Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נוח לכניסה ויציאה עם בלם יד חשמלי

jeblesh
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע היא נוהגת בcitroen c1 מ2015 היא סובלת מחולשה בשרירים וצריכה אבזור טוב יותר

בגדול מעוד מרוצה מהרכב

מה שממש חשוב ובגללו אני פשוט חושב ליקנות לה רכב חדש זה להרים את האנברקס למשל קשה לה הייתה רוצה שההגה אהיה קל יותר

ושהמושבים יהיו גבוהים יותר מה הכביש שתוכל לקום\לצאת בכלות

היא צריכה רכב שהאנברקס הוא כפתור או משהו דומה והגה שלא צריך להפעיל כוח בשבילו

מסתדרת נהדר אם תיבת ההילוכים הרובוטית ומעדיפה אותה על אוטומט רגיל ...

קצת מתלוננת על הכוח של המנוע אבל זה פחות חשוב

היא מעדיפה רכב קטן אבל זה הדבר הראשון שתתפשר עליו אם צריך ...

אני אשמח מעוד שברכב החדש שלה תהיה כמה שיותר הגנה אקטיבית דברים כמו מעקב אחרי הערנות של הנהג

בלימה אוטונומית וכו היום הכול בסדר אבל היא אישה מבוגרת ...

התקציב מעוד גמיש אם האפשרות היחידה תהיה 200,000 זה בסדר אבל באמת שמחפשים את האפשרות המשתלמת פה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסא של ה c3 נמוך ב 3-4 ס''מ מה c5. אם זה עדיין גבוה מדי אז בהחלט לבדוק רכבים נמוכים יותר כמו hrv שהוצע פה.

היתרון בסיטרואן זה סביבה שהיא כבר דיי "מכירה" אבל אין גיר רובוטי לצערה.

יש אחריות ל 5 שנים. סוג של שקט נפשי .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכו לרופא המטפל בה והתייעצו אתו. אפשר שתזקק לרכב מותאם, ואפשר שלא תוכל לנהוג יותר. אז לפני שאתם משקיעים סכומים גדולים בדקו מה הצרכים הרפואיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת שונתה (במקור: כנראה הרכב האחרון של אמא שלי) אבל יש פה באמת שתי אפשרויות: או שמצבה הפיזי התדרדר קשות או שהיא פולנייה אמיתית.

המחלה השנייה קשה יותר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-c3 איירקרוס אין בלם יד חשמלי.

מציע לבדוק את סיאט אטקה, קיה אקסיד, אופל גרנדלנד או מאזדה cx30.

כולם רכבי פנאי מרווחים יחסית ונוחים עם בלם יד חשמלי וכניסה נוחה.

אם מעדיפים רכב קטן יותר אז אפשר לבדוק את פיאט 500x אבל סביר להניח שאיבוד הערך יהיה מהיר יותר ולכן למרות שמחיר הרכישה זול יותר בפועל הוא יהיה פחות כלכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת חשובה מאד לבלם יד חשמלי היא פונקציית "אוטו הולד" שתאפשר לאמא שלך להימנע מלחיצה על דוושת הבלם בזמן עצירות.

בכל הליין של פיז'ו סיטרואן אין את התוספת הזאת.

הייתי בודק טויוטה chr, הדגם עבר מתיחת פנים לאחרונה, ישיבה גבוהה יחסית, פנים איכותי ומודרני ומאד חסכוני בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- 3008 יש "היל הולד" שמאפשר הורדת הרגל מדוושת הבלם למשהו כמו 2 או 3 שניות כדי לעבור עם הרגל מדוושת הבלם לדוושת התאוצה ובזמן הזה הבלמים או מנגנון אחר פועלים ועוצרים את הרכב (ייתכן גם שזה מונע רק דרדור לאחור ולא קדימה בירידה למשל).

אם מערכת עצור וסע פעילה (שקיימת ברכבים לא היברידיים), בזמן עזיבת הרגל את דוושת הבלם המנוע מתחיל לפעול מייד.

לעומת זאת "אוטו הולד" מחזיק את הבלמים של הרכב משהו כמו 2 או 3 דקות (ובזמן ממושך יותר הבלם החשמלי נדרך אוטומטית) ולכן מאפשר הורדת הרגל מדוושת התאוצה בכל עצירה, קצרה עד ארוכה ועובד גם אחורה וגם קדימה.

אם מערכת עצור וסע פעילה, בזמן עזיבת הרגל את דוושת הבלם המנוע נשאר כבוי והוא נדלק רק עם לחיצה על דוושת התאוצה.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם העצלנות של הנהגים תחילה להגיע לסדר גודל של עזיבת הבלמים בכל עצירה, אז שלא יקנו רכבים וימתינו לרכב אוטונומי מלא,

מה היו עושים לפני עשור? קוראים לסבתא ללחוץ על הבלמים? די נו, נשמע לי אדיוטי לדלג על רכב מהסיבה הזו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אני מהדור של זינוק בעליה עם בלם יד (למדתי לנהוג על רכב עם 65 כ"ס ו-10 קג"מ, ואת הסטאז' עשיתי על מכונית עם 45 כ"ס ו-6.5 קג"מ) כך שאני מתקשה לתפוס את הפינוק של hill hold ודומיו, ובלם יד חשמלי מבלבל אותי לגמרי. אבל כאן מדובר ברכישת רכב לאשה חולה, ולכן צריך למצוא רכב המתאים למגבלות הרפואיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם העצלנות של הנהגים תחילה להגיע לסדר גודל של עזיבת הבלמים בכל עצירה, אז שלא יקנו רכבים וימתינו לרכב אוטונומי מלא,

מה היו עושים לפני עשור? קוראים לסבתא ללחוץ על הבלמים? די נו, נשמע לי אדיוטי לדלג על רכב מהסיבה הזו!

זה סיוט בשבילי, בחו״ל כל פעם שקיבלתי רכב עם אוטו הולד כזה זה היה ברכה.

בקליאו הייתי ברמזורים ארוכים שם ניוטרל ומרים האנדברקס וזה היה קל לי אישית יותר מאשר לעמוד עם הרגל על הברקס כמו פלמינגו, ועכשיו סוף סוף רכב עם אוטו-הולד ואני יכול להגיד שהנוחות נסיעה שלי השתפרה משמעותית(גם תודות לבקרת השיוט האדפטיבית).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...