Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

הגעת להמלצות האלה לבד או שנעזרת בחבר טלפוני ?
התייעצתי עם משרד הבריאות ומנהלי חדרי המיון, כי בריאות המשפחה שלך חשובה לי כלכך!

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירגון הבריאות העולמי חושש למצב באירן.

גם החברים שלהם מסביב סגרו להם הרמטי את הגבולות, מה שטראפ התחיל לעשות הקורונה מסיים.

מכליות של נפט יצוא מאירן תקועות במעברי גבול כי אף אחד לא רוצה נפט עם קורונה.

הסרטונים מאירן מתחילים לזרום לרשת.

ולגבי סגירת הגבולות וסגירת התיירים המסכנים, ככה זה שאיו שכל ופועלים בלי מחשבה.

צריכים להבין שעכשיו אין כבר סיכוי למנוע מהקורונה להגיע לארץ, וזה ממש לא קשור אלינו,

אם זה מתפשט לכל אירופה, ולאירן , סוריה , ירדן וטורקיה , אז זה יגיע גם לפה.

הבעיה זה חוסר שקיפות שמוביל לתגובות קיצוניות ולפאניקה.

כמו ה500 תלמידים שלא הגיעו היום בבוקר לבית ספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכנים כל התיירים שנתקעו באירן בלי יכולת לחזור הביתה.

מעניין אם סוכני המוסד יחזרו במטוס של חברת הביטוח ו/או יהיו חייבים בהסגר?

הרי אין הנחיות של משרד הבריאות לגבי החוזרים מאירן. יהיה מעניין

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מומלץ לאגור תרופות העוזרות להיתמודד עם השפעת כמו אקמול\דקסמול וכו' כי עם הפאניקה שתתחיל בארץ גם זה יהיה חסר בבתי המרקחת, כמו המסכות.

לעזאזל, לא זוכר מתי הייתי מנוזל חודש אחרי חודש כמו שקורה לי השנה, המקסימום פעמים שהייתי מנוזל בעשר שנים האחרונות הם רק פעם אחת בשנה בדצמבר, וזה גם לרק יומיים שלוש, השנה זה כבר פעם שלישית שחזר הנזלת והשיעול בחודשיים האחרונים- מחלים- חוזר למכללה לשיעור או למבחן- למחרת שוב מנוזל. חורף קשה מאוד עם כל החולים מסביב שלא מוכנים להישאר בבית וחייבים לבוא חולים מתים למכללה להפיץ את הגימלים :evil:.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק שלחתי את העיצוב שלי להדפסה לקראת הנסיעה של עוד שבועיים :lol: על אותו רעיון, של HEPA (סינון 0.3 מיקרון, בול כמו FFP2)

קראתי שצריך סינון 0.1 מיקרון.

זה אומר שכל המסכות שאנשים רוכשים לא שוות כלום.

ההמלצה הכי טובה היא להקפיד על שטיפת ידיים לעיתים קרובות, לא לגעת בפה ובאף ולהתרחק ממקומות המוני אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאגור זה לא טוב, אבל לרכוש קצת תרופות לשימוש עצמי זה רעיון טוב לפני שתתחיל התנפלות המונית על בתי מרקחת.

כמובן לא ברמה של סטוק למכירה, פשוט לחשוב כמה טבליות צריך לכל אדם במשפחה בתקופת הצינון, ככה שיהיה מספיק לכל בני הבית.

הדבר האחרון שרוצים זה ללכת בריאים לבית מרקחת ולעמוד שעה בתור בשיא הפאניקה ולהידבק שם.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב - איך בדרום קוריאה מתארים את הקבוצה שביקרה בישראל.

בקטע של 1:00 עד 1:15 בסרטון למטה שפורסם לפני 9 שעות.

ישנם עוד 10 נדבקים מה שמעלה את מספר החולים מהקבוצה שטיילה בישראל ל28 מתוך 39!!

מה שאומר שלפני יותר מ 9 שעות כבר ידעו על 18 נדבקים, ולפני 9 שעות זה עלה ל 28 מתוך קבוצה של 39.

רק בארץ עדיין מדברים על 9 חולים מקוריאה, אני בטוח שמשרד הבריאות מעודכן בפרטים המלאים, בגלל זה הוא מתאמץ קשה.

אבל לציבור עדיף לשחרר מעט מידע, כדי לא לייצר פאניקה.

[video=youtube_share;5TvaJhGTi0s]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מעודכן, בחדשות הרדיו של 08:00 (פרסמת את ההודעה ב-10:20) כבר דיברו על 28-29 נדבקים באותה קבוצה.

גם פרנואידי וגם לא מעודכן, שילוב מנצח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא התעוררתי ב 8:00 , משתתף בצערך שב 8:00 לפנות בוקר אתה צריך להיות באוטו בפקקים ולהקשיב לרדיו.

ב. לא אמרתי שלא יודעים את זה בארץ, כתבתי שאני בטוח שמשרד הבריאות יודע, אבל לא מפרסמים .

לא מעודכן??? ח ח ח .. להיות מעודכן דרך הרדיו בארץ זה כמו לעשות טיפול 10,000 דרך האגזוז.

הדרך החדשה להתעדכן זה להקשיב ישירות למהדורות חדשות מסביב לעולם ולא דרך הפילטרים של העורכים בארץ.

אתה יכול להוסיף גם פרשנים פרטיים שמפרסמים, אבל גם אותם צריך לקחת בערבון מוגבל.

שוב : זה שמישהו פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריו.

עכשיו מפרסמים בארץ שחלה עלייה תלולה הזמנות און ליין מהסופרים כי אנשים מפחדים לצאת מהבית.

אני פרנואיד - אבל בחודש האחרון - כל קנייה שלי בסופר הוכפלה - כך שיש לי מספיק מוצרים ל-3 חודשים בבית עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטיקה מעניינת שקראתי היום בבוקר:

מסתבר שבאיזורים הנגועים בסין התמותה הכללית באוכלוסיה ירדה מאז התפרצות הוירוס בעשרות אחוזים כי

1. אין תאונות דרכים (גורם תמותה משמעותי בסין)

2. הבידוד מונע הדבקה ממחלות אחרות, וקטלניות לא פחות.

כך שאם בריאות המשפחה שלכם חשובה לכם לפחות כמו למרק, ניראה שהקורונה יכולה דווקא לסייע :wink:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וכל העולם ייכנס לבידוד כדי לעצור את ההתפשטות של הנגיף אני מניח שהייצור ייעצר בכל מקום.

מה להערכתם תהיה ההשפעה הכלכלית של הנגיף הזה ?

מה ההשלכות של זה על הבורסות, קרנות השתלמות וכו' ?

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטווח ארוך ההשפעה על הכלכלה אפסית עד לא קיימת.

לא מדובר במלחמה או אסון טבע כמו שריפה או הצפות.

אין נזק לאמצעי הייצור, אין צריכה מוגברת של חומרי גלם, אף אחד בעולם לא יכנס לנעלים של סין,

לא יפתחו מפעלים חדשים לצמיגים/רפידות/צלחות מסביב לעולם.

הוירוס מתפשט חזק ומהר , לכן ההתפרצות העולמית תהיה מהירה ובאותה מהירות היא תיעצר.

נניח במקרה הקשה ביותר מדובר על שנה של הקפאת הפעילות הכלל עולמית.

אבל !! אחרי כמה חודשים יהיו מאות אלפים שהבריאו מהמחלה והם יחזרו לפעילות,

העולם כבר ימצא דרך לטיפול (פלסמה של הדם ממבריאים ) ויפחיתו את יחס המתים.

נניח במקרה הגרוע ביותר (שאני לא מקווה לו , וחושב שהמקרה הראלי יהיה הרבה פחות חמור),

שנה של הקפאת העולם.. 50% חולים מהעולם.

מתוכם 5% מתים , שזה 2.5% מהאוכלוסייה - שימו לב שבכל שנה מתים בכל מקרה 1% מהאוכלוסיה.

רוב המתים יהיו מעל גיל 60 - רובם פנסיונרים - קשה להגיד את זה כי אלו ההורים שלו , הסבאים והסבתות שלנו.

אבל הם בעיקר צרכנים ולא יצרניים , כלומר הכלכלה לא תיפגע מזה שהם יעזבו אותנו 5 שנים קודם מהתאריך הצפוי.

אבל, כן תהיה פאניקה והמדדים עלולים לרדת 20% או 50% אפילו , אבל בתום השנה שהמערכת תתהפך המדדים יקפצו לשמים בחזרה,

כי המפעלים קיימים , אמצעי הייצור קיימים ויהיה צורך למלא את המלאים מחדש.

אם להאמין לסין אז הם בתהליך התאוששות, אבל נניח שלא מאמינים להם , אז עדיין כל המודלים מראים שתוך כמה חודשים הם יעברו את הפאזה של ההגברות ויעברו להתאוששת.

והעולם בפיגור של חודשיים אחריהם.

למי שמאמין לחדשות בתקשורת שלנו:

תבדקו כמה מתים כל שבוע מדלקת ריאות בתקופה הזאת של השנה אצלנו:

https://www.health.gov.il/UnitsOffice/ICDC/Infectious_diseases/Flu/Pages/FWR.aspx

לפי מה שאני מבין :

בתקופה זאת של השנה יש בערך 12 פטירות לכל 100,000 תושבים

ומתוכם כ-16 אחוז מדלקת ריאות. חדי העין ישימו לב לקפיצה החדה בגרף הירוק , זאת קפיצה עקבית כבר שבוע שני (עכשיו אנחנו בשבוע השלישי)

נניח 8 מיליון תושבים - אז 960 פטירות בשבוע

153 נפטרו שבוע שעבר מדלקת ריאות בארץ , אולי 10 מהם מקורונה?

או רק 5 ?

מישהו בדק את כל ה153 נפטרים מדלקת ריאות?

אני יודע שלא, כי מנהל חדרי המיון טענו שהם בודקים רק את מי שמשתעל והגיע מהמזרח , והם בדקו רק 453 בחודש האחרון.

דלקת ריאות בשבוע.JPG

אז למה אתם חושבים שניתן יהיה לזהות קורונות בארץ כל עוד הם מתחת לסף של השפעת הרגילה,

ובודקים רק את מי שהיה בסין או במזרח.

שיתחילו לבדוק את כל מי שיש לו תסמיני שפעת, אז פתאום הגרפים יתחילו לעלות גם אצלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מצויינת, באמת ניראה שהפאניקה לאט לאט חודרת גם לבורסה, הכל צבוע באדום חזק והזהב טס בכמעט 3%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...