Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 vs פיג'ו 2008 (2015-2016)

EfiWeng
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אני מתעניין ברכישת רכב יד 2. מתלבט בין שני הרכבים הנ"ל: פיג'ו 308 סטיישן 2015 או פיג'ו 2008

2014-2015.

מבחינת ה 308 ניתן למצוא רכבים עם ק"מ נמוך יחסית (בין 60-80 אלף ק"מ) במחירים סבירים (45-55) כאשר הפג'ו 2008 גם כן מתומחרת עם נתונים דומים באותם מחירים פחות או יותר.

הצרכים שלי: נסיעות עירוניות בעיקר. סביבות 10-15 ק"מ בשנה.

אני מחפש רכב שהוא:

אמין

צריכת דלק טובה

בטיחותית

מרווחת

ידוע של308 סטיישן יש תא מטען יותר גדול, ולכן אני מכוון יותר לרכב הזה. אבל אין לי הרבה ידע לגבי ה 2008 ואם זה רכב יותר אמין, אולי משתלם לי?

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים משתמשים באותם רכיבים, כך שהאמינות אמורה להיות דומה. קח מה שמוצא חן בעינך יותר. אני לא כ"כ אהבתי את סביבת הנהג ב 308. לגבי אמינות, תחליף רצועת תזמון שתרכוש את הרכב. תמנע מצרות גדולות. הרכבים האלה, טובים חוץ מרצועת התזמון שיש לה נטייה להתפורר

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2008 בשנים הללו שווקה עם מנוע 1.6 האטמוספרי עם תיבת AL4 בת 4 הילוכים בלבד, כך שה-308 עדיפה משמעותית (ה-2008 קיבלה את מנוע 1.2 ותיבת 6 הילוכים רק ביולי 2016). מחזק את ההמלצה על החלפת רצועת התזמון מיד עם הרכישה - מכונית שטרם עברה החלפה של הרצועה, מומלץ למצוא אקזמפלר עם נסועה נמוכה ככל האפשר. פוטנציאל הנזק של הרצועה הבעייתי שמנועים עם נסועה משמעותי גבוה, כיוון ששיירי הרצועה המתפוררת חוסמים את מעברי השמן וגורמים בפועל להרעבת שמן שצפוייה לקצר את תוחלת החיים של מגדש הטורבו והמנוע (רצועה עדכנית שפתרה את הבעיה הורכבה בפס הייצור החל מ-5/03/2017).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...