שלפעמים דווקא הניסיון הוא זה שגורם לנו להפסיק לבדוק את המציאות - שהשתנתה מאוד בשנים האחרונות בכל האמור למותגים - ברנדים סיניים אמיתיים שנולדו בסין.

לסיכום

- אם אתה רוצה להמשיך עם הבעל מקצוע שעשה לך את האבחון הראשוני ברכב - אתה חייב לו שעת עבודה אם הוא מבקש אותה.

- ההתקנה שלך היא בלאגאן אחד גדול וצריך לעשות שם סדר שלם - עדיף באמת לסלול מחדש את החיווט ולמקם את המנחת כראוי.

- תחבר את הRCA ישירות לJOYING ותבדוק אם הרעשים נעלמו.

- תבדוק ותוודא את תקינות המגבר.

- תבדוק נקודות הארקה.

רק לאחר כל אלו אם עדיין יש רעשים - תשקיע בכבלי RCA יותר מבודדים.

ותקשיב - תקשיב לחברי פורום וותיקים ובעלי ניסיון - אל תבטח באופן עיוור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אני מפרגן לך על ההסבר המקצועי והברור.

תודה שהבהרת את השפעתו הגרועה ואת נחיצותו של המנחת.

תודה מיוחדת על ההסבר לגבי ליין דרייבר.

כשאני כתבתי את זה בתחילת השרשור, לא בדיוק קיבלו את זה.

שאפו.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יציאת הRCA של הHU לא טובה - שום דבר לא יעזור אם תנסה להתחבר לשם.

אבל לקבוע מראש שיציאת הRCA לא טובה ואפילו לא לנסות להתחבר אליה (בתנאי שההתקנה רהוטה, מסודרת - לא בבלאגאן הקיים!) זו גם טעות שנובעת מהתנהגות סטיגמטית - JOYING זה מותג עם סטנדרטים מקבילים לייצור מערבי.

גם בתחום הרמקולים לסינים יש היום מותג שמייצר סדרות גבוהות משלהם - לא יודע אם שמעתם על MAGIC VOICE אבל יש להם כמה סטים מאוד מעניינים ובמחירים לא מצחיקים בכלל - כמה מאות דולרים! ויש לסין ארגון אממה משלהם והם מתחרים שם.

צריך לבדוק את יציאות הRCA של הJOYING ובמידה והן אכן חלשות (וזה לא יפתיע אותי) - לבדוק כיצד המערכת תתפקד בהוספת ליין דרייבר - איכותי - כגון מוצר מבית אודיו קונטרול.

מנחת איכותי גם יכול לעשות עבודה טובה - בייחוד מנחתים פנימיים של אינטגרטורים (DSP משולב מגבר) שיכולים גם לבצע עבודת דה-אקולציה בכניסה למכשיר מיד לאחר המנחת הפנימי - התוצאות מאוד מרשימות! מנסיון.

גם ניסיון - גדול ככל שיהיה - יכול להיות אויב - ואת זה אני אומר מהעיסוק שלי, מקור הפרנסה שלי לחיי היום יום - הרבה פעמים נפלתי "קורבן" לניסיון שלי בזה שייעצתי ללקוח להפעיל משהו שאני יודע איך הוא עובד ואז פתאום לגלות שמנהל המוצר הכניס שינוי שהוא לא דיווח עליו. לא לפעול באוטומט, לבדוק מקרה לגופו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

אין מילים!

בתשובה כה מקצועית וכה מנומקת לא נתקלתי הרבה הרבה זמן!

מסכיםצעם כל דבר ודבר שכתבת ומקבל ומפנים גם את הביקורת.

מה שכתבת על Joyning פשוט מציג עד כמה שוק סטריאו הרכב לא התקדם בפן המחשבתי שסין זה לא תמיד מוצרים ב-0.99$ מעליאקספרס, שיש חברות סיניות אשר משקיעות בפיתוח ומוציאות לשוק מוצרים ברמת איכות טובה אך בעלות סבירה מאד.

אני מחריג את יוסי אלפיין שעליו שמעתי דיעות מקצועיות מעולות שאין ספק שמאד מעודכן טכנולוגית...אך חבל שפוסל מהר מידי אופציות שאינן פיוניר ודומיו.

ועדיין, ל-99% מהמתקינים יש הרבה מה ללמוד ממנו.אך חבל לפסול אוטומטית מה שיתאים ל-90% מהמשתמשים ... עם רק התקנה נאותה(שההחלטה יודע לספק לפי מה ששמעתי)

לגבי התשלום לטכנאי האחרון:

אני לא יודע.

מצד אחד הוא ביצע כיוונים אך ביטל את הנמוכים. לא חוכמה פשוט להוריד את הגיין.

עובדה שחבר שהוא איש סאונד מצא את ההוט ספוט בה עדיין מרגישים את הסאב היטב.

כן מגיע לו משום שהוא אדם טוב.

הוא היה חייב לשקף את שעשה...שזה כיוונונים.

מגבר: על פניו נמצא תקין.

התקנה: אין צל של ספק.

מתקין המגבר אמנם גבה סכום מאד מאד נמוך זאת מהיכרות עקיפה...אך עשה עבודה שהיא ביזיון ענקי.

אין ספק שאאלץ להתקין מחדש!

האם לדעתך צריך להחליף גם את כבל המתח?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה, הייתי פונה למתקין "המומלץ" כדי שיפרק את המנחת שהרכיב, ושיחזיר את הכסף.

לא היה צריך להרכיב את המנחת הנחות מלכתחילה.

זה לא פתר את בעית הרעשים ורק גרע מאיכות הצליל של המערכת.

המנחת צריך לחזור למתקין.

הכסף ללקוח.

זו צריכה להיות התוצאה של השירשור, בטח מתוך הגינות בסיסית כלפי הלקוח שסמך על אותו מתקין.

מעבר לכך, זה לא משנה מה הסיבה שהמנחת הורכב באוטו.

יכול להיות שמדובר באי הבנה מצד המתקין, חוסר מקצועיות אולי טעות, או סתם עייפות או אפילו חוסר תשומת לב של מתקין.

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו, ויגיע למסקנה מדוע הורכב מנחת נחות למערכת עם 3 יציאות rca ללקוח שלא התלונן על "ספארקים וניצוצות".

לאחר שהכסף יחזור ללקוח.

הייתי עושה בדיוק מה שאדי/לאנוספורס כתב בצורה ברורה.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...