Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישיבה לא בטיחותית

zaf

פוסטים מומלצים

שיחה שהייתה לי עם נהגת חדשה, בת של שכנים שהערתי לה שהיא נוהגת עם רגל שמאל על הכיסא כי זה לא משנה, היא ממילא לא צריכה להשתמש ברגל שמאל לנהיגה וגם ככה נוח לה :-( גרמה לי לאי נוחות בלשון המעטה, מה גם שאמא שלה לא הבינה מה הבעיה עם זה. והן גם כשנוסעות יחד מניחות לא פעם רגליים על הדשבורד.

פתחתי הבוקר את אתר וואלה, וזו הכתבה שמיד משכה את תשומת ליבי

https://cars.walla.co.il/item/3336411

כתבה כוללת סירטונים, והמחשה. שלחתי לשכנים, אולי הפעם יפנימו.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית דארווין היה אמור לטפל בזה, אבל עם שירותי חילוץ ואמבולנסים מתפקדים, שירותי רפואה טובים, ביטוחים לנזקי גוף, זה פשוט אומר שהם יחיו כדי להתמודד עם ההחלטות הטיפשיות שלהם, וכולנו נשלם יותר על ביטוח כי טיפול במקרה כזה + פיצויים יכול להימדד במאות אלפים או מיליונים של שקלים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחה שהייתה לי עם נהגת חדשה, בת של שכנים שהערתי לה שהיא נוהגת עם רגל שמאל על הכיסא כי זה לא משנה, היא ממילא לא צריכה להשתמש ברגל שמאל לנהיגה וגם ככה נוח לה :-( גרמה לי לאי נוחות בלשון המעטה, מה גם שאמא שלה לא הבינה מה הבעיה עם זה. והן גם כשנוסעות יחד מניחות לא פעם רגליים על הדשבורד.

פתחתי הבוקר את אתר וואלה, וזו הכתבה שמיד משכה את תשומת ליבי

https://cars.walla.co.il/item/3336411

כתבה כוללת סירטונים, והמחשה. שלחתי לשכנים, אולי הפעם יפנימו.

מה אכפת לך? היא קרובת משפחה? בת זוג? אם לא למה אתה נכנס להם לחיים? שתשים את הרגליים איפה שהיא רוצה.

כן, זה מסוכן. כן, זה מגעיל. (מאוד) אבל זה לא עניינך.

אם לא יקרה כלום אז לא יקרה כלום ואם יקרה יש רופאים, עורכי דין ויצרני משככי כאבים/פלטינות שישמחו להתפרנס ממנה שנים רבות.

זה החיים. לא צריך לעשות סדנאות חינוך לכל העולם ואשתו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לך? היא קרובת משפחה? בת זוג? אם לא למה אתה נכנס להם לחיים? שתשים את הרגליים איפה שהיא רוצה.

אם לא יקרה כלום אז לא יקרה כלום ואם יקרה יש רופאים, עורכי דין ויצרני משככי כאבים/פלטינות שישמחו להתפרנס ממנה שנים רבות.

אכפת לי מאינטרס אישי, הבת והאמא נוהגות בהיסח דעת ברחוב בו אני גר, זמני התגובה ארוכים עד לא קיימים עד כדי כמעט דריסה של הכלבה שלי שהלכה צמוד אלי. קוטר סיבוב של מוביל טנקים בהגעה לרחוב במהירות שרחוקה מלהיות מתאימה לתנאי הרחוב הצפוף ממילא. גורם לי ולכמה שכנים "להחביא" את הרכב רחוק מנתיב נסיעתן של השתיים. זה למה אכפת לי :evil: מעבר לכך שיתמודדו עם ההשלכות במידה וחס וחלילה יקרה להן משהו כתוצאה מצורת הנהיגה הזו.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

אם תראה אדם נופל ברחוב גם תגיד מה אכפת לי?

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלת"ד, ביטוח חובה, קופות חולים, וסל התרופות יממנו 99% מזה, אנחנו את השאר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

אם תראה אדם נופל ברחוב גם תגיד מה אכפת לי?

זה דבר שונה לחלוטין.

האנלוגיה הנכונה תהיה ללכת לאדם מעשן ולהתחיל לחנך אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להעיר חד פעמית למישהו שאתה רואה כל יום על נושא שיכול להציל אותו מנכות קשה זה לא להיכנס לחיים. אמרת לו פעם אחת, שיעשה מה שבא לו עם זה. את שלך עשית ומדובר באנשים מבוגרים ועצמאיים.

לחפור להם על זה בכל פעם שאתה רואה אותם זה כבר ירידה לחיים וצריך לשחרר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שונה לחלוטין.

האנלוגיה הנכונה תהיה ללכת לאדם מעשן ולהתחיל לחנך אותו.

אחרי שהערת אתה צודק אבל ברוב המקרים ההתנהגות הזו נובעת מבורות.

אם לא היו מפרסמים את נזקי העישון הרי לא היית כותב את זה כדוגמא.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובת פייסבוק/טוקבק בטמקא פר אקסלנס.

איזה שהוא ערך מוסף לא סיפקת אבל תקעת את ה 2 גרוש שלך שמנותקים לחלוטין מהמציאות.

תודה ששיתפת...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להפסיק לדבר שטויות , נהיגה בצורה המזלזלת הזו עוד תפגע בסובבים אותה , נהיגה בקלות דעת תביא לתאונה .

תחשוב רגע אחד אולי התגובה של הבחור מחר יכולה להציל מישהו מבני המשפחה שלך ! אין מקום לנהגים קלי דעת.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...