Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישיבה לא בטיחותית

zaf

פוסטים מומלצים

התנהגות דומה , לא בארץ.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלת"ד, ביטוח חובה, קופות חולים, וסל התרופות יממנו 99% מזה, אנחנו את השאר.

שזה אומר 99.9% על חשבוננו ואפס נקודה משהו על חשבון האידיוט(ית).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, חיכיתי לראשון שיבין את זה :)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכפת לי מאינטרס אישי, הבת והאמא נוהגות בהיסח דעת ברחוב בו אני גר, זמני התגובה ארוכים עד לא קיימים עד כדי כמעט דריסה של הכלבה שלי שהלכה צמוד אלי. קוטר סיבוב של מוביל טנקים בהגעה לרחוב במהירות שרחוקה מלהיות מתאימה לתנאי הרחוב הצפוף ממילא. גורם לי ולכמה שכנים "להחביא" את הרכב רחוק מנתיב נסיעתן של השתיים. זה למה אכפת לי :evil: מעבר לכך שיתמודדו עם ההשלכות במידה וחס וחלילה יקרה להן משהו כתוצאה מצורת הנהיגה הזו.

נו אז? חצי מהאנשים במדינה הזאת לא יודעים לנהוג. מה עכשיו? להתחיל לחנך את כולם? תנהג ערני, שמור מרחק, תחנך את ילדיך לא לשים רגליים על הדשבורד ותמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא מצחיקול,

אתה שם לב שבזמן שאתה מטיף לו לא להתערב בענייני אחרים, לא לדחוף את האף ולא לחנך אחרים כשזה לא נוגע אליך...

...אתה עושה בדיוק את זה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא מצחיקול,

אתה שם לב שבזמן שאתה מטיף לו לא להתערב בענייני אחרים, לא לדחוף את האף ולא לחנך אחרים כשזה לא נוגע אליך...

...אתה עושה בדיוק את זה?

הוא פתח דיון בשביל לקבל חוות דעת. אני נתתי חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תכלס. אין לי רחמים על מי שמוכן לשלם כסף על הפיפי בבקבוקים הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה כבר לא משנה. מה שדארווין פיספס, קורונה ישלים.

דארווין לא מפספס, אנחנו מתמגנים לדעת כנגד הרבה What if ומקרים שאם היית מספר למישהו בשנות ה-70 נניח היה מוריד לך כאפה ואומר לך שאתה לא רציני.

אנחנו בעצם מגינים על קורבנות פוטנציאליים של דארווין כחברה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פתח דיון בשביל לקבל חוות דעת. אני נתתי חוות דעת.

לא ביקשתי חוות דעתך.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איום ונורא. גרוע לא פחות מאנשים שלא נוסעים עם חגורת בטיחות. בתור מי שלא רק שם חגורה תמיד אלא גם מוודא שהיא ישרה על הגוף ולא מסובבת, קשה לי ממש לראות דברים כאלה.

לפני שנים זכור לי מקרה של נוסעת שביצעה אקטים מסויימים בנהג בזמן הנהיגה, והם עשו תאונה. ידית ההילוכים של הנהג... התנתקה מהתושבת. מסתבר שהלסת ננעלת חזק בזמן תאונה כזאת...

אנשים יעשו הכל בזמן נהיגה חוץ מלנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלת"ד, ביטוח חובה, קופות חולים, וסל התרופות יממנו 99% מזה, אנחנו את השאר.

ומאיפה מגיע הכסף ל-99% האלו? הוא גדל על העצים? זה כסף שהציבור משלם דרך פרמיות הביטוח, התשלומים לביטוח לאומי, מס בריאות ומיסים נוספים.

לפני שנים זכור לי מקרה של נוסעת שביצעה אקטים מסויימים בנהג בזמן הנהיגה, והם עשו תאונה. ידית ההילוכים של הנהג... התנתקה מהתושבת. מסתבר שהלסת ננעלת חזק בזמן תאונה כזאת...

במקרה הזה דרווין עשה את העבודה. הם כבר לא יתרבו.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...