Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה יצוגית נגד קרסו בגין גיר רובוטי דו מצמדי ברכבי רנו

שי
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאן כתוב שהגיר הזה EDC בעל 7 מהירויות (שנמצא גם ברנו RS LINE עם מנוע הtce130) כולל טכנולוגית מצמד רטוב חדשה, הבנתי שזה מנוע וגיר שפותחו ע"י ניסן, רנו, ומיצובישי.

https://media.group.renault.com/global/en-gb/renault/media/pressreleases/21198008/nouveau-moteur-energy-tce-165-avec-boite-edc-7-vitesses-sur-megane-berline-et-megane-estate

רגב, גם סוכן מכירות אמר לי שזה רטוב, אך לא יודע כמה אפשר להסתמך על זה, כי הוא טוען שזה מנוע של מרצדס, בינתיים לא הצלחתי לאמת את זה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הרכב יחסית חדש, סיכוי יותר מסביר שזה דווקא מהבלמים. גם אם לא ישבת עליהם כל הירידות.

וואלה..

גם אם בירידות אני מעביר לטיפטרוניק ומסתמך בעיקר על בלימת מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן כתוב שהגיר הזה EDC בעל 7 מהירויות (שנמצא גם ברנו RS LINE עם מנוע הtce130) כולל טכנולוגית מצמד רטוב חדשה, הבנתי שזה מנוע וגיר שפותחו ע"י ניסן, רנו, ומיצובישי.

https://media.group.renault.com/global/en-gb/renault/media/pressreleases/21198008/nouveau-moteur-energy-tce-165-avec-boite-edc-7-vitesses-sur-megane-berline-et-megane-estate

רגב, גם סוכן מכירות אמר לי שזה רטוב, אך לא יודע כמה אפשר להסתמך על זה, כי הוא טוען שזה מנוע של מרצדס, בינתיים לא הצלחתי לאמת את זה.

הגיר למיטב ידיעתי זה ה 7DCT300 מבית magna (גטראג לשעבר), והמנוע ששמת לא רלוונטי, כי בקליאו מדובר ב1.33 טורבו בנזין שפותח בשיתוף פעולה של רנו עם מרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע אכן של מרצדס,רנו ניסאן ומרצדס פיתחו אותו ביחד.

לגבי הגיר אני לא רואה בקישור שהוא נמצא בקליאו.. כתוב על המגאן.

חלק אמרו לי גיר רטוב וחלק יבש.

אשמח אם מישהו יודע בוודאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מכאן, נראה כאן שזה יבש ולא רטוב: חבל,לדעתי מדובר ברכב מעניין.

https://www.honestjohn.co.uk/road-tests/renault/renault-clio-v-2019-road-test/

וכאן קישור מתוך הכתבה שטוען שזה אותה קומבינציה שיש בקג'אר הזה:

https://www.honestjohn.co.uk/road-tests/renault/renault-kadjar-ii-2019-range-road-tes/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוו מקסים

אשלח לחבר ששילם עכשיו כמה אלפים על שיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה, אבל איפה רשום שזה הגיר ברנו קליאו?

אני רואה שרשום שהוא עם קלאצ'ים רטובים אבל הקליאו לא מוזכרת שם לפי מה שראיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

בתור בעל רכב רנו פלואנס אני מאשר שאכן מדובר בבעיה חמורה, באותו הנושא

מישהו מכיר מוסך מומלץ שיודע לטפל בבעיה בגיר?

מחפש רק המלצות על מוסך מנוסה בעניין גירים של רנו פלואנס

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכון גירים של יניב ברחוב משה מרכוס בפתח תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

בתור בעל רכב רנו פלואנס אני מאשר שאכן מדובר בבעיה חמורה, באותו הנושא

מישהו מכיר מוסך מומלץ שיודע לטפל בבעיה בגיר?

מחפש רק המלצות על מוסך מנוסה בעניין גירים של רנו פלואנס

תודה.

פתח בבקשה שרשור נפרד בפורום הטכני בנושא, כתוב איזה שנה הרכב, כמה ק"מ, איזה מנוע, מה הבעיה ומהיכן אתה בארץ. עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שלא הוגשה יצוגית לגבי מנועי ה 1200 והגיר החד מצמדי

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...