Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת סופר-מיני חדשה

דניאל255
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתכוון לקנות סופר-מיני חדשה ואני מתבלט בין כמה דגמים:

- Mazda 2 Dynamic

- Peugeot 208 Tech

- Kia Rio החדשה טורבו

- Suzuki Super Swift

כל המכוניות בתקציב ויש לי רק שתי דרישות עיקריות מהרכב:

1. אמינות - אני לא מתכוון למכור את הרכב אלא להישאר איתו לטווח הארוך כל עוד הוא יאפשר זאת מבחינת אמינות.

2. ביצועים - אני רוצה רכב שאפשר יהיה לנסוע איתו בעליות בכיף ולעקוף אנשים במקרה הצורך.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישה הראשונה הייתי מתמקד במזדה 2 וסוזוקי סוויפט.

כאשר המזדה תהיה זריזה יותר.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה גם יש מערכות בטיחות מקוריות שלסוזוקי אין ותא הנוסעים של המאזדה מרגיש הרבה יותר נעים ואיכותי מזה הפשוט והזול של הסוזוקי.

אם ההחלפה לא דחופה אז מאזדה 2 עברה מתיחת פנים ואמורה להגיע לארץ מתישהו במהלך השנה.

גם טויוטה יאריס החדשה תגיע במהלך השנה ואם יש לך אפשרות אני מציע להמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות מאוד דומה לשלך לפני מספר חודשים, לבסוף נבחרה הריו בגלל מערכות בטיחות, ביצועים ואבזור מעולה.

את המאזדה 2 פסלנו בגלל צפיפות במושב האחורי ומובילאיי, אבל אם אמינות היא בראש סדר העדיפויות שלך הייתי בוחר בה.

בכל מקרה, הריו אצלנו קרוב ל-2500 ק''מ ובינתיים היא עונה בדיוק על הצרכים שלנו - מרווחת מאוד, בעלת אבזור נוחות ובטיחות עשיר, ומבחינת ביצועים היא עולה את העליות של חיפה, גם עם אוטו מלא, ללא כל מאמץ ובשקט. כיאה לרכב טורבו.

מבחינת אמינות בהחלט (כנראה) יש לה חיסרון לעומת המאזדה, למרות האחריות הארוכה שיש לקיה. בנוסף, הגיר הרובוטי נוטה לעתים לפעול באופן לא נעים בתנועה עירונית, אבל מתרגלים לכך.

מצטרף לעמדה שאם הרכישה לא דחופה וניתן לחכות מעט, בקרוב יגיעו לארץ דגמי סופר מיני חדשים (טויוטה יאריס, מאזדה 2, פיג'ו 208) שיכולים להיות אפשרויות טובות.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות מאוד דומה לשלך לפני מספר חודשים, לבסוף נבחרה הריו בגלל מערכות בטיחות, ביצועים ואבזור מעולה.

את המאזדה 2 פסלנו בגלל צפיפות במושב האחורי ומובילאיי, אבל אם אמינות היא בראש סדר העדיפויות שלך הייתי בוחר בה.

בכל מקרה, הריו אצלנו קרוב ל-2500 ק''מ ובינתיים היא עונה בדיוק על הצרכים שלנו - מרווחת מאוד, בעלת אבזור נוחות ובטיחות עשיר, ומבחינת ביצועים היא עולה את העליות של חיפה, גם עם אוטו מלא, ללא כל מאמץ ובשקט. כיאה לרכב טורבו.

מבחינת אמינות בהחלט (כנראה) יש לה חיסרון לעומת המאזדה, למרות האחריות הארוכה שיש לקיה. בנוסף, הגיר הרובוטי נוטה לעתים לפעול באופן לא נעים בתנועה עירונית, אבל מתרגלים לכך.

מצטרף לעמדה שאם הרכישה לא דחופה וניתן לחכות מעט, בקרוב יגיעו לארץ דגמי סופר מיני חדשים (טויוטה יאריס, מאזדה 2, פיג'ו 208) שיכולים להיות אפשרויות טובות.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

תיקון קל: אין צורך במובילאיי במזדה 2 , מגיעה עם מ"ע מקורית לסטיה מנתיב. מעבר לכך מצטרף לשאר ההמלצות. כדאי לקחת בחשבון שה 208 החדשה ה 2 החדשה והיאריס , יעלו יותר ולפחות בהתחלה לא יוצעו במסלול 0 קמ למי שמעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפרט של ה2 עדיין מופיע שמותקנות מערכת בהתקנה מקומית.

"מערכות הבטיחות כוללות מערכת בטיחות לזיהוי והתרעה בפני תאונות דרכים בהתקנה מקומית לתשומת ליבך!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפרט של ה2 עדיין מופיע שמותקנות מערכת בהתקנה מקומית.

"מערכות הבטיחות כוללות מערכת בטיחות לזיהוי והתרעה בפני תאונות דרכים בהתקנה מקומית לתשומת ליבך!"

המ"ע היחידה שמותקנת ב 2 שלי - דיינמיק שנת 2017- הם חיישני רברס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 מתוחת הפנים תגיע עם תיקון סטיה מנתיב, למאזדה הנוכחית יש התראה על סטיה מנתיב ואין התראת רכב מלפנים, מה שמצריך התקנה של מובילאי (התראת סטיה מנתיב במובילאי מנוטרלת לטובת המערכת המקורית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה!

בסוף סגרתי על Peugeot 208 Tech.

לא נהנתי מהנסיעת מבחן במאזדה 2, לאחר כיוונון ומשחק עם המשענת גב הגעתי למסקנה שלא נוח לי בכלל וגם האוטו הרגיש לי קצת עצלן ביחס לפיג'ו (בלי לדבר על בידוד שהוא לא להיט).

הפיג'ו הרגישה הרבה יותר נוחה ונמרצת (ומקווה שגם חסכונית יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאתה משלם מחיר סוף עונה.

פיג'ו 208 החדשה ממש מעבר לפינה.

אני נשאר עם עודף מ-100,000 ומקבל מפתח נוסף, מגני רוח וקודן ללא תוספת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להיות משבית שמחות, לדעתי לא מדובר בעסקה מבריקה.

אתה תספוג ירידת ערך משמעותית עם הגעת הדגם החדש וכבר היום יש לא מעט מתחרות שעדיפות על ה-208.

ההשקה של אופל קורסה ממש קרובה וזה אפילו אותו יבואן. מציע לנסות לברר מה המחיר ואם יתאים לך אז לשנות כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...