Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יד שנייה - אוריס 2015 או איוניק 2017

dor700
שימו לב! השרשור הזה בן 1536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום !

אני מתלבט בין אוריס היברידי האצבאק 2015 ל יונדאי איוניק 2017 פרימיום, שני הרכיבים עולים כ75000 שח פחות או יותר.

אני נוסע הרבה בשנה כ25000 ק"מ ורובם חוצי גוש דן בפקקים(רשל"צ-הרצליה) ונסיעה שבועית דרומה(100ק"מ כיוון),

יש פעוטה (סל קל\כיסא בטיחות) וצריך שיהיה מקום לעגלה ואנחנו נוסעים בקארפול (4 מבוגרים ברכב -הסל קל נשאר בבית).

מה אתם אומרים ?

איזה עדיף?

בטיחות ?

חיסכון בדלק?

נוחות נסיעה?

אמינות?

תודה לעונים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס בת 5 ב 75K ? כנראה שלשם טויוטה יש הילה הרבה יותר גדולה מאשר שיערתי. בכל מקרה לאיוניק תא מטען נורמלי, להצ'בק של טויוטה די סימלי, לטויוטה גיר רציף מעצבן, לאיוניק רובוטי הרבה יותר הגיוני באופן פעולתו, האחרונה גם חזקה ומרווחת יותר ונדמה לי עם מערכות בטיחות מקיפות יותר. כל זה מבלי לקחת בחשבון את הפרש השנים, כשעושים גם את זה התשובה הרבה יותר חד משמעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוריס 2015 ואני מאוד מרוצה, אבל אם הייתי יכול לקנות איוניק חדשה יותר בשנתיים באותו מחיר הייתי עושה את זה ללא התלבטות (כשקניתי לא ראיתי אופציה כזאת). השאלה המעניינת היא - האם שאר הפרמטרים דומים - יד, קילומטרז', מקוריות, מצב הרכב, טיפולים... אם למשל האיוניק מליסינג והאוריס פרטית בכל זאת הייתי מתלבט :-)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של אוריס מאוד גבוהים. מחפש כמה שבועות רכב שמור וזה לא פשוט כי רובן סטיישן .

ואם יש משהו שמור, המחירים מגיעים ל- 76k לרכב שנת 2015. ממשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!

בגלל שאכן מדובר ברכב ליסינג, יש פה הזדמנות שלא הייתה קודם בארץ, לקנות רכב היברידי-משפחתי בשנתון גבוהה ובמחיר טוב.

מהנסיון שיש לי עם רכבים היברידיים, מדובר ברכב אמין מאוד שכן השימוש במנוע הבנזין פוחת כמו גם במערכת הבלמים

(להורים שלי יש פריוס 2010 עם 350K קמ עם אפס תקלות מכאניות - בטרייה הוחלפה פעמיים בגלל הנסוע הגדולה+רכב שחור בדרום[חום הורס בטריות ידוע לשמצה])

אשמח לשמוע על מחלות שיש לאיוניק/מחלות שיש לפריוס - והאם יש ביטוח בטרייה/כמה עולה להחליף בכל אחד מהדגמים.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dor700

מכוון שגם אני מחפש אוריס האצ'בק, אז ביררתי לגבי אחריות על הסוללה - כי גם אותי זה מדאיג.

כל שנה צריך לעשות בדיקה בחברה בעלות של 350 ש"ח (פחות או יותר) ואז מקבלים אחריות לשנה נוספת. (וחוזר חלילה עד 10 שנים)

עלות החלפה נדמה לי 6000 ש"ח? והמחירים כל הזמן יורדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איוניק ב 75000 כנראה תהיה 70000 קמ לפחות

כמה קמ האוריס?

האיוניק הרבה יותר מרווח מהאוריס

אבל בנסועה שלך ליודע אם כדאי לך לקנות רכב עם הרבה קמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית אומר שההתלבטות בין האיוניק לקורולה החדשה זו באמת החלטה קשה אבל בין האיוניק לאוריס בכלל אין מה להגיד. האיוניק היא דור מתקדם יותר וטובה יותר כמעט בכל פרמטר מלבד אולי מקום איכסון באוריס סטיישן. (במקרה של ההצבאק היא אפילו קטנה יותר מהאיוניק)

עריכה אחרונה על ידי orenweb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא יאריס 2015 או איוניק 2017 במצב טוב קמ נמוך מיד פרטית ב75 אלף תגיד לי אני אקנה ממך ב85 הרווחת 10.

אין בפחות מ90.

לעניין , ליאריס אמינות מוכחת ולאיוניק אמינות אך לא רבת שנים מוכחת כמו היאריס. בכל מקרה לא נרשמו תקלות חריגות כלל באיוניק להבנתי.

נסעתי באיוניק וביאריס , בשנייה תנוחת נהיגה נוחה לדעתי , ולא מצאתי הרבה הבדלים מלבד שהראשונה פשוט חדשה יותר.

בהצלחה

כן אבל זה היה בתקופת הבריטים שלא דחפו את האף למקום שבין אדם למכוניתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...