Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

החשוד בעת ביקור השוטרים:

"וואללה אתה לא מכיר אותי! בשניה אני מיתעטש עליך, אתה לא מכיר אותי... אני מצונן אני.." :-D

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציע לך עסקה: בקוריאה לפני שבועיים היו כ 20 חולים, כרגע יש 830. לפי המודלים האפוקליפטיים שלך, עוד 3 שבועות יהיו שם מעל 45,000 חולים. אם זה אכן קורה, אני מכניס את הכיתוב "קורולה צדק" בצבע לבחירתך לחתימה למשך חצי שנה, ושולח לך חבילת מסיכות מתנה.

בתמורה, חסוך מאיתנו לתקופה זו את הפוסטים שנראים כאילו הם מצדיקים כובע נייר כסף.

זה בדיוק מה שקרה בסין, למרות כל ההסגרים והשטיקים שלהם:

24 בינואר - 916 חולים.

14 בפרואר - 66,300 חולים.

הנתונים מכאן - https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

מדוע לדעתך זה לא יקרה גם בדרום קוריאה?

ושמו-שמים, גם בישראל, אחרי שקבוצה כל כך גדולה של חולים הסתובבה בכל הארץ?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיטליה מדובר על הרבי יותר מלומברדיה, איזה 6-8 מחוזות.

ולגבי איטליה, סגירת הגבולות שלה בעייתית מאד, למרות עצירת הרכבת בגבול האוסטרי.

יש לי כרטיסי טיסה לשבוע הבא למדינה אירופית שבה עד כה לא התגלו מקרי COVID 19 (דרך אגב, זה שם המחלה. הנגיף קרוי SARS-CoV-2). מתלבט האם לבטל את הנסיעה.

לגבי פולין, התמערבות, כן. אבל לא 100%. ואל תקרא להם מזרח אירופה, זה מעליב. מבחינתם הם מרכז אירופה (תכלס, בטווח בין אנגליה להרי אורל, הם צודקים)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפחיד הוא מה עושים במיקרה ושמים בניין\שכונה בהסגר? קניות\אוכל\אישור להיעדר מעבודה מבלי שהמעסיק יפטר וכו'.

לזה צריך להיערך והמדינה צריכה להכין תוכניות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הזה אצלנו מי שחוזר מחו"ל (מכל סיבה שהיא) ממדינה שיש בה קורונה עובד שבועיים מהבית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפחיד הוא מה עושים במיקרה ושמים בניין\שכונה בהסגר? קניות\אוכל\אישור להיעדר מעבודה מבלי שהמעסיק יפטר וכו'.

לזה צריך להיערך והמדינה צריכה להכין תוכניות.

בישראל הסגר אמיתי לא יעבוד לעולם בדיוק מהסיבה שרשמת.

נלך לעבודה, לא נלך למקומות בילוי ומקומות הומי אדם, ננסה להימנע מתחבורה ציבורית וכו'.

חלק ידבקו, הרוב המוחלט יבריא and life goes on.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעבוד כמו כל מקום בעולם, יטילו סגר רק אחרי שידעו שיש חולים בציבור הרחב ולא כאלה שנמצאים בהסגר כפוי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמדברים על תפוצה כביכול עולמית בקרוב ל 30 מדינות, 30 איש נוספים ביום זה שום כלום. מדובר בשליטה כמעט מוחלטת. דמיין לך שריפת ענק, "שליטה" זה לא כיבוי האש, אלא מניעה ממנה להתפשט. בעניין הקורונה, 30 איש נוספים בכל יום זה בערך כמו שבשריפה כמו הגדולה שהייתה בכרמל, עוד 30 עצים ישרפו כל יום (בזמן שהשריפה הגדולה עצמה דועכת, בדיוק כמו שאנשים החלו להחלים מהמחלה), במידה והכל נמשך ככה ואף מדינה לא חווה התפרצות, הכל שיגעון.

בנוגע למה שקאררה אמר, דווקא אחד הדברים הכי מעודדים בכל הסיפור הזה הוא שבשום מקום (אפילו לא בווהאן עצמה!) התפשטות המחלה לא קיבלה צורה של אקספוננט, בוודאי ובוודאי שלא מחוץ לסין.

המקום היחיד שבאמת אפשר להגיד שמשתוללת בו מגיפה זה בווהאן עצמה, בעיר אחת התרחשו מעל ל70% ממקרי המחלה (80% אם מחשיבים את כל מחוז הוביי) ומעל ל 90% ממקרי המוות. הגיוני, בהתחשב בעובדה שאין סיכוי לטפל במספר אדיר כזה של חולים, אפשר לבנות בתי חולים עד מחר- צריך גם לאכלס אותם במספיק צוות רפואי.

היום הייתי עסוק קצת אז לא יצא לי לכתוב פה יותר מידי.

עכשיו חזרתי למחשב :roll:

חזרתי לפוסט 342 של pika007 מה 15/2

זאת הייתה התגובה על פוסט 339 שלי שסקר את גידול כמות הנדבקים בעולם מחוץ לסין.

בסה"כ עברו 11 ימים מאז, העולם מחוץ לסין גדל מ 500 נדבקים ל 2700 - פי 5 ב 11 ימים.

אני חזיתי הכפלה כל 7 ימים , שזה פי 4 ב 14 יום, אז הוירוס הדביק יותר חמור ממה שחשבתי.

בזמנו עקבתי אחרי 4 מקומות לבדיקה:

ארה"ב וגרמניה - עלו מ 31 ביחד ל 79

סינגפור עלו 67 ל 90

הונג קונג 56 ל 84

יש עוד פוסט שלי 354

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?684887-%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1-%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D&p=5984161&viewfull=1#post5984161

חישוב מדוייק של החולים בספינה - בדיוק לפני שבוע ביום שלישי 18 לחודש.

דיברו על 12 ישראלים מספינת הקורונה שיביאו לארץ.

לפי הנתונים חישבתי ש-3 מהם יתגלו חולים בשבוע הקרוב - 3 מתוך ה 12 שהיו.

ביום חמישי התגלה 1 - לא עלה לטיסה

ובארץ התגלו עוד 2 , בדיוק 3 בדיוק כמו שחישבתי על סמך הנתונים.

אני לא זלזלתי ב 30 חולים חדשים שהתגלו כל יום מחוץ לסין - לא קראתי להם עוד 30 עצים שנשרפים , אלא 30 הצתות חדשות כל יום שרק מחכות שכמה מהם יהפכו לשריפות גדולות.

11 יום אחרי כבר כולם מדברים על כך שאין אפשרות למנוע את המגיפה, אלא צריכים להתכונן לגרוע מכל.

לדעתי יש כבר עשרות מקרים בארץ שמטופלים כשפעת רגילה, כך גם בארה"ב , כך היה קוריאה , כך היה באיטליה וכך יהיה גם אצלנו.

שהמקרה הראשון בחוץ יתגלה זה יהיה אחרי שיהיו כבר כמה מאות חולים בארץ, פשוט גם פה וגם בארה"ב לא בודקים אנשים שלא היו במדינה נגועה.

וכמה עשרות אנשים פשוט בלי אפשרי לזהות.

אל תפחדו מהמחלה - היא לא חמורה - 80% זה בסה"כ שפעת.

בעיה היא ה 5% המקרים הקשים (בדר"כ מעל גיל 60 או 70), בתי החולים שלנו לא מסוגלים לטפל בהם.

וזה יכניס את הציבור לפאניקה - יסגרו את בתי הספר (כי כולם פה כסת"ח) , יסגרו חצי מדינה.

תמלאו דלק שאתם מגיעים לחצי מיכל.

תמלאו את המדפים בבית באוכל יבש (לא להגזים - אבל שיהיה קצת יותר - אורז, פסטה )

הבעיה בהתנהגות הציבור היא שאף אחד לא עושה כלום עד שכולם עושים יותר מידי.

אם בחודש האחרון כולם היו מגדילים את הקניות שלהם בקצת ואוגרים קצת יותר, אז מצבנו היו טוב יותר.

הבעיה שברגע שהשד יצא מהבקבוק - כולם ירוצו להצטייד במזון בסופר - הראשונים יקנו כמות מטורפת , יותר ממה שהם צריכים.

תהיו חכמים , תשקיעו שעה ותכינו כמה דברים קטנים.

עריכה:

קיבלתי במייל מכתב מבית הספר

הנדון : תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירום לשנת תש"ף

תרגיל למידה מרחוק במחוז מרכז יתקיים ביום ראשון 1/3 .

אז משרד החינוך כבר מתכונן למצב שכל התלמידים יהיו בבית :cry:

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כאילו אתה רואה את הטקסט, קורא את המילים, מבין מה הן אומרות, אבל המוח שלך לא מעבד אותן למשפט שלם או מפיק מהן משמעות.

קודם כל, הפוסט התייחס למה שראינו לפני 10 ימים, היה נכון לחלוטין, והוא עדיין כזה עקב משפט אחד שטרחתי להכליל שם בשביל שלא ישתמשו בפוסט הזה כדי להראות "שגיאה" במידה ותהיה התפרצות במקום אחר. שורה 4, חלק שני:

במידה והכל נמשך ככה ואף מדינה לא חווה התפרצות, הכל שיגעון

וול, נחש מה קרה שאתה בוחר להתעלם ממנו בכזו אלגנטיות :roll:

חבל, הפרס המוצע לך בזאת בטל, הייתי בטוח שאולי זה ישיג לנו קצת שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...