Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא מבין את מי שמנסה להשתיק את המעדכנים גם אם בצורה אלגנטית ויפה, או מתחכמת. צינית.

בהלה? פאניקה?

מי שלא רוצה. שלא יכנס.

זה לא העיתון הרשמי של מדינת ישראל פה. אף אחד לא מפרסם בשלטי חוצות. לא מכריחים אתכם לקרוא.

מי שרוצה, נכנס קורא מתעדכן. יש פה 3-4 מעדכנים קבועים שמשקיעים מהזמן שלהם ועוד בודדים שקופצים להצחיק. לשחק אותה אמיצים (כפיים).

הגדיל אחד מהאמיצים שלא מפחדים ופרסם פה פוסט מצחיק שהועתק מהפייסבוק לפני יום יומיים, רק לא טרח לתת מקור לכותבת הפוסט (זכויות יוצרים וזה, אבל בקטנה).

לפחות זכה לכמות לייקים מכובדת להודעה שלו - היה שווה כנראה? כנראה.

לא מבין מה האינטרס להשתיק את המעדכנים או לדכא אותם? להתנגח בהם? פאניקה פאניקה ציניות. איזה פאניקה?

מישהו מכריח מישהו להיכנס לקרוא? זה נושא בתוך פורום שמי שלא רוצה לא יכנס. אני לא נכנס לכל נושא ונושא שיש בפורום, אלא רק למה שמעניין אותי.

יפה כתב יוסי פרנקוס ברכב כללי. הפסיק לגלוש פה בגלל התחושה שתמיד מנסים להתנגח בך ולהשתיק אותך. להראות מי צודק יותר למי יש יותר גדול.

לא מוכנים לקבל דעות של אחרים. מגחכים על מי שקצת לוקח את הנושא ברצינות, מנסים לצחוק עליו אולי יפסיק. או לעשות צחוק על חשבונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לכולם לטוס לאיראן ולהתנסות בטכנולוגיות הרפואיות המדהימות שלהם-

איכשהו אחרי 4-5 ימים יש להם כבר, שימו לב, 49 (!!) מחלימים.

in your face, סינגפור!

(אני לא מבין, הם חושבים שמישהו קונה את זה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדיל אחד מהאמיצים שלא מפחדים ופרסם פה פוסט מצחיק שהועתק מהפייסבוק לפני יום יומיים, רק לא טרח לתת מקור לכותבת הפוסט (זכויות יוצרים וזה, אבל בקטנה).

לא מבין מה האינטרס להשתיק את המעדכנים או לדכא אותם? להתנגח בהם? פאניקה פאניקה ציניות. איזה פאניקה?

מישהו מכריח מישהו להיכנס לקרוא? זה נושא בתוך פורום שמי שלא רוצה לא יכנס. אני לא נכנס לכל נושא ונושא שיש בפורום, אלא רק למה שמעניין אותי.

הפוסט המדובר רץ הוואטסאפ בכל קבוצה אפשרית, אם אתה מכיר את המקור ורואה סיבה לתת קישור מטעמי זכויות יוצרים, אתה יותר ממוזמן.

לנושא אינטרסים, אז אין אינטרסים, יש דעות מגוונות ולכולן יש מקום בשירשור.

יש אנשים שחושבים שסוף העולם קרב, יש אנשים שחושבים שיש מקום להתעדכן 20 פעם ביום ולהתרגש מכל מספר, ויש אנשים שחושבים שהיחס בין כמות האבדות בנפש, לרעש שנוצר סביב הסיפור, הוא לגמרי מגוכח וחסר פרופורציות.

יש אנשים שחושבים שיש מיד לעצור את כל העולם מלכת, ויש אנשים שחושבים שהתגובות צריכות להיות הרבה יותר מאופקות.

אתה רואה אותי מנסה להשתיק משהו?

בנתיים אתה הוא זה שמנסה להשתיק אותי. ומה האינטרס שלך?

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מכם באמת מאמינים שיש 3 נדבקים בישראל?

הצליינים היו 30. היו בסביבת לפחות 400-500 איש. אותם 400-500 היום בטח כל אחד עוד בסביבה של 40-50 איש (משפחה, חברים, אוטובוס) עד שנודע להם שצריכים להיכנס לבידוד.

מפה לשם, ההנחיה על איטליה היא רטרו מה 13 לחודש. בנתיים כל מי שחזר החל מה 13 לחודש היה כל אחד במטוס של 180-200 איש. כולל עובדי שדות תעופה, חברים, משפחה.

להערכתי יש אלפים ואולי אפילו עשרות אלפים של נדבקים בארץ.

שפעת מדביקה בקצב של 1.2 ויש בין 2 ל 3 מיליון מקרים של שפעת (לפי מקורות באינטרנט).

COVID-19 מדביק בקצב של 1.4 עד 6.6 ואם נלך על WORST CASE אז צריך להיות בין 12 ל 19 מיליון מקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את מי שמנסה להשתיק את המעדכנים גם אם בצורה אלגנטית ויפה, או מתחכמת. צינית.

בהלה? פאניקה?

מי שלא רוצה. שלא יכנס.

זה לא העיתון הרשמי של מדינת ישראל פה. אף אחד לא מפרסם בשלטי חוצות. לא מכריחים אתכם לקרוא.

מי שרוצה, נכנס קורא מתעדכן. יש פה 3-4 מעדכנים קבועים שמשקיעים מהזמן שלהם ועוד בודדים שקופצים להצחיק. לשחק אותה אמיצים (כפיים).

יפה כתב יוסי פרנקוס ברכב כללי. הפסיק לגלוש פה בגלל התחושה שתמיד מנסים להתנגח בך ולהשתיק אותך. להראות מי צודק יותר למי יש יותר גדול.

לא מוכנים לקבל דעות של אחרים. מגחכים על מי שקצת לוקח את הנושא ברצינות, מנסים לצחוק עליו אולי יפסיק. או לעשות צחוק על חשבונו.

אף אחד לא משתיק אף אחד. פשוט כשמישהו כותב שטויות, דואגים להסביר לו שזה שטויות ולמה זה שטויות. לפחות בפעם הראשונה. אחר כך מוותרים כי אי אפשר לנצח בהשתנה נגד הרוח. מי שממשיך לכתוב שטויות, יקבל גם ביקורת וצריך להיות מוכן לזה.

לא הייתה פה אלימות, ביריונות, קללות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון למחפשי הפטנטים:

בדקתי היום אופציה לשימוש בכל מיני פילטרים כדי להימנע מקניית מסיכות ב 30-60 שקל לאחת, שכידוע צריך להחליף אחרי 4 שעות של שימוש רצוף ולא יותר מ 8 של שימוש במהלך יום אחד.

האופציה לכאורה הטובה ביותר היא פילטרי ממברנה למיניהם, מסננים עד ל 0.01 מיקרון (כן, לא טעות) בהתאם לפילטר שבחרתם.

אז, בכל הנוגע לממברנה- תשכחו מזה, בקוטר של פחות מ 1.8 מיקרון לחריר פשוט אי אפשר לנשום, לא עובר מספיק אוויר. וכידוע, בגודל כזה- זה חסר פואנטה לחלוטין.

HEPA עובדים מעולה, אבל לא מיועדים לאירוסולים למרות סינון של 0.3 מיקרון בדיוק כמו FFP2, זה לא אומר שזה לא יעבוד- זה פשוט אומר שזה עדיין לא נבדק.

פילטר צלולוז תעשייתי יספק סינון של 0.2-0.3 מיקרון, אבל תצטרכו מספיק שטח כדי שיהיה אפשר לקבל ספיקת אוויר מספיקה. (דומה לסננים הגדולים שמתחברים למסיכות 3M למיניהן)

אופציה שלא קיימת בארץ היא קניית "משטח" מאותו חומר של המסיכה, PM2.5, והכנת פילטרים מתחלפים למסיכת בד.

אז רק שכולם יזכרו שאם ישראל נכחדת זה בגלל כמגאי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה כנראה לא יעזור כי לאחרונה נחשפים ליותר ויותר מקרים של אנשים שהבריאו מהוירוס ונדבקו שנית כי הגוף לא פיתח מספיק נוגדנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מכם באמת מאמינים שיש 3 נדבקים בישראל?

הצליינים היו 30. היו בסביבת לפחות 400-500 איש. אותם 400-500 היום בטח כל אחד עוד בסביבה של 40-50 איש (משפחה, חברים, אוטובוס) עד שנודע להם שצריכים להיכנס לבידוד.

מפה לשם, ההנחיה על איטליה היא רטרו מה 13 לחודש. בנתיים כל מי שחזר החל מה 13 לחודש היה כל אחד במטוס של 180-200 איש. כולל עובדי שדות תעופה, חברים, משפחה.

להערכתי יש אלפים ואולי אפילו עשרות אלפים של נדבקים בארץ.

שפעת מדביקה בקצב של 1.2 ויש בין 2 ל 3 מיליון מקרים של שפעת (לפי מקורות באינטרנט).

COVID-19 מדביק בקצב של 1.4 עד 6.6 ואם נלך על WORST CASE אז צריך להיות בין 12 ל 19 מיליון מקרים.

קבל תיקון: בישראל ידועים שלושה נשאים\חולים. אתה לא יכול לספור את מי שלא אבחנת. וכשאתה סופר אותם צריך לדעת מה הקריטריונים לאבחנה. יתכן שיש מאות אנשים בתקופת דגירה, או כאלה שיש להם קצת נזלת ושלשול בלי חום ועוברים על זה לסדר היום בלי לדעת שנדבקו דווקא ב-SARS-CoV-2, מתייחסים לזה כמו לכל וירוס תורן עונתי.

הסיפור של החולה שנדבקה פעמיים מעניין, אבל יש הסברים אפשריים רבים, אני לא יודע, למשל, דבר על רגישות וסגוליות בדיקות המעבדה לוירוס הזה, והאם יש בכלל כלים לבדוק רמת נוגדנים נגדו. הנתונים האלה משמעותיים לכל הניתוח הסטטיסטי של התפשטות המחלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה כנראה לא יעזור כי לאחרונה נחשפים ליותר ויותר מקרים של אנשים שהבריאו מהוירוס ונדבקו שנית כי הגוף לא פיתח מספיק נוגדנים.

מקור? לפני משהו כמו 5 ימים התחלתי לתהות בקשר לזה ולחפש מאוד לעומק. לא מצאתי דיווח על מקרה מאושר אחד כזה. אשמח לראות אם יש משהו קונקרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה היום משהו ב-ynet medical journal. צריך לחפש את המקור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקור? לפני משהו כמו 5 ימים התחלתי לתהות בקשר לזה ולחפש מאוד לעומק. לא מצאתי דיווח על מקרה מאושר אחד כזה. אשמח לראות אם יש משהו קונקרטי

כאן למשל:

https://www.theguardian.com/world/2020/feb/27/japanese-woman-tests-positive-for-coronavirus-for-second-time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לשמוע את דעתכם, טס בתחילת אפריל למדריד.

לבטל או להמשיך?

אני בגישה של - גם ככה זה יגיע לארץ מאוחר או מוקדם, אני צעיר ובריא אז אני רוצה להאמין שאבריא בקלות כשזה יגיע אלינו.

מצד שני לחץ כבד מצד המשפחה לבטל.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון למחפשי הפטנטים:

בדקתי היום אופציה לשימוש בכל מיני פילטרים כדי להימנע מקניית מסיכות ב 30-60 שקל לאחת, שכידוע צריך להחליף אחרי 4 שעות של שימוש רצוף ולא יותר מ 8 של שימוש במהלך יום אחד.

דיברתי היום עם מד''א (חזרתי מרומא לפני שבוע ויום - אני נכנס להסגר:x:cry:)

אמרתי להם שיש מחסור במסיכות והצלחתי להשיג רק כמה בודדות,

אמרו לי שאין שום הגבלה בזמן השימוש שלהם ואין ירידה ביעילות לאחר זמן,

ולכן אני יכול להיות רגוע מהבחינה הזו.

מאיפה המידע שלך?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...