Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדירת מים לקיר מחלון

blackpolo
שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

WhatsApp Image 2020-01-23 at 09.59.58.jpgWhatsApp Image 2020-01-23 at 11.01.26.jpeg

שנה שעברה בגשם הראשון החלה רטיבות בתוך הבית מתחת לחלון המצורף בתמונה (החלון פונה לצד דרום וחשוף לגשמים חזקים)

נבדקו כל הגומיות ונעשה איטום חיצוני של מסגרת החלון האיטום לא פתר את הבעיה,לאחר מכן עשיתי איטום של כמה חורים קטנים בפלטת שיש אופקית שנמצאת בחלק התחתון החיצוני של עדן החלון,גודל הפלטה 50ס"מ על 30 ,(מצורפת תמונה)הרטיבות פסקה לכל החורף שעבר וגם עד לתחילת השבוע הנוכחי שבוא חזרה.הפלטת שיש הזו דיי עבה אבל מלאת חריצים וחורים קטנים..מישהו יכול להמליץ על פתרון לאיטום הפלטה ? דבק שיש ממתקלף דיי מהר מעדיף פתרון לטווח ארוך.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מקרה דומה שנפתר עם קצת סיליקון סביב מסגרת החלון והפלטות הרלוונטיות. בינתיים מחזיק (3 שנים).

במקרה שלך אני די מסכים עם מי שכתב מעליי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב שהניקוזים של החלון לא סתומים , מלבד זה שאר הדברים מעליי נכונים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות וההערות ,הניקוזים נקיים.לפרק את הפלטת שיש קצת בעייתי באמצע החורף אהיה חייב לייבש לחלוטין מתחתיה לפני טיפול.לפני יומיים הדבקתי רצועות של סרט חבלה דביק על שני החורים בפלטה שפתרו לי את הבעיה שנה שעברה ועל עוד מספר חריצים.היה גשם מטורף שלשום והקיר נשאר יבש.במיידי אסתום את החריצים בפלטה בחומר איטום אקרילי ומעליו אנסה לאטום את כל הפלטה בפוליגג או חומר אחר.

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. יש לי בעיה דומה, ועד עכשיו לא חשדתי בפלטת השיש בכלל. בהחלט ייתכן שמים חודרים דרכה, אז אשמח לדעת איזה חומר מומלץ ליישם כדי שלא תספוג מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חוזר לעדכן קצת באיחור-התיקון בוצע לפני חודשיים ומאז היו כמויות יפות של משקעים והקיר יבש לגמרי.

ביצעתי את מה שרשמתי שאעשה. שייפתי מעט את פלטת השייש וניקיתי,מרחתי על החריצים והמקומות שניראים פגומים בפלטה מסטיק אקרילי וישר שיטחתי עם שפכטל. לאחר יבוש מרחתי שלוש שכבות בהפרש של יום של מוצר למריחה לגגות שיש לי (כמו פוליגג של סיקה)

הבעיה נפתרה ואני לא רואה בעיה להוסיף שכבה פעם בשנה שנתיים,כרגע עדיף בהרבה מפירוק הפלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...