Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת חגורה במאזדה 5

שי בן
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איןן צל של ספק שכל אדם באשר הוא מקפיד ודואג לילדיו יותר מאשר לעצמו. אך אינני חושב שהוספת חגורה בצורה בטוחה ויש כאלו הינה פגיעה בילדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איןן צל של ספק שכל אדם באשר הוא מקפיד ודואג לילדיו יותר מאשר לעצמו. אך אינני חושב שהוספת חגורה בצורה בטוחה ויש כאלו הינה פגיעה בילדים

בעייה. בצורה בטוחה זה אומר בדרך שהיצרן תכנן. לא פרטאץ' של משה רדיו ואבזרים לרכב. אם היצרן הרכב הגביל את מספר המושבים יש לכך סיבות טובות. עלה כמה הודעות במעלה השרשור להודעה של שלייקעס שמסביר בדיוק מדוע. ואם אינם יודע, הבחור מבין משהו בבטיחות בדרכים. בעצם, יותר ממשהו. זה מקצועו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, הרבה מעבר לצל, אבל זה ממש לא הנושא.

כל אחד (שלא קונה וולוו XC90 חדשה, או טסלה מודל X למשל) מתפשר על בטיחות. אין מה לעשות נגד זה. לכל אחד יש מערכת שיקולים מורכבת שבטיחות היא רק אחד מהם - ואין בזה שום דבר רע, כל עוד אתה מבין על מה אתה מתפשר (ומה אתה מקבל).

יש בעיה כשמישהו לא מבין שהוא מתפשר, כלומר כשהוא חושב שעוד חגורה שהותקנה אצל חאפר כזה או אחר שקולה מבחינת בטיחות לחגורה מקורית של היצרן. אם מסתכלים לרגע על התמונה שהועלתה פה קודם, בלי לדעת כלום על ההתקנה עצמה, מדובר בחגורת 2 נקודות שהיא מלכתחילה הרבה (הרבה) פחות בטוחה מחגורת 3 נקודות.

אם מבינים שהתקנה חאפרית כזו אולי תבלום ילד בתאונה קלה בעיר אבל עלולה להיות מלכודת מוות בתאונה במהירות בין עירונית סבירה או בפגיעה מאחורה וחיים עם זה בשלום - אז לפחות זו החלטה שהתקבלה מתוך הבנה ולא בטעות, וכאן יש כבר מכלול שלם של שיקולים (ביניהם כספיים).

אני לא מאמין שהתקנה של חגורה נוספת שלא תוכננה ונבחנה ע"י היצרן יכולה להיות בטוחה כמו חגורה מקורית, ולו בגלל שהיא לא נבדקת בשום צורה שהיא, כלומר אף אחד לא יודע כמה היא בטוחה עד שהיא ח"ח צריכה להגן על הנוסע. אני באופן אישי לא הייתי רוצה להיות הנוסע הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את הבדיחה על ההבדל בין תיאורטי ומעשי?

תיאורטי הוא מקפיד ודואג לילדיו, מעשית בתאונה הילד יכול להתעופף ברכב כשהחגורה קשורה אליו (אבל לא לרכב)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד (שלא קונה וולוו XC90 חדשה, או טסלה מודל X למשל) מתפשר על בטיחות. אין מה לעשות נגד זה. לכל אחד יש מערכת שיקולים מורכבת שבטיחות היא רק אחד מהם - ואין בזה שום דבר רע, כל עוד אתה מבין על מה אתה מתפשר (ומה אתה מקבל).

אני חושב שזה לא כול כך נכון.

כי רוב הרכבים המודרניים יחסית בטוחים. גם המאזדה 5 של הבחור, שהיא לא חדשה, היא רכב יחסית בטוח (לרכבים הרבה יותר ישנים).

יש איזשהו בייסליין של בטיחות שקיים בכול הרכבים בעשור-עשור וחצי האחרונים.

הוספה של עוד מושב עם חגורה זה לא התפשרות, זה לקחת את הבייסליין בטיחות הזה, ולזרוק אותו לפח. כי לא רק שמי שישב במושב הזה עלול להיפגע קשות בגללו, אלא הוא עלול גם לפגוע באחרים (כמו למשל כשלא חגורים מאחור ובמקרה של תאונה הנוסעים הלא חגורים עפים קדימה).

התפשרות על בטיחות זה לא לקחת רכב עם מערכת בטיחות אקטיבית, או רכב שקיבל 4 כוכבים ולא 5. להוסיף משהו מסכן חיים זה לא "להתפשר"

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...