Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 100K מיצובישי ספייססטאר 2014 (גיר רציף)

Userforc
שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שמדובר באותו יצרן גירים בניסן ובמיצובישי, לא יצא לי לשמוע על תקלות בגיר של המיצובישי (לעומת הגיר של הניסן שמספיק לעשות עליו חיפוש כדי להבין את גודל הצרה).

על אמינות הגיר במיצובישי יכולים להעיד כל הספייסטארים/אטראז'ים יוצאי הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הגיר בפייס סטאר לגיר במיקרה

לפי מה שהבנתי בפייס סטאר הגיר מורכב למעשה משני הילוכים גבוה ונמוך נוסף על העובדה שהוא רציף מה שלמיטב הבנתי לא קיים במייקרה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן גיר רציף היא ב-80 אלף ק"מ או כל 4 שנים חשוב לציין!!

האמתי שהחליפו ב75 אלף(ראיתי שגם שמו שמן גיר מקורי לפי הקבלה ו היה שם 4 מיכלי שמן גיר ככה שזה היה נראה די בסדר) בדיוק קניתי אותה אז ועבר כבר יחסית הרבה זמן מאז וגם אין לדעת איך החליפו כשהוצאתי לבדוק מה המצב מבחינת שמן גיר ראיתי שיש מספיק שמן גם במצב קר וגם במצב חם אך הם היו מעט עכורים לכן החלטתי שבשביל לשמור על הרכב כדי להוסיף קצת כסף ולא למצוא את עצמי בעתיד עם בעיות בגיר למרות שזה כבד עלי ההוצאה אבל עדיף מאשר אחר כך להחליף גיר וגם זה כבר טיפול יחסית גדול אז אמרתי כבר נעשה עד הסוף

שאלה למישהו יצא להחליף פילטר דלק בספייססאר ואם כן אפשר בבקשה עלות והאם היה מקורי זמין בלי בעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שמדובר באותו יצרן גירים בניסן ובמיצובישי, לא יצא לי לשמוע על תקלות בגיר של המיצובישי (לעומת הגיר של הניסן שמספיק לעשות עליו חיפוש כדי להבין את גודל הצרה).

על אמינות הגיר במיצובישי יכולים להעיד כל הספייסטארים/אטראז'ים יוצאי הליסינג.

הגיר הוא אותו גיר,ההסבר הוא שהמיקרה הגיע לארץ ב 2011 עם תקלה תיכנונית בגיר שזלגה לשנים עד כ 2012 ולאחר תקלת התיכנון תוקנה,מי שהתלונן אצל היבואן הוחלף לו הגיר,אטראז' וספייסטאר הם דגמים מאוחרים יותר שקיבלו את הגיר אחרי תיקון התקלה.

אני רוצה לציין שהחברה שמייצרת את הגירים הרציפים jatco מייצרת מעל 50% מכל הגירים הרציפים בעולם ואפשר למצוא את הגירים שלה אפילו במכוניות אמריקאיות.

הגיר הרציף של מיקרה,אטראז',סוויפט,ספארק כולם אותו גיר.

סה'כ הגיר אמין מאוד ונעים לנסיעה,אמין יותר מהרבה גירים רובוטים שנימצאים בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסייפס סטאר יש תחושה שהוא מנתק את הגז שהוא מחליף להילוך גבוה ומה גם שבאים לעצור פתאום הוא מקפיץ את הרכב קדימה והבנתי שזה תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסייפס סטאר יש תחושה שהוא מנתק את הגז שהוא מחליף להילוך גבוה ומה גם שבאים לעצור פתאום הוא מקפיץ את הרכב קדימה והבנתי שזה תקין

אני מבין למה אתה מתכוון בדרך כלל זה קורה לי בזמן תחילת נסיעה ברמזור כאילו יד דילאי קטן פתאום החלפה כן זה קורה .

לגבי מקפיץ קדימה לא שמעתי על משהו כזה או הרגשתי אולי אני רגיל כבר למרות שזה לא הרכב היחיד שאני נוסע בו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה בולם, גיר (ספציפי במיצובישי) מסייע לך ע"י "הורדת הילוך".

שים לב, סל"ד עולה מעט מעל הסרק.

רגע לפני העצירה, בלימת מנוע מתנתקת "גיר עובר לניוטרל" וזה מרגיש כמו דחיפה קלה קדימה.

אכן, לא נעים בבלימות חזקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...