Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום מומלץ לתיקון כלי עבודה (גרונג) באיזור השרון / גוש דן?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לפורום שיודע הכל!

ברשותי מסור גרונג של מקיטה שדורש תיקון. המסור פועל היטב מבחינה מכאנית / חשמלית, אבל אם במנוחה הלהב ניצב למשטח, ברגע שמופעל המנוע הלהב מקבל נטייה של כמה מעלות, והחיתוך איננו אנכי אלא בזוית מורגשת. אני מנחש שמדובר במיסבים בלויים.

אני אמנם חובב DIY אבל במקרה זה החלטתי לנסות קודם למצוא תיקון מקצועי בתשלום - אעבור לאופציה של תיקון עצמי רק אם לא אמצא מקום שיתקן במחיר סביר.

האם מישהו יכול להמליץ מניסיונו האישי על מקום שיוכל לתקן את המסור במחיר סביר -רצוי באיזור השרון, טבל אם צריך, בגוש דן.

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האפשרויות אצל היבואן "ארגנטולס" שפרטיו כאן:

"בית שאול" - רח' השר חיים שפירא 13 ראשל"צ ,

שרות: 03-6815516 | פקס: 03-6815329 | מייל: [email protected]

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, רפי, מכיר. המסור ישן מאוד (בן 20 לפחות) ומדגם אמריקאי (110 וולט). מהניסיון האישי שלי, ארגנטולס הציעו לי תיקון במחיר של כלי חדש, אז הם לא רלוונטים עבורי.

מחפש מעבדה / בית מלאכה פרטי לתיקון כלי עבודה, ושיהיה זול והגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרית דבר:

בעקבות העדר המלצות על בית מלאכה לתיקון, החלטתי ללכת על plan b ולתקן בעצמי. ההנחה שלי היתה שהמיסב בתמסורת הרוס. פירקתי את המגן ואת להב המסור, כדי להגיע לפרק את התמסורת. להפתעתי, גיליתי ששני הברגים שמחזיקים את התמסורת במקום פתוחים כמעט לגמרי והראשים שלהם נוגעים בלהב ושחוקים לגמרי.

מילאתי גריז חדש בתמסורת, התאמתי שני ברגים חדשים והידקתי היטב, ו...זהו! המסור חזר לנעוריו וחותך ישר.

תודה לחבר הפורום שהפיץ את שאלותי בפורום נוסף! אמנם לא קיבלתי תשובה, אבל קיבלתי אומץ לתקן לבד, מה שהתברר כקל במיוחד.

אני רק תוהה כמה היו גובים ממני על תיקון במקרה הזה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעט כנראה.

מהניסיון שלי בעבודה, גם לנו יש המון כלים ישנים, גם גרונג כמו שלך, מסורי סרט, מכבשים אקסצנטריים שיותר מבוגרים ממני פי 2 (ואני כבר לא ילד), מכונת ניקוי חול ענתיקה ועוד.

אם משהו מתקלקל, אני לוקח איתי עוד בן אדם, מפשילים שרוולים, מפרקים ומתקנים לבד :)

הרבה פעמים הבעיה היא שגם שנגזר/נשחק או מסב שנדפק, או אפילו כמו במקרה שלך משהו פשוט הרבה יותר.

רק לפעמים כדאי לתעד בתמונות ותמיד תמיד לעבוד מסודר, יש מכשירים עם המון (!) חלקים.

והסיפוק.. שווה את הכל + בעל בית מרוצה :wink:.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...