Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ליביו? עברתי לאייפון ואני צריך עזרה

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, אחרי 10 שנים של אנדרואיד החלטתי לנסות אייפון, שזה אולי מטומטם כי דבקתי באנדרואיד בשנים שהיא הייתה נוראית ועזבתי דווקא עכשיו, אבל רציתי לנסות. נרכש אייפון 11 פרו בצבע ירוק חצות, לא ידעתי שלחצות יש צבע. בכל אופן, 2 דברים (נכון להרגע) שאני לא מצליח לעכל

כשאני עושה Cast מיוטיוב (למשל) לטלוויזיה, הטלפון מתממשק בצורה מלאה לטלוויזיה ולא כמו באנדרואיד רק היוטיוב. הפעלה של הודעה קולית מהצ'ט של האינסטגרם גורמת לכיבוי זמני של הסרטון על גבי הטלוויזיה ולסאונד של ההודעה להתנגן דרך הטלוויזיה. באנדרואיד הייתה הפרדה, הייתי יכול לנגן סרטון מהיוטיוב ועדיין לנגן קבצי שמע באופן מקומי על המכשיר, יש אפשרות להפריד גם כאן?

התמונות, מה לעזאזל קורה בגלריה הזאת? באנדרואיד הייתי לי גלריה לדברים שאני צילמתי, תמונות שקיבלתי בווצאפ, תמונות שהורדתי מהדפדפן וכן הלאה, הכל מסודר. באייפון, יש לי תיקייה בשם Recents שהכל נזרק אליה ללא סינון, ותמונה שצילמתי לפני יומיים נמצאת בקיבינימט בגלל כל התמונות שנכנסו אליי למכשיר בדרכים אחרות (הורדה מהדרייב\ווצאפ וכו')

גם כן איבדתי את הגוגל אסיסטנט. סירי מעפנה.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני חושב לנסות אייפון, רק כי אף פעם לא היה לי.

מפחד שלא אסתדר או שצורת השימוש בו תהיה שונה מדי בשבילי. הוא גם עולה הון קטן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם האייפונים עבדו חלק ללא באגים מעצבנים, האפליקציות היו מותאמות טוב למכשירים. החסרונות של האייפון היו ברמת ההגבלות במערכת ההפעלה, אבל בהרבה מקרים זה היה שווה את זה

היום גם באנדרואיד הכול עובד סבבה, ואמנם ישנם פחות הגבלות באייפון, אבל עדיין היא מוגבלת ביחס לאנדרואיד.

אם אתה לא שקוע באקו סיסטם של אפל, לא רואה שום יתרונות לעבור לאייפון, אלא רק חסרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שבחיים לא היה לי מוצר של אפל לכן אין לי בכלל דריסת רגל באקו סיסטם שלהם (או ההפך, תלוי איך מסתכלים על זה) אני באופן פעיל מנסה להמנע מזה כדי שאוכל תמיד לחזור, תמונות מגובות לגוגל פוטוס, Notes לגוגל Keep וכו׳

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה עושה cast אתה עושה ברמת המכשיר או מ אפליקציה עצמה מהנגן וידאו?

אתה עובד מול chromecast כן או איירפליי?

מול chromecast הצורת עבודה זהה. לפחות מהניסיון שלי.

לגבי התמונות - תתלונן למפתחים.

זה עניין של מימוש ברמת האפליקציה.

אם תלך לalbums בphotos חלק מהאפליקציות יוצרות ושומרות באלבומים נפרדים.

אבל הכל מופיע יחד בrecent שזה כמו טיימליין

לגבי סירי / גוגל - פייר - אלכסה לוקחת את שניהם.

ואף טחד לא משחק יפה עם השני בלתת לאחר להיות העוזרת הקולית הדיפולטיבית

בין השאר כי זה קשור עמוק למכשיר (עם קיצורי דרך והתממשקות למערכת הפעלה)

דייב - יתרונות - מסך מעבד וכרטיס מסך לרוב כמה רמות מעל מכשירי הדגל של אנדרואיד (בביצועים תכלס - בכל בנצמארק והשוואה - דור שלם קדימה)

הרבה פחות זבל ואפליקציות ריגול בחנות

הרבה פחות בעיות אבטחה - אם בגלל עדכונים ואם בגלל מערכת הרשאות וsandbox קשוחה יותר

ממשק מהוקצע יותר משמעותית - אם ברמת האפליקציות או מערכת ההפעלה

יש לי גם וגם מ2008 ואני מפתח למובייל ולפני זה התעסקתי באבטחת מידע.

בכל החברות והמוצרים שעבדתי עליהם (שמגיעות למאות מיליוני משתמשים כל חודש - ובטוח השתמשת בכמה מהן) ההפרש היה גדול

ואני אשים בצד שב״אקו סיסטם״ כל המפתחים לאנדרואיד בערך שאני מכיר עובדים גם עם מקים ...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד מתוך האפליקציה ובוחר את הטלוויזיה שלי (אירפליי)

אין איזו אפליקציה צד שלישי שתסדר לי את האלבומים כמו באנדרואיד? נשמע לי מוזר שאם צילמתי עכשיו תמונה ואני רוצה למצוא אותה עוד שבוע היא תהיה אחרי הרבה תמונות לא חשובות (תמונות כל הזמן נכנסות מהקבוצות בווצאפ) במקום ממש בטופ של אלבום ששמור אך ורק למה שאני צילמתי בפועל. לגבי אלקסה לא יצא לחוות.

בשלוף כשהתחלתי לנגן מוזיקה דרך האסיסטנט הוא שאל אותי פעם אחת באיזו אפליקציה אני משתמש, הגדרתי לו ספוטיפיי ומאז כל פעם שהייתי מבקש לנגן שיר מסוים הוא היה יודע להפעיל דרך הספוטיפיי, בעוד שסירי לא מוכנה, צריך להגיד לה גם איזה שיר/אומן/אלבום וגם שתפעיל דרך הספוטיפיי ספציפית

unnamed (1).jpgunnamed.jpg

עריכה אחרונה על ידי yotams4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה עושה cast אתה עושה ברמת המכשיר או מ אפליקציה עצמה מהנגן וידאו?

אתה עובד מול chromecast כן או איירפליי?

מול chromecast הצורת עבודה זהה. לפחות מהניסיון שלי.

לגבי התמונות - תתלונן למפתחים.

זה עניין של מימוש ברמת האפליקציה.

אם תלך לalbums בphotos חלק מהאפליקציות יוצרות ושומרות באלבומים נפרדים.

אבל הכל מופיע יחד בrecent שזה כמו טיימליין

לגבי סירי / גוגל - פייר - אלכסה לוקחת את שניהם.

ואף טחד לא משחק יפה עם השני בלתת לאחר להיות העוזרת הקולית הדיפולטיבית

בין השאר כי זה קשור עמוק למכשיר (עם קיצורי דרך והתממשקות למערכת הפעלה)

דייב - יתרונות - מסך מעבד וכרטיס מסך לרוב כמה רמות מעל מכשירי הדגל של אנדרואיד (בביצועים תכלס - בכל בנצמארק והשוואה - דור שלם קדימה- נכון, אבל היום מעבדי הסמארטפונים הם לגמרי OVERKILL לרוב המוחלט של הישומים. מלבד מבחני בנצ'מרק איפה היתרון בעיבוד בא לידי ביטוי? אם כבר, אז רמת ה-THROTTLING במעבדים של אפל(בעבר, לא יודע איך עכשיו) היה גדול יותר מאשר במעבדי הסנאפדרגון.

הרבה פחות זבל ואפליקציות ריגול בחנות-מסכים, אבל בהנחה שאתה לא ילד בן 13 שמוריד 50 אפליקציות בחודש, לא רואה איך זה אמור לפגוע בך

הרבה פחות בעיות אבטחה - אם בגלל עדכונים ואם בגלל מערכת הרשאות וsandbox קשוחה יותר- מסכים, אבל שוב אם נחזור לדוגמת ילד בן 13, כול עוד אתה לא נכנס לישומים ואתרי "לחץ כאן וקבל 10 אלף דולר", כניראה שתהיה בסדר.

ממשק מהוקצע יותר משמעותית - אם ברמת האפליקציות או מערכת ההפעלה- לא הייתי אומר. מזמן לא נתקלתי בבאגים שנובעים מחוסר התאמה לממשק באנדרואיד. מה שכן נתקלתי בו זה איטיות ולאגים לא אופיינים דווקא באייפון באפליקציות של גוגל. אבל לא יודע כמה אני דוגמא, כי אני משתמש אולי ב-10 אפליקציות.

יש לי גם וגם מ2008 ואני מפתח למובייל ולפני זה התעסקתי באבטחת מידע.

בכל החברות והמוצרים שעבדתי עליהם (שמגיעות למאות מיליוני משתמשים כל חודש - ובטוח השתמשת בכמה מהן) ההפרש היה גדול

ואני אשים בצד שב״אקו סיסטם״ כל המפתחים לאנדרואיד בערך שאני מכיר עובדים גם עם מקים ...

ומצד שני, המגבלות של אפל מאוד מציקות. אבל כבר אין לי אייפון הרבה זמן, אז אולי דברים השתנו מאז. ( האם עדיין בשחרור נעילה ע"י זיהוי פנים עדיין צריך בנוסף להחליק את האצבע על המסך על מנת שהמכשיר יפתח ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. גם אני דאגתי מזה כי באתי ממכשיר שברגע שאתה מניח את האצבע על החיישן (שאין באייפון) הוא נפתח לגמרי, ואם אתה מרים את הטלפון מהשולחן עם האצבע כבר במקום הנכון, הכל זה תנועה אחת. אבל מודה שטעיתי. אין בעיה עם זה. הזיהוי פנים באייפון עובד כמו כישוף וזו עדיין תנועה אחת (סוויפ למעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל מידע דרך התמונות האלו שאני בודק באופן שבועי אני לא רוצה לעבור קבוצה קבוצה ולהוריד מדיה כל הזמן

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותם - לגבי הקאסט אם יש לך איירפליי זו ההתנהגות

אם יש לך כרומקאסט - אייפון יעבוד איתו בדיוק כמו שאנדרואיד עובד איתו ברמת האפליקציה.

לגבי התמונות - כמו שאמרתי לך באפליקצית תמונות יש אלבומים. אם האפליקציה חכמה היא תשמור באלבום - בrecent תמצא תמיד את כ ל האלבומים וכל התמונות.

דייב - המון אנשים מתקינים זבל לא חתום מחוץ לחנות ורומים מלאים בזבל ורצים בroot

שלא לדבר על דברים כמו האפליקציה סריקת מסמכים שהיתה לא ממזמן ?

כמו כן עם ההרשאות הפרועות - תבדוק את המידע של פייסבוק לדוגמא באנדרואיד מול אייפון (שיחות טלפון , הודעות sms וכו)

לגבי העיבוד - המעבדים של אפל נותנים הרבה יותר ביצועים יחסית לtdp בגלל זה. אתה רואה את שה בחיי סוללה מעולים ב11 יחד עם ביצועים ברמה אחת מעל.

זה הולך יד ביד אפילו שהסוללה קטנה יותר ממכשירי אנדרואיד מקבילים.

לגבי איטיות באפליקציות גוגל על מכשירי אייפון - מהכירות עם חלק מהצוותים הפנימיים זה ממש לא הכיוון.

מה שכן הם הרבה פעמים שופכים פיצרים ניסיוניים לאפל ולמכשירי פיקסל קודם ככה ש גירסאות שהאנדרואידים אחרים יוצר ״שמרניות״ גם מבחינת בדיקות על פגיעה בביצועים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי באיטיות באייפונים (חדשים, 8 וחדשים יותר) גם כשהם עמוסי אפליקציות וגם כשהרבה אפליקציות רצות ב"רקע" ולא סגרתי אותן.

באנדרואידים איטיות הרבה יותר נפוצה (אני מדבר על שימוש רגיל +-) אבל לא במכשירי הדגל אלא במכשירי הביניים ומטה

ובכל הנוגע לניצול מיטבי של החומרה, (ולכן ביצועים ברמת האפליקציה ואפילו מערכת ההפעלה) אנדרואיד לא מתקרב, גם לא עם סדרות הנקסוס או הפיקסל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין לי ויכוח שהמעבד של האייפון מהיר יותר, והניצול והתאמה טובה יותר. השאלה שלי היא איפה אתה רואה את זה?

לא ראיתי שום אפליקציה או משחק במכשיר דגל אנדרואידי שעובד פחות טוב מאשר באייפון. באיזה ישום קונקרטי האייפון אשכרה מהיר יותר מאשר מכשיר דגל אנדרואידי, מלבד אפליקציות בנצ'מרק? אולי בכול מיני המרות וידאו שבזה משתמשים באופן קבוע 0.0001 אחוז מהאוכלוסיה.

הסוללה טובה יותר ביחס לנפח? כן, אבל מה אכפת לי רם האנדרואידים מכניסים סוללה של 3500mah במקום ה 3000 של האייפון.

ושוב , אין לי ספק שהאייפון מכשיר מעולה, אבל גם לא תריך להתעלם מהחסרונות שלו, ועדיין יש הרבה כאלה(ועוד אני ממש לא משתמש כבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...