Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישיבה לא בטיחותית

zaf

פוסטים מומלצים

ומאיפה מגיע הכסף ל-99% האלו? הוא גדל על העצים? זה כסף שהציבור משלם דרך פרמיות הביטוח, התשלומים לביטוח לאומי, מס בריאות ומיסים נוספים.

כמובן, ולכן ספריאל כתב שאנחנו נממן 99.9% מהנזק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו הוסיף היום עוד משהו. כל מילה בסלע

https://cars.walla.co.il/item/3337653

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

אם תראה אדם נופל ברחוב גם תגיד מה אכפת לי?

תחשוב פעמיים לפני שאתה ניגש לבן אדם שנופל ברחוב, כי אם קרה לו משהו רציני ורק אתה באיזור, עלולים גם להאשים אותך. והיו מקרים מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחשוב פעמיים, צריך תמיד מיד לגשת!

אבל, לא לחשוב שבגלל שראית אי.אר או האוז, אתה יכול לבצע הליכים שאין לך שמץ מושג מה לעשות ולכן אם לא יודעים, לא עושים!

נקודה.

לא מרימים, לא נותנים מים, לא מורידים קסדה לרוכב.

אם התעקשת להוריד לרוכב מעולף קסדה והרגת אותו ע"י כך, אל תתפלא שאחכ תיתבע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב פעמיים לפני שאתה ניגש לבן אדם שנופל ברחוב, כי אם קרה לו משהו רציני ורק אתה באיזור, עלולים גם להאשים אותך. והיו מקרים מעולם.

אתה גם עלול להזמין לו אמבולנס ובסוף עוד לקבל את החיוב :roll:

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גיל מלמד מוסיף אצלו באתר.

https://thecar.co.il/%d7%94%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%94%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%90%d7%97%d7%a8%d7%99%d7%95-%d7%9c%d7%90-%d7%aa%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8%d7%95-%d7%9c%d7%90%d7%a3-%d7%90%d7%97%d7%93/

וציטוט קטן"

אז אם עד היום היה קשה להסביר מדוע לא כדאי לך להמשיך עם ההרגל הרע זה, מבט מעמיק אחד בצילום הרנטגן הזה עשוי לעשות את העבודה. אגב,

גם למי שלא נמנה על המטומטמים לא יזיק להציץ בתמונה הזאת, פשוט כדי שתראו אותה לכל אדם שאתם מכירים ולוקה בהרגל הזה

."

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לקחת סיכון של 10% שיאשימו אותי מסיכון של 100% להרגיש חרא עם עצמי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אתה גם עלול להזמין לו אמבולנס ובסוף עוד לקבל את החיוב :roll:
איך בדיוק? לוקחים פרטים מהפגוע, לא ממי שמזמין את האמבולנס. אתה גם יכול להתקשר לאמבולנס, לתת מיקון וללכת משם כשהוא מגיע, אם אתה ממש פרנואיד שחי בסרט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני מקפיץ לטובת שאלה באותו נושא:
האם יש בעיה לנוסע (או נוסעת) במושב ליד הנהג לשלב רגליים מבלי להניח אותן על הדשבורד?

יש לי תחושה שזאת לא התנוחה העדיפה במקרה של תאונה, אבל לא מצאתי מאמר בנושא רק מאמרים בנושא תנוחת ישיבה נכונה לנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

השאלה היא האם תנוחת ישיבה כזו תגדיל את תופעת ה"צלילה" (Submarining) של פלג הגוף התחתון מתחת לחגורת האגן. בדיקה זריזה לא מצאה מחקרים בנושא אבל אני אמשיך לחפש. בינתיים, הכי קרוב שמצאתי זה הוראה מתחום התעופה לשבת עם רגליים מפושקות במצבי חירום.

לא שזו הוכחה מדעית, אבל תנסה ותגיד אם אתה מרגיש שזה גורם לפלג הגוף התחתון להחליק על המושב יותר מישיבה מפושקת; ההגיון שלי הוא שכך יהיה.

בכל אופן, אם זו כן בעיה בטיחותית, היא תהיה תקפה גם למי שיושב במושבים האחוריים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • אהבתי 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מעורר את הנושא בעקבות כתבה מהיום

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2024_q1/Article-74e213ac02c2e81026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=1714755246_559287

צילום רנטגן של מטופלת שעברה תאונת דרכים שפורסם לאחרונה ע"י רופא ברשת חברתית, מראה מה עלול לקרות בזמן תאונה למי שיושב על הכיסא שליד הנהג ומניח את רגליו על לוח המחוונים.  מומחה: "בחלק מהמקרים, הפציעה עלולה לגרום לנכות קבועה

הקיץ מגיע, זמן להזכיר לדור הצעיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנות השכנים ״נתפסו״ לאחרונה שוב עם הרגליים על הדשבורד . לכן חשתי שלרענן את הנושא רק יועיל. במיוחד שהפעם זה מופץ בטוויטר שזו הפטפורמה שהדור הנוכחי קורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...