Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 100K מיצובישי ספייססטאר 2014 (גיר רציף)

Userforc
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי מיצובישי ספייססטאר 2014 גיר רציף אני מתקרב לטיפול 100K ורציתי לשאול כמה שאלות

1.בספר תחזוקה רשום להחליף שמן גיר ולעשות כיוון שסתומים דלק

ושסתומים אני מתפל במוסך מורשה במוסך אחד במשך כל הזמן שהרכב ברשותי אני די אוהב את המוסך שאני מטפל בו אך בגלל שמדובר בהתעסקות עם הגיר אני לא מרגיש שאני סומך עליו מספיק :oops:

לכן רציתי לשאול בגלל שזהו טיפול יחסית גדול ויותר מסובך מטיפולי ה20K (בקטנה) הייתם ממליצים ללכת חד פעמי למוסך יבואן ?

(לא אכפת לי לשלם יותר חד פעמי)

2.ובכללי כמה אתם משארים שזה יעלה לי ?(אני מרחיב את הטיפול על פי הספר רשום לעשות טיפול 20K שמן,פילטר שמן,אוויר מזג וכו ובנוסף להחליף פלאגים ושמן גיר ואני רוצה להוסיף ולהחליף גם פילטר דלק )

3.במוסך שלי אני תמיד שם חלקים מקוריים ובגלל שאני מטפל שם בכל הרכבים שיש למשפחתי אני כבר "לקוח כבוד" שם לכן תמיד יש לי ויכוח על הנושא עם מנהל המוסך שהוא טוען שיש חלקים חילופיים שהם יותר איכותיים מחלקי מקור אני מסכים חלקית ותמיד אומר לו שאני בוחר בדרך הבטוחה ,האם זה נכון וכדי לי דווקא לנסות ולשים שמן של חברות אחרות וכו או להישאר בדרכי?

4.אני רוצה להחליף צלחות ורפידות קדמיים ואחוריים(הבנתי שזה קצת שונה במעצורים האחוריים אשמח להסבר) האם אתם ממליצים על חברה כלשהי או ללכת על המקורי שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי בשרשור דומה:

שמן גיר צריך להחליף כל 80,000 ק"מ. ההחלפה במוסכים יקרה מאוד בגלל שימוש בשמן גיר מקורי שעלותו גבוהה מאוד.

יש שמן באותו התקן של חברת קסטרול שעולה 45 שקל לליטר (צריך לפחות 5 ליטר).

יש מדריך של הכנופיה להחלפת השמן.

המדריך פה:

https://knufia.org/%D7%9E%D7%99%D7%A...-%D7%94%D7%99/

וקישור לשמן פה:

https://www.mosheparts.co.il/pl_prod...9-jQ1v6j10GkIw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתעסק עם שמנים חליפיים,רק מקורי ועדיף שיתבצע במוסך מורשה,לעיתים אין התאמה מלאה ויש תופעות שונות ומשונות בהתנהגות הגיר,לא שווה לקחת סיכון בשביל כמה מאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמן של קסטרול שעומד באותו התקן, מה ההבדל? מדובר באחת מחברות השמנים הטובות בעולם, לא בשמן ממקור לא ידוע.

עשיתי את ההחלפה הזו בספייסטאר של אשתי והכל עובד נהדר, בלי שום תופעות שונות ומשונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתעסק עם שמנים חליפיים,רק מקורי ועדיף שיתבצע במוסך מורשה,לעיתים אין התאמה מלאה ויש תופעות שונות ומשונות בהתנהגות הגיר,לא שווה לקחת סיכון בשביל כמה מאות שקלים.

זה שמן של קסטרול שעומד באותו התקן, מה ההבדל? מדובר באחת מחברות השמנים הטובות בעולם, לא בשמן ממקור לא ידוע.

עשיתי את ההחלפה הזו בספייסטאר של אשתי והכל עובד נהדר, בלי שום תופעות שונות ומשונות.

כפי שכתבתי בשרשור דומה:

שמן גיר צריך להחליף כל 80,000 ק"מ. ההחלפה במוסכים יקרה מאוד בגלל שימוש בשמן גיר מקורי שעלותו גבוהה מאוד.

יש שמן באותו התקן של חברת קסטרול שעולה 45 שקל לליטר (צריך לפחות 5 ליטר).

יש מדריך של הכנופיה להחלפת השמן.

המדריך פה:

https://knufia.org/%D7%9E%D7%99%D7%A...-%D7%94%D7%99/

וקישור לשמן פה:

https://www.mosheparts.co.il/pl_prod...9-jQ1v6j10GkIw

החלפת שמן גיר רציף עדיף שתעשה במוסך מורשה עם השמן המקורי.

עבור שאר הדברים לא מחייב מוסך מורשה.

תודה רבה לשניכם ,אני מעדיף לא להתעסק לבד ואין לי בעיה לשלם משהו חד פעמי יקר אבל בטוח במיוחד שלא עשיתי את זה אף פעם ואין לי אופציה לטעות

השאלה אם יש לך מושג כמה זה יעלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי החלפה כזאת בספייסטאר במורשה, זה היה כחלק מטיפול 80 אלף(החלפת שמן מנוע+פילטרים+שמן גיר)

הטיפול עצמו תומחר ב-1.2 שעות- 366 שח

השמן גיר - 574 שח

אחרי מע"מ - זה יוצא 1100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחליפים לפי הוראות היצרן צריך כ 7 ליטר,2 פחים של 4 ליטר,עלות שמן קרוב ל 1000 שקל ויש עוד 2 פילטרים ואטם עבודה עוד כ 500 שקל,בסביבות 1700 שקל ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי החלפה כזאת בספייסטאר במורשה, זה היה כחלק מטיפול 80 אלף(החלפת שמן מנוע+פילטרים+שמן גיר)

הטיפול עצמו תומחר ב-1.2 שעות- 366 שח

השמן גיר - 574 שח

אחרי מע"מ - זה יוצא 1100 ש"ח.

ו כמה עלה לך הטיפול בכללי כולל הכל ? והאם היית הטיפול וראית אם הם ביצעו את זה עם הנעה כל פעם וכמו שצריך?

אם מחליפים לפי הוראות היצרן צריך כ 7 ליטר,2 פחים של 4 ליטר,עלות שמן קרוב ל 1000 שקל ויש עוד 2 פילטרים ואטם עבודה עוד כ 500 שקל,בסביבות 1700 שקל ומעלה.

מורשה יבואן לא אמור לדעת את הוראות היצרן?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול הכולל זה פחות רלוונטי כי קיבלתי שובר מהדואר של שמן ופילטר שמן בחינם, וגם היה לי טיפול ברקסים לעשות.

לא הייתי נוכח פיזית בטיפול עצמו, אבל מכיוון שבהחלפה של שמן מלא נדרש 2.5 ליטר ואותי חייבו על 4 ליטר, אז די ודאי שלא עשו החלפה מלאה עם הנעה. אולי עשו את זה חלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הוראות יצרן, יש לאפס נתוני הדרדרות שמן CVT הנשמרים ב TCM.

בנוסף לפי מה שזכור לי, ישנו פילטר שמן עדין ב- CVT , צמור "לקולר" שצריך להחליפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול הכולל זה פחות רלוונטי כי קיבלתי שובר מהדואר של שמן ופילטר שמן בחינם, וגם היה לי טיפול ברקסים לעשות.

לא הייתי נוכח פיזית בטיפול עצמו, אבל מכיוון שבהחלפה של שמן מלא נדרש 2.5 ליטר ואותי חייבו על 4 ליטר, אז די ודאי שלא עשו החלפה מלאה עם הנעה. אולי עשו את זה חלקית.

מבאס ועצוב שאפילו שהם גונבים מאיתנו הם לא עושים עבודה עד הסוף כנראה אלך למוסך שלי וזהו ופשוט אני אראה שהם באמת עושים את זה

לפי הוראות יצרן, יש לאפס נתוני הדרדרות שמן CVT הנשמרים ב TCM.

בנוסף לפי מה שזכור לי, ישנו פילטר שמן עדין ב- CVT , צמור "לקולר" שצריך להחליפו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...