Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUV משפחתי ומהנה לנהיגה, תקציב כ 100K

doronkdoron
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש SUV שיתאים למשפחה עם 3 ילדים קטנים. עדיפות גבוהה לכך שייכנסו 3 כיסאות בטיחות במושב האחורי (אחד מהם בוסטר).

הרכב ישמש אותי לנסיעות יומיות לעבודה מחוץ לעיר, 17 ק"מ בכל כיוון וישמש את כל המשפחה לטיולים בסוף השבוע (סה"כ קילומטרז' ממוצע).

דרישות לפי סדר:

1. אמינות

2. מרווח פנים

3. ביצועי מנוע והנאה מנהיגה.

4. אבזור פנים

5. צריכת דלק

התקציב הוא כ 100K.

שקלתי את המאזדה CX5 2016 אבל התאכזבתי קצת מהתאוצה שלו, לפי הנתונים הרכב חזק, בפועל הוא מרגיש כמאיץ די רגוע... בנוסף היה נראה לי שהמושב האחורי די צר (נהגתי רק כרבע שעה, לא בטוח שזה מספיק).

מה דעתכם? יש SUV כזה שעונה על הדרישות בתקציב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את האטקה, הוא זריז מאוד, מרווח. אתה יכול לקחת בחשבון את כל הג'יפים עם מנוע טורבו. מנוע אטמוספרי כולם ירגישו לך עצלים.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד קוגה, אבל אני קצת בספק שהכיסאות יכנסו. שווה בדיקה.

קח בחשבון גם שצריכת הדלק לא מרשימה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו פורסטר די רחב, כנראה שהמושבים של הילדים שלך יכנסו. הוא לא זריז במיוחד אם כי די בסדר ויש לו הנעה כפולה מה שתורם להנעה מנהיגה. בנוסף הוא טוב בשטח.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו פורסטר די רחב, כנראה שהמושבים של הילדים שלך יכנסו. הוא לא זריז במיוחד אם כי די בסדר ויש לו הנעה כפולה מה שתורם להנעה מנהיגה. בנוסף הוא טוב בשטח.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

יכולת השטח מאוד קוסמת, ונראה שהוא מרווח, אבל המנוע האטמוספרי עם 150 כח סוס לא ייתן את הכח שחיפשתי.

גרסת הטורבו כבר לא בסקופ המחיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוגה שהוצע כאן באמת אפשרות טובה ושמירת הערך שלו לא מצטיינת כך שהמחיר אטרקטיבי, אבל צריכת הדלק באמת זוועתית.

אם ה-CX5 עם מנוע 2 ליטר לא הספיק נסה את ה-2.5, הוא גם מגיע בדרך כלל ברמת הגימור הגבוהה יותר.

פיג'ו 3008 חביב ביותר אבל המחירים גבוהים ובתקציב שלך רוב הרכבים יהיו מרמת גימור אקטיב בלי מערכות בטיחות.

הדגמים הבסיסיים של פולקסווגן טיגואן מתחילים להתקרב ל-100K. יש לו רק בלימה אוטונומית וגם אבזור הנוחות לא נדיב במיוחד אבל הוא מאוד מרווח ושימושי, נוח, שקט וגם דיי זריז וחסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין ה CX5 2.5, מעבר לזה שהוא לרוב מאוד יקר, לא נראה לי שתחושת הכח תשתווה לזמינות המומנט של מנוע טורבו. אהבתי הרבה דברים במאזדה אבל הכח אכזב אותי מאוד.

כרגע אני מעדיף לבדוק אופציות טורבו. עדיין לא יצא לי לנהוג ברכב טורבו למען האמת.

וכן, רציתי פיג'ו 3008, אבל גרסת הבנזין נמכרת ב 125K ביד 2, הרבה מעבר למחירון!!

הקוגה נראית מעולה מבחינת הנהיגה אבל צריכת הדלק באמת הורידה אותי, מעדיף משהו חסכוני יותר כי בנוסף לזה אני מחזיק עוד רכב.

ראיתי סקירות לגבי כל הרכבים שהוצעו כאן ולא הצלחתי להבין עד כמה המושב האחורי רחב ברכבים האלו. לרוב מדברים רק על מרווח הברכיים, אבל זה פחות מעניין אותי. יעזור לי מאוד אם ייכנסו 2 כיסאות בטיחות ובוסטר.

אטקה - נראית שילוב מנצח בין ביצועים וחיסכון בדלק - איך רוחב המושב האחורי ביחס לשאר הרכבים בקטגוריה?

והאם עלות הטיפולים במוסך סיאט יקרה בהתאם לתדמית פולסווגן? האם הרכב נחשב לאמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...