Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ליביו? עברתי לאייפון ואני צריך עזרה

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב, את ההבדלים תראה במכשירי ביניים ומטה באנדרואיד, אבל אין כל כך למה להשוות כי אין מי יודע מה אייפוני ביניים.

אני לא מתעלם מהחסרונות ולכן לא תמצא אצלי שום אייפון פרטי שלי, הכל של העבודה ובמסגרת העבודה.

לשם השוואה אני מקבל מהטלפון שלי (Razer Phone2) בערך 90% מהיכולות של אייפון 11 פרו (ה-10% זה בעיקר יכולות צילום) בחצי מחיר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

ושוב , אין לי ספק שהאייפון מכשיר מעולה, אבל גם לא תריך להתעלם מהחסרונות שלו, ועדיין יש הרבה כאלה(ועוד אני ממש לא משתמש כבד)

מה זה משתמש כבד ? אתה מריץ 5 משחקים בבת אחד תוך כדי נסיעה עם וויז ?

לאייפון אין שום חיסרון לעומת אנדרואיד אלא להפך.

הגיע הזמן שגוגל לאחר 10 שנים יציעו גיבוי חינם לכול המידע השמור בטלפון ולא רק בצורה סלקטיבית. הגיבויים בענן או למחשב של אייפון עולים בכמה רמות מעל הגיבוי של גוגל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משתמש כבד ? אתה מריץ 5 משחקים בבת אחד תוך כדי נסיעה עם וויז ?

לאייפון אין שום חיסרון לעומת אנדרואיד אלא להפך.

הגיע הזמן שגוגל לאחר 10 שנים יציעו גיבוי חינם לכול המידע השמור בטלפון ולא רק בצורה סלקטיבית. הגיבויים בענן או למחשב של אייפון עולים בכמה רמות מעל הגיבוי של גוגל.

דווקא במקרה של הרצת 5 משחקים במקביל תוך שימוש בוויז, אני נותן הימור טוב שהאייפון יעבוד טוב יותר :)

ואין חסרונות באייפון? מתי פעם אחרונה הקלטת שיחה באייפון או השתמשת בזיהוי שיחות נכנסות? הא, כניראה שאף פעם.

אתה יכול לטעון שאתה לא משתמש בזה ממילא, אבל יש הרבה שכן משתמשים, וזה חשוב להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי פעם אחרונה שהקלטתי שיחה באנדרואיד היה על אנדרואיד 8.1 :cry:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של חוק למיטב ידיעתי, כי לסמסונג למשל כן יש אפשרות הקלטה באפליקציית החייגן שלהם (שהיא System עם הרשאות של System) וגם גוגל עובדת על הקלטת שיחות דרך החייגן שלה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין חסרונות באייפון? מתי פעם אחרונה הקלטת שיחה באייפון או השתמשת בזיהוי שיחות נכנסות? הא, כניראה שאף פעם.

אכן הפונקציה של הקלטת שיחות לא ממש חסרה לי למרות שהייתה לי פונקציה מובנת בשיומי רדמי 4. בהחלט הייתי רוצה פונקציה כזו באייפון 8.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביצועים - ההבדל משמעותי - פשוט צריך לדעת ״מה לחפש״

דברים כמו initia launch time של אפליקציות , scrolling performance עם פריימרייט נמוך , זמן פתיחת מצלמה , אחוז קריסות גבוהה משמעותית.

חלק זה ביצועי המכשיר וחלק זה הארכיטקטורה השונה במערכות הפעלה , ניהול זיכרון, זמני ריצה ברקע וכו.

מי שרגיש יראה.

זה גם בולט במשחקים שרצים על metal framework ישר - שם ההבדלים הגרפים בביצועים אפילו יותר גדולים.

במכשירים היקרים זה מן הסתם פחות בולט , אבל מי שרגיל / יודע מה לחפש - בהחלט לא יפספס את ההבדל. במיוחד אם הוא משתמש במכשירים במקביל.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני עושה בשביל למצוא את התמונות שאני מצלם- אני מצלם כל תמונה כ live photo. אחר כך מאוד קל לגשת לתמונות האלו.

ליביו, הוא מדבר על הצורך באלבום נוסף לתמונות שצולמו ע"י האייפון, אין את זה היום וזה חסר לי בטירוף.

אפליקציות אחרות שיוצרות אלבום לתמונות שלהן? זה נחמד, אבל לא ממש עוזר לי למצוא את התמונות שצילמתי. ל recent הכל מגיע ואם תרצה למצוא משהו שצילמת לפני חודש- בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

דווקא הדפדוף בתמונות לדעתי יותר נח מבאנדרואיד והאמת בשתי המערכות הפעלה אני לרוב מחפש לפי מיקום או לפי חיפוש (כלומר מכניס טקסט חיפוש)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אחרי שהתרגלתי קצת, הדבר הזה חלק כמו חמאה, המעבר עדיין קצת קשה. יש מלא מחוות/פונקיות לא כתובות שאני עדיין מגלה (מניח שזה כדי לשמור על מראה נקי) השימוש בנוטצ' במערכת פשוט מעולה - אם כבר הוא שם, אז שיהיה לו תפקיד.

אחרי שבוע כבר קיבלתי התראה שה5GB שלי באייקלאוד עומדים להיגמר. התמונות/סרטונים פשוט בגודל מפלצתי (4K 60)

אין לסדר אפליקציות\דפים איך שבא לכם. אין ווידג'טים על המסך איפה שבא לכם. יש לזה עמוד מרוכז. מצד אחד באסה למי שקצת מבין ורוצה לסדר דפים לפי טעמו. מצד שני זה אחד הדברים שגורמים לאנשים פחות טכנולוגיים לאהוב את האייפון כל כך, מכירים את זה שמישהו מבוגר מביא לכם אנדרואיד ויש 17 דפים שבחלק מהם יש רק אפליקציה אחת והוא בכלל לא מודע לapp drawr ויש מיליון ווידג'טים שמוקמו איכשהו? אז כאן אין את זה, פשוט כי זה לא אפשרי.

אפליקציות מעולות של גוגל שאיבדתי במעבר - האסיסטנט ופודקאסט. האפליקצית פודקאסט של אפל פשוט אסון, אם יש למישהו המלצה על אפליקציה שעובדת טוב - אשמח.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אפילו אצל האדם הכי פחות טכנולוגי שראיתי, לא ראיתי מיליון וויגטים או דפים שפתוחים. במקסימום המון אפליקציות פועלות ברקע או 50 דפים פתוחים בדפדפן. אבל ככה זה גם היה לו באייפון.

בקשר לפודקאסטים אניי משתמש ב player FM. בזמנו עבדה טוב גם באייפון וגם באנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אחרי שהתרגלתי קצת, הדבר הזה חלק כמו חמאה, המעבר עדיין קצת קשה. יש מלא מחוות/פונקיות לא כתובות שאני עדיין מגלה (מניח שזה כדי לשמור על מראה נקי) השימוש בנוטצ' במערכת פשוט מעולה - אם כבר הוא שם, אז שיהיה לו תפקיד.

אחרי שבוע כבר קיבלתי התראה שה5GB שלי באייקלאוד עומדים להיגמר. התמונות/סרטונים פשוט בגודל מפלצתי (4K 60)

אין לסדר אפליקציות\דפים איך שבא לכם. אין ווידג'טים על המסך איפה שבא לכם. יש לזה עמוד מרוכז. מצד אחד באסה למי שקצת מבין ורוצה לסדר דפים לפי טעמו. מצד שני זה אחד הדברים שגורמים לאנשים פחות טכנולוגיים לאהוב את האייפון כל כך, מכירים את זה שמישהו מבוגר מביא לכם אנדרואיד ויש 17 דפים שבחלק מהם יש רק אפליקציה אחת והוא בכלל לא מודע לapp drawr ויש מיליון ווידג'טים שמוקמו איכשהו? אז כאן אין את זה, פשוט כי זה לא אפשרי.

אפליקציות מעולות של גוגל שאיבדתי במעבר - האסיסטנט ופודקאסט. האפליקצית פודקאסט של אפל פשוט אסון, אם יש למישהו המלצה על אפליקציה שעובדת טוב - אשמח.

ממליץ על Overcast, פשוט מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטח איחסון בiCloud זול

אני משלם 10 דולר בחודש על 2 טרה שמשמים את כל המשפחה

לדעתי 200 ג’יגה עולים איזה 12 שח לחודש (ואתה יכול לחלוק עם עוד חשבונות אם אתם עושים חשבון משפחתי)

לגבי פודקאסטים - overcast כאמור.

זו האפליקציה by far הכי טובה בשוק לדעתי.

אני מאזין לפחות שעתיים ביום

המפתח שלה ממש ממש אחלה ועושה את זה בערך פול טיים והsmart speed וaudio boost שלה הם המובילים בשוק בתחום.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...