Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ללא טסט - ניתן למכור?

capri77
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב לא צעיר("נולד" באמצע העשור הקודם בערך), במצב די טוב מבחינה מכנית.

אני כבר כמה זמן מחפשת לקנות רכב אחר, התכנון הוא לא להמשיך עם הרכב הזה.

מחירון סביב 9-10 אלף, אבל יש לו כמה דברים שדורשים תיקון, לא זולים, ולכן מזמן לא בונה יותר מדי על המכירה שלו.

הרכב אמור לעבור טסט בימים הקרובים, ולפני כשבועיים הופיע סדק גדול מאד בשמשה הקדמית. למיטב הבנתי, לא ניתן לעבור כך טסט.

המשמעות היא להשקיע עכשיו סכום לא קטן בתיקונים, בטסט, ובהחלפת שמשה, ברכב שאני לא מתכוונת להשתמש בו עוד.

(מחפשת בימים הקרובים רכב, הפעם באינטנסיביות ופשרות, אחרי שנה בערך של חיפוש לא אינטנסיבי אחרי רכבים שיותר קשה למצוא והתייאשתי מלנסות להשיג אותם)

רעיונות / המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב הישן תמכרי לסוחר בכל מחיר שייתנו לך...

רכב ישן שלא עובר טסט ונדרשת בו השקעה גדולה, זה בערך כמו טוטאל לוס...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ לכל רכב מבוטח יש ביטוח שמשות ללא השתתפות עצמית - תבדוק אם יש לך ביטוח כנ"ל.

אפשר למכור רכב ללא טסט ולהעביר עד שלושה חודשים מתום התוקף של רישיון הרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עוד לא הספקתי לוודא עם סוכן הביטוח. העניין הוא שאני לא בטוחה שמשתלם לי להשקיע אפילו בטסט. אם אפשר עד שלושה חודשים זה די טוב לי, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה רכב זה?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לוודא - האם יש צורך לשלם את רישיון הרכב על מנת להעביר בעלות לסוחר, או שעד 3 חודשים ניתן בלי לשלם על הרישיון?(כלומר האם יש הפרדה בין תשלום הרישיון לבין הבדיקה במכון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...