Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה יצוגית נגד קרסו בגין גיר רובוטי דו מצמדי ברכבי רנו

שי
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוגשה תביעה ייצוגית בעניין, נראה שעל ידי אותו עורך דין שייצג נגד פורד בייצוגית שעסקה בגיר של הפוקוס. קשה להגיד שמדובר בהפתעה, הן לגבי זהות התובע והן לגבי התביעה עצמה, מאחר והגיר משותף לגיר של הפוקוס, אבל אולי גם עכשיו בעלי הרנו יזכו למעט נחמה.

קישור למי שמעוניין בחומר קריאה לסופ"ש:

https://www.nevo.co.il/psika_html/kitvey/TY-20-01-49182-A.pdf

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל רכבי טורבו בנזין או דיזל "אוטומטיים" ( קליאו, פלואנס, מגאן , קפצ'ור , קאדג'ר, קנגו).

שנים , ממה שזכור לי, 2012 פלואנס, היתר 2014.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן עד 2019 בערך. דגמי הדיזל 116 כ"ס המעודכן עם אוריאה וטורבו בנזין 1.33 ליטר כבר מגיעים עם תיבה רובוטית 7dct300 עם מצמדים רטובים.

אני לפחות לא חוויתי חלק מהבעיות המתוארות בכתב התביעה, אבל זה מובן שהעבודה של עורכי הדין היא לצייר את המצב בצורה הכי שחורה שאפשר.

תכל'ס לא אתנגד לקבל פיצוי + אחריות מורחבת שלפחות יכסו לי את החלפת מחשב הגיר הבאה, אם תהיה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זו בעיה בתיבה, מצמדים או במחשב גיר?

שמעתי עד היום רק על בעיות במחשב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכבי טורבו בנזין או דיזל "אוטומטיים" ( קליאו, פלואנס, מגאן , קפצ'ור , קאדג'ר, קנגו).

שנים , ממה שזכור לי, 2012 פלואנס, היתר 2014.

מגאן 3 החל מ-2013.

גם טורבו דיזל וגם טורבו בנזין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באם ברכבים החדשים

של קונצרן יונדאי-קיה הדרום קוריאני.

קיימת בעיה דומה בגיר הרובוטי?

מלבד הבעיה הידועה בעבר

של התיבה הרובוטית המתחממת

ברכבי קיה ספורטאז' 1.6 טורבו בנזין 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל יצא לי לנהוג על סיד טורבו דיזל רובוטית דו מצמדית. אחרי ירידה ארוכה עם פיתולים, היה אחלה של ריח שרוף. מאיפה זה הגיע, אין לי מושג. אני נותן הימור שזה מתיבת ההילוכים.

אז לא הייתי נותן הימור שגם שם התחזוקה שונה בהרבה משאר הרובוטיים למינהם.

זה בדיוק כמו מצברי הסטרט אנד סטופ- חסכוניים ביום יום, עד שצריך להתחזק אותם, ואז כול החיסכון הולך לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל יצא לי לנהוג על סיד טורבו דיזל רובוטית דו מצמדית. אחרי ירידה ארוכה עם פיתולים, היה אחלה של ריח שרוף. מאיפה זה הגיע, אין לי מושג. אני נותן הימור שזה מתיבת ההילוכים.

אם הרכב יחסית חדש, סיכוי יותר מסביר שזה דווקא מהבלמים. גם אם לא ישבת עליהם כל הירידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...