Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יפני/קוראיני עד 33 אלף ש״ח.

צעירה
שימו לב! השרשור הזה בן 1540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

קו 278(אלעד-ת"א) , שפע של מומנט, הרבה כ"ס, לפעמים בעיה של זמינות.

(לא נכתב בציניות)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

נוסעת בו כל יום ונמאס לי.

מה גם שבערב לא מסתדר לי עם שעות העבודה.

בקיצור יודעת שאטובוס חסכוני יותר בכל מקרה הגעתי לקצה עם האטובוסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למה לא באלי רכב קטנציק.

הקטגוריה של המיני לא קורצת לי..אפילו לא יודעת למה. החל מהסופר מיני..

נהגתי פעם על הI10 והיא רעדה בעליה הכי קטנה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יכול להיות שהייתה לך בעיה ספציפית ברכב שנסעת, אין בעיה לנסוע עם אחת כזו גם לירושלים ובקצב סביר לגמרי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אמינה למעט המנוע...?

אמינות המנוע לא מספיק משמעותית?

(שואלת כי אכן כששאלתי את המוסכניק שלי אם לקנות מיצובישי ספייס סטאר הוא הראה לי אחת שאצלו בעבודה כי נדרשת החלפת מנוע ב100 אלף ק"מ... כמובן שזה גם תלוי מי נוהג ואיך מטפלים ברכב, אבל דווקא זה שגם אתה החרגת מנוע הקפיץ לי נורה אדומה)

לדעתי מיצובישי ספייס סטאר תענה על הדרישות הללו, למעט המנוע,אמינה וחסכונית מאוד.

לנו יש כזה רכב מודל 2014 עם 108 אלף ק״מ ללא תקלות.

בעיר הרכב נוח עם מתלים רכים, מאובזר טוב במיוחד מסוף 2014, יחסית לגדול מרווח מאחור.

מנגד רועש ורוכן בפניות.

מזומנת לקרוא את הסיכום שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-5-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על בעיות במנוע הספייס סטאר, יש המון אטרגים בצבא ולא שמעתי מאנשים שאני מכיר על החלפות מנועים ב 100 אלף.

הכוונה שלי ב ״למעט המנוע״ זה שהוא פחות מ1.4 סמק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אני יכולה לסמוך על כל הטרייד מובייל וכו?

אני לא מבינה בזה ממש.. וקשה לי לתת אמון בבני אדם בגלל כל הסיפורים ששמעתי..זה כסף שחסכתי בזעת אפי וכבר נכוותי בעבר מפח שטמנו לי :(

לא רוצה 1200 כי הנסיעות שלי היהיו בין ערויניות מאלעד לתל אביב ומנועים קטנים אני מרגישה פחות יציבה על הכביש

הI20 לא נחשבת שתיינית?

תודה רבה על התגובה

אין קשר ביו גודל המנוע ליציבות על הכביש,

סיריון עם מנוע 1.3 לא מתקרבת ליציבות של רכבי עם מנועי 1.0 כמו איביזה, או 0.9 קליאו, אפילו 1.0 לא מוגדש פיג'ו 108, והרשימה עוד ארוכה.

אני חושב שבתקציב שלך קשה למצוא נפח 1.4 מינימום, רק יפני/קוריאני, הכי אמין, הכי חסכוני, משימה לא פשוטה.

אם תתפשרי קצת בחיסכון, תעלי קצת בתקציב לכיוון ה38, יש שברולט ספארק שתענה בדיוק לצרכים שלך, אמנם היא לא יפנית או קוריאנית אך היא מיוצרת בקוריאה במפעל דייהו הקוריאנית לשעבר והיא מיני.

סוזוקי סוויפט סביב 2012, אך לא הכי חסכונית.

טויוטה יאריס סביב 2013, אך מנוע 1.3.

הונדה ג'אז סביב 2012-2013, אך מנוע 1.3.

מאזדה 2 סביב 2012, אך לא כי חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שזה לא כזה משנה מדינת המוצא כי במקרה הזה גם מיפן וגם מקוריאה יש רכבים מעולים, הדגם יותר חשוב. מה שכן אתה צריך להתמקד על 2-3 דגמים ולחפש אותם גם מפרטי ואפילו ממגרשים, תאמת שיצא לי לראות בטרייד מוביל למשל רכבים שהם במקור מפרטי והם מתוחזקים היטב וגם הקמז' שלהם נמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהספייס סטאר/מיקרה בתקציב הזה שהן מאוד חסכוניות.

שאר רכבי המיני: פיקנטו,i10 ממש לא חסכוניות צורכות סביב ה-1/13 במקרה הטוב.

בגלל הביקוש המאוד גבוה לרכבי מיני, אין שום פרופורציות בין מחירם בשוק לתמורה, תוסיפי לכך שאת לא מתחברת לרכבי מיני אז כבר אפשר לפסול.

בסופר מיני בתקציבך יש את היונדאי i20 שלא חסכונית אותו דבר גם לגבי מאזדה 2, טויוטה יאריס יקרה ולא מצדיקה את התמורה.

אם נראה לך הכיוון אז סוזוקי סוויפט הכי קרובה לדרישות שלך מנוע 1250 יחסית חסכוני, אמין מאוד וניתן למצוא 2012 שמורה סביב ה30, אגב שמעתי על מישהו שמוכר כזאת עם נתונים טובים לפני כשבוע יתכן שעוד רלוונטי.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...