Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל בצמיגי MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 - הפרדות חישוק תחת עומס

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום
שלום

אשמח לשמוע על הדגם וסדרת היצור שמתפרקת . ( לי יצא להחליף 6 צמיגים והכל היה בסדר . קונקט 6 )

היו כמה מקרים שאני נחשפתי להם בקרב חברי מועדון אלפא שכמה חברים עם מידה זהה בקונטי ספורט 5 אכלו התפרקויות וקילופים בסוליה עצמה, למיטב זכרוני היה מדובר על 225/40/17.

לי היו קונטי5 על האבארט (205/40/17) ולא קרה להם כלום גם בשימוש אגרסיבי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שיש פגם רק בדגם הזה של מישלין טועה בגדול, כמעט כל הליין שלהם מתייבש אחרי שנה+ (פילוט ספורט ואנרג'י סייבר), זה מתבטא באיבוד איכות הצמיג באופן משמעותי.

אחרי ניסיון מר עם האנרגי' סייבר, את הכסף שלי אדע איפה לשים בעתיד על צמיגים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שמעלה את העניין הזה לגבי מישלן.

רק אשתף נסיון מאצלי במשפחה. צמיג אנרג׳י סייבר עבר כ-80K על הרכב וירד ממנו כשיש עוד בשר ובמצב טוב.

את ה80k+ קמ האלה הרכב עבר בשנתיים, ובנסיעה בינעירונית לרוב אצל נהג שלא יושב על הברקס.

משך הזמן בטוח תרם לצמיגים וגם סגנון הנהיגה, עדיין ק״מ כזה זה נתון מאוד יפה לצמיג.

אז ברכישת צמיג כדאי לשקול לא רק כמה מהר הוא מתייבש אלה גם כמה ק״מ הוא מחזיק, ושכל אחד לפי אופי הנהיגה וכמות הנסועה יבחר את הטוב ביותר עבורו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...