Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת גנרטור מושתק להפעלת כלי עבודה

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר בבניין ואין לי אפשרות לזרוק כבל חשמל מהחלון ועד לרכב.

אני רוצה להפעיל כלים חשמליים כמו פולישר, שואב אבק חבית, בעתיד גם מתכנן על שואב הזרקה יניקה ועוד.

הכל זה נטו לשימוש ברכב.

ופה אני צריך ייעוץ:

עלתה בי המחשבה לקנות גנרטור מושתק (מושתק בגלל שמדובר בשכונת מגורים וגם בשבילי שיהיה קומפקטי ונייד).

המכשירי חשמל הנ"ל עובדים בצריכה שונה 1400-2000W.

בנוסף חשוב שאותו גנרטור יוכל לספק את המתח באופן רציף לאורך מס' שעות.

אולי למישהו יש פה ניסיון עם גנרטור מושתק?

מה יכול להתאים? שגם יהיה חזק ושיוכל לספק מתח בלי הפרעות גם תחת עומס ולמשך מס' שעות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים הזולים תומכים בהספק מוצא של 800 ואט, עשוי להיות חלש למכונות שלך. השאלה אם שווה לך להשקיע למעלה מ 2000 שקל על כזה מוצר, אני הייתי מעדיף כלים ניטענים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל בוא נודה באמת- אין כלי נטען שיכול להשתוות לכלי חשמלי אמיתי שפועל על 1400-2000W.

כמובן שגנרטור 800W זה "צעצוע" ולא רלוונטי.

אז כן, שווה לי להשקיע סכום כסף על גנרטור חזק בשביל להפעיל מגוון כלים שימושיים לרכב.

בגלל זה רציתי לשמוע בעלי ניסיון עם גנרטורים מושתקים, ואף לקבל המלצה לאחד חזק ואפקטיבי לצרכים שלי הנ"ל.

מבחינת צפיות ו0 תגובות מביאות אותי למסקנה שאין פה אנשים ניסיון עם השאלה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר רק אחד כזה. לא השתמשתי בעצמי, ראיתי בחתונה שהייתה בשטח פתוח ושימש את ההגברה ותאורה.

לא ממש שמעו אותו , מצד שני המוסיקה הועילה :-D

זה המוצר https://www.besttools.co.il/item-1577/%D7%92%D7%A0%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%AA%D7%A7-2000-%D7%95%D7%95%D7%90%D7%98

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...