Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בינתיים באיטליה 453 חולים, 12 מתים כאשר ההתפרצות התחילה חזק רק ב-21 בפברואר

צרפת 18 חולים, 2 מתים

פששששש איזה מערכת חיסונית חזקה יש לסינים בהשוואה למערב. ממש ancient chinese medicine

כאילו מישהו עדיין מאמין לבולשיט שיוצא מסין?

קחו את מספר המתים הרשמי של סין ותכפילו אותו פי 5-6 לפחות.

באיטליה יש 2% תמותה מהוירוס וכ-1.5% תמותה בשאר העולם. בסין, לפי הדיווחים שלהם, יש כ-3.5% תמותה.

מה פה בדיוק לא מסתדר לך?

על צרפת אין בכלל מה להסתכל במספרים האלו, זה לא מייצג כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודיעו עכשיו שהגיע ישראלי מאיטליה לישראל ואובחן כחולה.
#התחלנו

חזר לפני 4 ימים, שהה עם עוד 200-300 ישראלים במטוס, בנוסף לעוד טיסות מאיטליה שחזרו בימים האחרונים, בלאגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה, מספרי התמותה שאני מכיר לגיל 60-70 הם.כ-3.5% ומעלה גיל 70 כ-14%. ועד כמה שהבנתי מרבית המתים חולים במחלות רקע משמעותיות. אז אולי כדאי לתקן את באקסל שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיטליה יש 2% תמותה מהוירוס וכ-1.5% תמותה בשאר העולם. בסין, לפי הדיווחים שלהם, יש כ-3.5% תמותה.

מה פה בדיוק לא מסתדר לך?

על צרפת אין בכלל מה להסתכל במספרים האלו, זה לא מייצג כלום.

מה לא מסתדר לי? שבאף מחוז למעט מחוז Hubei מספר המתים לא עולה מזה שבועות למרות שיש אלפי חולים (וגם מספר הנדבקים לא עולה) בזמן שבאיטליה רק אחרי שבוע וחצי יש 12 מתים מתוך 450 נדבקים.

מה שאומר שהסינים פשוט משקרים לגבי המספרים בשאר המחוזות ברחבי סין ואומרים חצי אמת לגבי מחוז Hubei כי זה ה-Ground Zero של הוירוס אז יותר עיניים מסתכלות על המחוז הזה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיש להם תרופה לוירוס המהונדס שהם בעצמם יצרו אבל מפחדים לפרסם אותו כי אז זו בעצם הודאה באשמה שלהם, אז בינתיים נותנים את התרופה רק לאנשים/מקומות ספציפיים. אם כבר קונספירציות אז עד הסוף :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה פשוט אומר שהצעדים (הקיצוניים יחסית) שנוקט שם המשטר אכן עובדים?

בשבועיים האחרונים יש בממוצע כ-3 מקרי מוות חדשים כל יום מהוירוס בסין, פרט למחוז הוביי.

בשאר העולם זה משתנה, ועומד על ממוצע של 3-5 מקרים ביום, בהערכה גסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארה"ב - המבנה של מערכת הבריאות האמריקאית הולך לפגוע חזק מאוד בציבור האמריקאי. אזרח אמריקאי חזר מסין והלך להיבדק אם יש לו וירוס. בית החולים הגיש לו חשבון על $3,500. חברת הביטוח שלו סירבה לפצות אותו. מפחיד לחשוב כמה אנשים בארה"ב בכלל לא ילכו לרופאים ויפיצו את הוירוס כי הם יחששו לחטוף חשבונות שהם לא יצליחו לשלם.

https://www.businessinsider.com/miami-man-doesnt-have-coronavirus-but-could-now-owe-thousands-2020-2

underrated comment. זה מה שעובר לי בראש בימים האחרונים, במיוחד אחרי שאתמול אחד העיתונאים שאל את טראמפ לגבי זה שרק 500 אנשים נבדקו לוירוס והאם יש מצב שהוא התפשט הרבה יותר מעבר ל-15 מקרים בארהב ואנחנו פשוט לא בודקים אנשים. טראמפ כמובן התחמק מלתת תשובה נורמלית. מערכת הבריאות פה היא מסחטת כסף ואנשים פשוט לא רוצים ללכת להבדק. מי מחפש לקחת על עצמו קנס של 3000 דולר ככה ביום בהיר בלי שתהיה אינדיקציה חד משמעית שהוא חולה ?

לתחושתי עוד כמה שבועות זה הולך להתפוצץ פה בכל הכח וכבר לא יהיה ניתן לעטוף את זה בחירטוטים.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי הצטרף בתחילת שנות השבעים לגוף ממשלתי גדול.

היות והוא היה מאחרוני המשתתפים, הקידום שלו תמיד נעצר בגלל אלו שהגיעו לפניו וכמו בכל גוף ממשלתי מכובד, לא בהכרח היו טובים יותר או ראויים יותר לקידום.

כל פעם ששאלו אותו מתי תקבל את ה XXX אז הוא ענה.... "מלחמה טובה ואני מסודר"

אז קיבלתם...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מסתדר לי? שבאף מחוז למעט מחוז Hubei מספר המתים לא עולה מזה שבועות למרות שיש אלפי חולים (וגם מספר הנדבקים לא עולה) בזמן שבאיטליה רק אחרי שבוע וחצי יש 12 מתים מתוך 450 נדבקים.

מה שאומר שהסינים פשוט משקרים לגבי המספרים בשאר המחוזות ברחבי סין ואומרים חצי אמת לגבי מחוז Hubei כי זה ה-Ground Zero של הוירוס אז יותר עיניים מסתכלות על המחוז הזה.

אתה מבין שאיטליה לקחה 3 אנשים שנדבקו ראשונים והתחילו לבדוק מהם כל מעגל אנשים שהיה בקשר איתם, כן?

קראתי דיווחים שהם בדקו יותר מ 5000 איש. תראה לי עוד מדינה שבודקת עיירות שלמות?

כל מי שחושב שבאיטליה יש התפרצות ובכל מקום אחר לא - לא חושב רחוק. איטליה פשוט בודקת יזום אנשים שהיו בקשר עם patient zero.

אם ישראל נגיד במקום לבודד 200-300 איש שהיו עם הקוריאנים ומקום עכשיו לחפש ולבודד אנשים שהיו עם ההוא שחזר מאיטליה, היו במקום זה בודקים אותם, סיכוי סביר שרובם דבוקים.

אותו דבר באירופה. להגיד שבגרמניה יש רק 27 מקרים. מתוך כמה? מתוך 50 שפנו עם סימני שפעת? או שהם בדקו יזום אלפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה פשוט אומר שהצעדים (הקיצוניים יחסית) שנוקט שם המשטר אכן עובדים?

בשבועיים האחרונים יש בממוצע כ-3 מקרי מוות חדשים כל יום מהוירוס בסין, פרט למחוז הוביי.

בשאר העולם זה משתנה, ועומד על ממוצע של 3-5 מקרים ביום, בהערכה גסה.

נניח מה שאתה אומר נכון והצעדים הקיצוניים של השלטון מונעים את התפשטות הוירוס. מקובל.

איך ייתכן שמתוך 1,400 חולים יש רק 3-4 מתים בזמן שבאיטליה מתוך 450 חולים יש כבר 14 מתים בפרק זמן קצר משמעותית? (עוד שניים מתו באיטליה)

עדכון

יפן הודיע על סגירה של כל בתי הספר למשך חודש

https://www.theguardian.com/world/live/2020/feb/27/coronavirus-live-updates-china-wuhan-

hubei-south-korea-japan-trumpcases-infections-death-toll-outbreak-italy-latest-news

הולי פאק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי עם משרד הבריאות ומנהלי חדרי המיון, כי בריאות המשפחה שלך חשובה לי כלכך!

תודה רבה !

כנראה שיש אנשיםשלוקחים את הדברים ברצינות ועושים את המלאכה. לאט לאט שערי מדינת ישראל נסגרים עבור תיירים ממדינות שהם התגלה הווירוס.

"פקחי רשות האוכלוסין וההגירה בנמל התעופה רמון בערבה סירבו ל-25 נוסעים שהגיעו בטיסה מברגמו שבאיטליה להיכנס לארץ. 19 מהם אזרחי איטליה והיתר בעלי אזרחויות זרות אחרות. הנוסעים הישראלים ירדו מהמטוס ויקבלו הנחיות ממשרד הבריאות. המטוס ימריא בחזרה לברגמו עם מסורבי הכניסה, ועוד 119 נוסעים אחרים שיוצאים מישראל. כמו כן סורבה כניסתם של 23 נוסעים שנחתו בנתב"ג מוונציה וממילאנו בטיסה של איזיג'ט, ושמונה נוסעים שנחתו בטיסה של אליטליה."

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיין, בקוריאה הדרומית מתכוונים לבדוק למעלה מ-200,000 חברי הכנסיה שחבריה הם עיקר החולים. אין לי מושג מה כושר המעבדות שלהם, מהיכן יש להם הריאגנטים ואיך הם יאתרו את החשודים, מדובר במבצע ענק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה !

כנראה שיש אנשיםשלוקחים את הדברים ברצינות ועושים את המלאכה. לאט לאט שערי מדינת ישראל נסגרים עבור תיירים ממדינות שהם התגלה הווירוס.

"פקחי רשות האוכלוסין וההגירה בנמל התעופה רמון בערבה סירבו ל-25 נוסעים שהגיעו בטיסה מברגמו שבאיטליה להיכנס לארץ. 19 מהם אזרחי איטליה והיתר בעלי אזרחויות זרות אחרות. הנוסעים הישראלים ירדו מהמטוס ויקבלו הנחיות ממשרד הבריאות. המטוס ימריא בחזרה לברגמו עם מסורבי הכניסה, ועוד 119 נוסעים אחרים שיוצאים מישראל. כמו כן סורבה כניסתם של 23 נוסעים שנחתו בנתב"ג מוונציה וממילאנו בטיסה של איזיג'ט, ושמונה נוסעים שנחתו בטיסה של אליטליה."

ומצד שני דווקא בעלי המקצוע הבחירים בתחום הבריאות טוענים שהפאניקה מוגזמת:

מנכ"ל הדסה: אזהרת הטיסות מוגזמת, פוגעת קשות בישראל

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצד שני דווקא בעלי המקצוע הבחירים בתחום הבריאות טוענים שהפאניקה מוגזמת:

מנכ"ל הדסה: אזהרת הטיסות מוגזמת, פוגעת קשות בישראל

זה כמו שמנכ"ל ארגון הבריאות העולמי התנגד לסגר על סין ובהדרגה חושפים את מערכת היחסים "החמה" בין סין לארגון הבריאות העולמי.

960x0.jpg

לך תדע אם הם שומרים על האינטרסים של הציבור או על אינטרסים כלכליים של חברים שלהם.

בנוגע למנכ"ל הדסה יש לי רק שתי מילים בשבילך: תיירות מרפא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנכ"ל הדסה אמר את מה שאמר לפני שתגלה החולה הראשון.

עוד שבוע בערך הוא יבקש תוספת תקציב כי בית החולים שלו לא מספיק לעמוד בעומס.

בנתיים חקרו את החולה,

מוזר- ב 4 ימים שהוא בארץ הוא הספיק להיות רק בחנות צעצועים הפיראט האדום ביום שני ?

בשעות 9:00-10:00

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/428675

מסכן בעל החנות, הוא יכול לסגור את החנות ולקחת חופש לחודש הקרוב.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...