Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאריך הקפאת רישין רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מספר חודשים ללא שימוש ברכב החלטתי בתאריך 26.11.2019 להקפיא את רישיון הרכב ולבטל את הביטוחים.

התאריך הקבוע של הטסט הוא ה-10.02 כל שנה.

הזיכוי זה לפי חודשים שלמים מתאריך הקפאת הרכב או לפי התאריך הקבוע (10.02) של הטסט?

אם לדוגמה אני מפשיר את רישיון הרכב מחר בתאריך 27.01.2020 כדי לעשות טסט אני מקבל זיכוי של חודשיים?

יש לי עדיין את הדפים של הביטוחים חובה+מקיף ורשום עליהם בתוקף עד 31.01.2020 (ביטלתי את הביטוחים).

אני יודע שבמכון טסט רוצים ביטוח חובה ומצלמים אותו ובלי ביטוח חובה אי אפשר לעשות טסט-אם אני נותן למכון שיצלם את הביטוח חובה שרשום עליו בתוקף עד ה-31.01.2020 בודקים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעז לעשות מה שאתה מתכנן. הפשר/חדש לפחות את ביטוחי החובה וצד ג'. נסיעה בלי כיסויים אלה היא נטילת סיכון כלכלי בלתי סביר, שלא לדבר על העבירה של נהיגה ללא ביטוח חובה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לצורך הטסט הפעל את הביטוחים. אלא אם אתה מביא את מכון הטסטים הביתה, סטייל האינסטלטור של הגששים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי זה שאסע חד פעמי למכון טסט שנמצא במרחק 5 דקות נסיעה מהבית בלי ביטוחים בפועל (על הדף בביטוח חובה רשום שהוא בתוקף עד סוף החודש)

מקווה לעבור את הטסט ואז אקפיא מיד את הרישיון ולא אסע בלי ביטוחים.

לא משנה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפי מרפי בן ז**ה.

את שלי אמרתי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח בקשר למרפי ידוע מסכים איתך אין ספק

מישהו יודע בקשר למה ששאלתי בהתחלה בקשר להקפאת רישיון רכב?מקבלים זיכוי בחודשים שלמים מתאריך שבו רישיון הרכב נכנס להקפאה או שזה מחושב ביחס לתאריך הטסט השנתי הקבוע של הרכב?

אם אני משאיר את הרכב בהקפאה וכתוצאה מכך לא משלם אגרת רישוי שנתית ולא עושה טסט-לא יהיו חובות/בעיות ופשוט כשארצה להשתמש באופן קבוע ברכב אצטרך להפשיר,לשלם תשלום יחסי,ולעבור טסט נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים אתה עלול להיזקק למעבדה.

כמו שכתב לך ספריאל אבל הוא היה עדין

אל תזיז את הרכב סנטימטר בלי ביטוח חובה בתוקף .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיכוי על אגרת רכב הוא לפי מספר הימים שנותר(מקבלים אפילו על יום אחד) ולא לי חודשים מלאים.

בדיקת מעבדה יקבל רכב מיושן(שמלאו לו 19 שנים) ולא בצע הליכי רישוי מעל שנתיים ימים.

למכון הרישוי אין אפשרות לבדוק את תקפות הביטוח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...