Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטאג GT שנת 2018 עם עשן לבן

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בבעלותי ספורטאג' GT שנת 2018.

מתגורר בנהריה, כך שההצפות האחרונות היו מנת חלקי.

הצלחתי לעבור באיזור נמוך יחסית ובמהירות קבועה ומים לא חדרו לשום מקום לא ברכב ולא במנוע.

יחד עם זאת, מאז אותו יום נתקלתי בשתי דברים:

1. רעש מנוע בהנעה קרה דק ולא ברור בעת לחיצה על הגז (קשה להסביר במילים, אך כמו צליל לא מוכר כמו של רכב רנו ישן שלוחץ על הגז ועולה צווחה דקה כזו) רק שצריך אוזן כדי לשמוע- אישתי למשל לא שומעת את זה ואני כן.

פתיחה של מכסה מנוע משמיעה את הרעש בבירור, מיד לאחריו מגיעה נהמת המנוע המוכרת.

2. בעת שהמנוע עוד קר יוצא עשן לבן, אך גם כשמתחמם ומגיע לאמצע כמות העשן רק יורדת אך לא נעלמת לחלוטין.

גם בלחיצה על הגז, יוצא עשן לבן בלבד כמו שיצא במצב P.

בדיקה של מפלס השמן במנוע חם כדקה לאחר כיבוי מנוע מראה בועות בכמות מזערית על המדיד.

בדיקה חוזרת של מפלס השמן במנוע קר לאחר 10 דק' מכיבוי המנוע מראה שמן מנוע תקין לחלוטין, שחור ללא בועות או סימני טחינה כלשהם.

בדיקה של מיכל מי העיבוי מצד שמאל של המנוע מראה גובה מים תקין.

לא נדלקות נורות ברכב והנסיעה נורמלית לחלוטין.

יש מעט מאוד מים ביציאה מהאגזוז אך לא משפריצים מים וגם זה נעלם לאחר שהמנוע מתחמם.

בכוונתי להגיע למוסך מחר על מנת לבדוק ממה הרעש הלא מוכר נובע, או שהוא תמיד היה שם ופשוט לא שמתי לב.

תרגיעו אותי- או לפחות תנסו, מה האפשרויות שלי ?

האם מעבר של מים בגובה מסויים יכולים לגרום לנזק למנוע גם מבלי להראות סימני טחינה כלשהם ?

מדוע העשן הלבן מופיע ולא נעלם ?

חשוב לציין שמדובר על ימי החורף הקרים.

אודה למענה האם יש לי סיבה לדאגה

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, בדיקה במוסך מאוד מומלצת.

לפי התיאור שלך, אמנם הרכב לא טבע, אבל נטבל במים מעבר לרגיל. קשה להעריך נכון מקור רעש ללא שמיעה, אבל באשר לעשן, זה יכול להיות אדים של המים שנקוו או בצנרת הפליטה או באיזה שהוא אזור בתחתית המרכב ולא התנקזו.

מחר בבוקר, תקדיש קצת זמן להגיע למוסך שיעלה על ליפט ויבחן מקרוב.

זה מה שאני הייתי עושה, לפחות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

הרעש ממשיך ומאחר שלא היה לי זמן ללכת למוסך, אני אלך ככל הנראה כבר מחר בבוקר.

רעש היללות ממשיך ולמעשה לאחר בירור באינטרנט - האם יש סיכוי שברכב כבר הלך אלטרנטור ? כי זה מה שמצאתי ומצביע על הבעיה שיש ברכב

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...