Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון ווינדוס\אופיס מאיביי, עד כמה חוקי?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, שוב נזקק לעצתכם.

באיביי נמכר רשיון חוקי לווינדוס 10\אופיס במחיר מצחיק של עד 20 שקלים.

מנסיון של חברים, ניתן לרכוש וזה עובד והכל בסדר ועובר אקטיבציה ואפילו עובד כמה חודשים בלי בעיות (כמה חודשים כי זה הזמן שנמדד).

השאלה מה קורה אם קונים 5-10 רשיונות ומתקינים בעסק מסויים? האם הרשיון הזה תופס כחוקי בארץ? האם אם באה ביקורות חיצונית ושואלת על זה יש ממה לחשוש?

מצד אחד לאותו בעל ארגון לא בא לשלם 600 שקל על רשיון ומצד שני נשמע ש20 שקלים מרגיש כמו רשיון שיכול לעלות ספקות..

יש פה מישהו שאולי יכול לתת אור מבחינה חוקית?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באופן אישי - בעסק לא יודע אם הייתי מתעסק עם זה.

אם קונים מחשבים חדשים - לדעתי כדאי לשקול לקנות מערכות מורכבות של חברות כמו Dell, lenovo וכו- שלרוב מגיעות עם מערכת הפעלה בהפרש של 200-300 שקל (מול מחשב זהה ללא מערכת הפעלה), אלא אם כן יש צרכים מיוחדים שלא מקבלים מענה במחשבים הללו/יש כבר מחשבים קיימים.

בזמנו שחיפשתי על הנושא לא מצאתי שזה חד משמעי לא חוקי לרכוש את הרשיונות האלו. מייקרוסופט כמובן ממליצים לרכוש את רשיונות מספקים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שרישיון יהיה חוקי אתה צריך מדבקה.

אם באיביי תקבל מדבקה הרי שגם אם זה לא חוקי אף אחד לא יכול להוכיח אחרת.

בכל מקרה זה לא רלוונטי כי אף אחד לא יתן לך מדבקה ולכן זה לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ווינדוז 7,מחשב מודרני כבר לא תומך חומרתית ב7, וזה לא 20 שקל, זה 250 שזה רישיון חוקי ישן, לא חוקי למכור אותו אבל אם תקנו בביקורת אף אחד לא ידע אחרת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ווינדוז 7,מחשב מודרני כבר לא תומך חומרתית ב7, וזה לא 20 שקל, זה 250 שזה רישיון חוקי ישן, לא חוקי למכור אותו אבל אם תקנו בביקורת אף אחד לא ידע אחרת..

אתה טועה, המחיר הוא ל-10 רישיונות. יש גם חלונות 10 במחיר של 70 דולר לעשר רישיונות (הייתי צריך לעשות חיפוש בגוגל מה היא מערכת ההפעלה העדכנית ביותר של מייקרוסופט כי אני משתמש במק).

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשיונות האלו לא ממש חוקיים, בדר"כ המוכרים נחסמים אחרי כמה ימים.

יש רשיונות שנחסמים אחרי תקופה קצרה ויש כאלה שלא.

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה משמשות המדבקות האלו?

יש שם מפתח סריאלי שבאמצעותו ניתן להתקין? כלומר קניית המדבקה שקולה לקניית רשיון?

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי על שני מחשבים רשיונות כאלה שנקנו באייבי והם עדיין במעמד "חוקי" מבחינת מיקרוסופט, מקבלים עדכונים ותמיכה.

אם אני זוכר נכון יש וויכוח על עניין החוקיות של הסיריאלים האלה, הם מגיעים בדרך כלל ממחשבים גרוטים או עודפים של חברות. באיחוד האירופי מותר למכור אותם כיד שנייה ובארה"ב לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי על שני מחשבים רשיונות כאלה שנקנו באייבי והם עדיין במעמד "חוקי" מבחינת מיקרוסופט, מקבלים עדכונים ותמיכה.

אם אני זוכר נכון יש וויכוח על עניין החוקיות של הסיריאלים האלה, הם מגיעים בדרך כלל ממחשבים גרוטים או עודפים של חברות. באיחוד האירופי מותר למכור אותם כיד שנייה ובארה"ב לא.

בתור צרכן פרטי לדעתי אין לך מה לדאוג, בעסק לא הייתי מפעיל סיריאלים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרוכשים בזול הוא קוד דיגיטלי ברישיון OEM,

זה אומר שניתן לממש אותו רק פעם אחת ורק על מחשב חדש בלבד (תקף לגבי אופיס ווינדוס).

לא ניתן להעביר את הקוד לחשב אחר לאחר התקנה,

שדרוג לוח אם מבטל את תוקף הרישיון ומקבלים תמיכה חלקית ממיקרוסופט (עדכונים מקבלים כרגיל).

לעומת רישיון Retail (שנמכר במחיר ה"מלא") שניתן להעביר ממחשב למחשב (בתנאי שמוחקים מהמחשב הישן)

ומקבלים תמיכה טכנית מלאה ממיקרוסופט.

בדר"כ מה שנמכר באייבי וכו' זה עודפים של חברות למיניהן שסוחרים באייבי קנו.

מיקרוספט מכירה באותם קודים ותקבלו תמיכה מלאה בדיוק כמו שהייתם רוכשים במחיר "מלא".

בגדול זה חתיכת תחום אפור, לא לכאן ולא לכאן.

בתור אדם פרטי לא הייתי חושש להשתמש, אין ממש דרך לאכוף את זה.

בתור עסק - חוקי רק אם מדובר במחשב חדש בלבד.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שאלה.

האם האנשים שרכשו באיביי חבילת OFFICE 2013/2016/2019 במחיר מצחיק ב-40 שקלים הכול אצלכם עובד תקין ?

https://www.ebay.com/itm/Office-Pro-Plus-2016-Full-Version-32-64bit-Activation-Online-key-download-link/233461022832?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כבר מעל לשנתיים עם רשיון ל5 משתמשים של אופיס ועובד חלק וטוב.

יש לי נסיון חיובי גם עם רכישת רשיון ווינדוס ורשיון לאנטי וירוס של קספרסקי (דרך איביי).

טיפ חשוב, תקנה ממוכרים שיש להם הרבה יותר מכירות קודמות. מוכרים חדשים יחסית (כמו בלינק שצירפת) זה מעורר חשד ומריח לא טוב. אל תסתפק במוכר שיש לו פחות מכמה אלפי מכירות עם דירוג גבוה (98 אחוז ומעלה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...