Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לשיפור 50 סמ"ק

Mickael Meyer
שימו לב! השרשור הזה בן 6939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה בנוסף לאוטו אני עושה רישיון 500 סמ"ק

וקונה טייפון במצב די טוב

הבעיה שזה לא מספיק זריז

אנשים תמליצו לי על שיפורים או קיט 70 סמ"ק

אני לא רוצה לקחת קטנוע יותר רציני כי יש לי היזדמנות על הטייפון וזה יותר חיסכוני ויותר זול הביטוחים

תודה מראש סליחה שאני משגע אתכם אבל אני רוצה להיכנס לתחום :-)

מיכאל

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קיט 70 זה סתם חרטא

תלך לאגזוזן תבקש שיבנה לך מערכת פליטה מהמנוע עם יותר עובי מהסטוק שבא עם האופנוע

זה כבר ישפר תזריזות של האופנוע משמעותית

זה גם יהיה רועש נורא

אז תיהיה מודע להשלכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הזכיר שיפורים?:shock2:

צור קשר בפרטי, יש הכל מכל.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה הטעם לשפר 50 סמ"ק אם יש לך רישיון עד 500 סמ"ק? פשוט תקנה 125 או 150 יצא לך אותו כסף.

אומנם אתה חושב שאתה חוסך ביטוח אך הטיפולים ב50 סמ"ק הם יותר בעיתיים מכיוון שהמנוע עובד יותר קשה. תנסה אפילו לשיג מנוע 125 או 150 4 פעימות אז באמת תקבל ראש שקט.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה הטעם לשפר 50 סמ"ק אם יש לך רישיון עד 500 סמ"ק? פשוט תקנה 125 או 150 יצא לך אותו כסף.

אומנם אתה חושב שאתה חוסך ביטוח אך הטיפולים ב50 סמ"ק הם יותר בעיתיים מכיוון שהמנוע עובד יותר קשה. תנסה אפילו לשיג מנוע 125 או 150 4 פעימות אז באמת תקבל ראש שקט.

לא מישתלם לי אחי כי אני יש לי היזדמנות על הקטנוע במחיר טוב

וגם הביטוחים של הקטנוע הרבה יותר זול ואני מתגייס בקרוב אז אני מתכננן לשמור את הגיוס אז לא מתאים כול שנה לשלם ביטוח יקר וגם ככה אם אני צריך לנסוע רחוק אני לוקח את האוטו

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מישתלם לי אחי כי אני יש לי היזדמנות על הקטנוע במחיר טוב

וגם הביטוחים של הקטנוע הרבה יותר זול ואני מתגייס בקרוב אז אני מתכננן לשמור את הגיוס אז לא מתאים כול שנה לשלם ביטוח יקר וגם ככה אם אני צריך לנסוע רחוק אני לוקח את האוטו

מה זה בשבילך הזדמנות על הקטנוע במחיר טוב?

איזה שנה הוא? מה מצבו? ומה המחיר המבוקש לעומת המחירון? והאם הוא מפיצריה או מעבודת שליחויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה טייפון 96 שיגיד תודה שהוא לוקח אותו שלא נדבר על הנחה בכלל..

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים יותר בעייתיים?

באמת.

אני ממש, אבל ממש חייב שתרחיב ותספר בבקשה על הבעיתיות של הטיפולים בקטנועי 50 סמ"ק לעומת 125 למינהם.

ואין לי מושג מאיזה כיוון הבאת את השטות בקשר לכך ש125 או 150 ארבע פעימות יהיה יותר זריז (בקשתו הראשונה).

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...