Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רטיבות בקיר פנימי הגובל בחדר שרותים. הרטיבות נובעת כנראה ממים המגיעים מהמקלחת.

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיית רטיבות חוזרת שאני סובל ממנה בדירת קבלן.

מדובר ברטיבות שהופיעה על הקיר החיצוני של חדר השרותים הראשי. פועלים מטעם הקבלן פעמיים פתחו את הקיר חיכו שיתייבש וסגרו אותו מחדש והרטיבות חזרה. החליטו לבדוק הנושא "לעומק" והסתבר שלא בוצע איטום כלל בחדר השרותים. גם במקלחת (הייתה אמורה להיות אמבטיה אך בזמן הבנייה ביקשנו להסב אותה למקלחת) וגם ביתר רצפת השרותים. כל החיבור בין חיפוי הקיר לרצפה היה פתוח והמים נכנסו חופשי. בוצע איטום עם משהו שנראה כמו סיליקון בכל התפר האמור. תיקון שהחזיק בערך שנתיים.

עתה שוב פעם מופיעה רטיבות בקיר המלווה בקילוף רציני.

הקבלן מצידו הגיע וביצע שוב איטום במקלחת. תיקן את הקיר אך לאחר כמה ימים הכל חזר לקדמותו.

אשמח לקבל המלצה על מישהו אמין מאיזור חיפה והסביבה בכדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שתיקון יעיל ויסודי יכלול הסרה מלאה של הריצוף והחיפוי, ביצוע של רולקות, הרבצת בטון+איטום צמנטי על הקירות, איטום ביטומני על הרצפה והרולקות, חיפוי וריצוף מחדש?

כל הפתרונות של איטום פוגות יעילים כמו פלסטר הלו קיטי על קטיעה מלאה של גפה.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קרמיקות נסדקו, פעם אחת החליפו את הסדוקות, פעם שניה לקראת סוף הבדק המצב היה קטסטרופה, הביאו מומחה שנתן חוות דעת שהדבק מלמטה לא יושם טוב.

קבעו איתי פירוק והחלפה של כל החדר, שיפוץ שלקח 5 ימי עבודה.

לפחות היו גלויים ומסרו את חוות הדעת האמיתית של המומחה ולא ניסו לתקן כפלסטר עד לאחר תקופת הבדק..

תבקש מהם בכתב חוות דעת של מומחה איטום ולטפל בזה מהייסוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסו לתקן כפלסטר עד לאחר תקופת הבדק..

במקרה של פות"ש, זה בדיוק מה שעשו.

תקופת הבדק גם על כשלי איטום וגם לצנרת היא 4 שנים, בחוק המכר המתוקן (2011).

אינני משפטן, אבל אם לא בוצע כלל איטום לפני חיפוי/ריצוף, אולי אפשר לתבוע על אי התאמה יסודית (שאז אין תקופת בדק) כי זה מנוגד למפרט הכללי (הספר הכחול).

צריך להתייעץ עם מישהו שמבין במשפט, כי אני לא יודע אם הטיעון שלי מחזיק מים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תוציא להם במיידי מכתב רשום שלא טיפלו בבעיה מהיסוד ורק עשו פלסטר, תבקש חוות דעת מומחה איטום וטיפול יסודי.

אתה קרוב/אחרי תקופת הבדק, תדאג שתהיה לך תכתובת רשמית על התלונה ולא שיחות טלפון, הם מתייחסים אחרת כשזה בכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...