Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי טיפול שערוריתיים במוסכי רנו

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד שנה חלפה וטיפול שני בפתח, עושה בירור לגבי מה הוא כולל, נשמע שהוא בגדר טיפול קטן +, זאת אומרת מדובר בטיפול קטן רק שיש צורך גם להחליף פלאגים בנוסף לטיפול הרגיל הבסיסי. הרכב הוא רנו קליאו 0.9 ידנית דור 4 שכחדש עלה בסכ״ה 70K.

המפרט הוא: החלפת שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר מזגן, פילטר אוויר, פלאגים. זהו, בלי תוסף דלק ובלי שטויות.

המחיר הכי זול שקיבלתי במורשה עד כה הוא 1284 ש״ח! הטיפול הראשון היה זהה רק ללא פלאגים ועלה לי הכי זול 870 ש״ח.

זה פשוט הזוי בעיני, יש לי חבר עם מאזדה 3 מ 2018 שעולה כמעט פי 2 כחדשה והוא משלם הרבה פחות ברמה של 40% פחות.

התדמית הצרפתית היא גם ככה לא במיטבה, במקום באמת לרכך את המצב, לפתות עם אחזקה זולה, עם שירות ברמה גבוהה, לקיחת אחריות (פה מדבר ספציפית על לובינסקי עם הרצועות אבל גם קרסו בעצם מוציאים את המיץ עד שעוזרים לכל נפגעי הגיר הרובוטי שלהם) והם רק מקשים יותר ויותר לקנות ולהצדיק רכבים מהתוצרת הזאת בארץ. מתסכל ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קרסו ומאיר חריגים מאוד במחירי הטיפול שלהם, אבל אין באמת סיבה לטפל שם, עברתי למוסך כללי שמכיר רנו טוב ומשלם פחות מחצי ממה ששילמתי בקרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשמחה הייתי עובר לגבע אבל אני במסגרת אחריות (מורחבת של 5 שנים) ולא יכול לשחק עם זה.

מה גם שזה חשוב במידה ואני מוכר את הרכב במהלך התקופה שיהיה לי תיעוד של טיפולים במוסכים מורשים, קהל הקונים בממוצע הוא מהסוג ה״פשוט״ והמסורתי יותר, הם לא יקבלו משהו שחורג מזה והם לא מכירים מה זה גבע או כל דבר שהוא לא מורשה פרופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו ידועים במחירים הגבוהים שלהם במוסכים המורשים, זה לא חדש. מה שלא חדש זה שגם האחרים לא בדיוק הוגנים במחירים שלהם. תתנחם בכך שאצלי רק החלפת מצתים עולה 900 שקל, ולא במורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשמחה הייתי עובר לגבע אבל אני במסגרת אחריות (מורחבת של 5 שנים) ולא יכול לשחק עם זה.

מה גם שזה חשוב במידה ואני מוכר את הרכב במהלך התקופה שיהיה לי תיעוד של טיפולים במוסכים מורשים, קהל הקונים בממוצע הוא מהסוג ה״פשוט״ והמסורתי יותר, הם לא יקבלו משהו שחורג מזה והם לא מכירים מה זה גבע או כל דבר שהוא לא מורשה פרופר.

אם כך אז תמשיך שם, זה קנס של 400-500 ש"ח בשנה, לא שווה לעבור, אני עברתי רק בתום האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן - בחנות חלפים שמן פרימיום 150 שקלים לערץ אני מתאר לעצמי שבמוסך מורשה יקחו לך בין 300-400 שקלים

פילטרים בד"כ המחירים בחנויות חלפים נעים בין 40-80 שקלים ויש לך כאן שלושה פילטרים להחליף - שמן, מזגן, מנוע - יש לך כאן לפחות 120 שקלים לפילטרים?

פלאגים - בין 100 ל180 שקלים לפלאג? שוב, מתאר לעצמי

במקרה הכי זול אני חושב שאתה תשלם כאן רק על החומרים איפשהו בין 700-800 שקלים עכשיו תוסיף לזה שעתון עבודה ובכמה זמן כל דבר שם מוגדר ואתה מקבל את העלות שדיברת עליה.

אל תשכח זה לא מוסך של אבא ובן עם ליפט או שניים זה מוסך שמחזיק יועצי שירות, מפקח עבודה, סמכות טכנית וצוות שלם של מכונאים, חשמלאים, פקידים וכך הלאה.

אתה מקבל אחריות על הטיפול ושקט נפשי לפחות שטיפלו בחומרים מקוריים או מורשים ע"י היצרן ובהמלצתו.

יש חלופות (וטובות) - הבחירה שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, גם אני שילמתי למעלה מ-1000 ש"ח תמורת פלאגים, וברכב שהטיפולים שלו לא יקרים במיוחד (סוזוקי). ההבדל הוא שהפלאגים מוחלפים כל 7 שנים או 105,000 ק"מ. מצד שני, בדקתי במרשתת, והזמנת הפלאגים מחו"ל היתה חוסכת מאות ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם יקבלו את זה שאני בא עם החלקים בעצמי ואם לא יערימו עליי קשיים מבחינת אחריות כשאצטרך סיוע.

מה גם שהם משתמשים בשמן של פז שלטענתם "מותאם במיוחד למנוע", אם אשתמש בשמן ממותג שונה הם לא יכולים לבלבל לי במוח על זה שלא השתמשתי בשמן שלהם?

אגב עוד קטע מוזר, מצאתי מוסך מורשה שמבקש 200 ש"ח פחות מהמוסך הזול ביותר שמצאתי אבל הביקורות גוגל שלו לא מזהירות ומוסך מורשה רנו אחר שדיברתי איתו אמר שמבחינתו זה לא מוסך לגיטימי והוא ישווה מחיר עם כל הצעה אחרת שאקבל חוץ מהמוסך הזה והוא לא רוצה להוסיף מעבר לזה.

מצד שני זה כולה טיפול, במה המוסך הזה כבר יכול לפשל שם שאני צריך לחשוש?

כמובן שכולם אומרים לי להוסיף את ה 200 שקל למוסך השני ולא להסתכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהפלאגים אצלך, כמו אצלי במגאן, הם אירידיום. לי הם עלו 305 ש"ח לרביעיה באוטוסטור (ניתן להזמין מחו"ל בכ200+). אז הם מייקרים באופן משמעותי את עלות הטיפול.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה חלפים עפ התקן בחנות בארץ עם קבלות מלאות. תגיע עם הקבלות והכל למוסך . ע"פ חוק הם חייבים לקבל אותך והחלקים.

הם ינסו למלמל משהו לגבי אחריות על החלף והם דיי צודקים אבל החוק לצדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן ללחוץ מוסך מורשה במחיר באמצעות הצגה של הצעה נגדית....

כל עוד הרכב באחריות לא הייתי עובר למוסך אחר כדי לחסוך כמה שקלים בשנה. בכל זאת, צרפתיה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה זה משחק מילים.

כל מוסך מורשה משרד התחבורה הוא משרד מורשה והחברה תהיה חייבת לכבד את האחריות כל עוד הטיפולים התבצעו בזמן.

לא רואה סיבה לשלם על שלט גדול של רנו עוד מאוד שקלים בעיקר שמדובר בטיפול דיי פשוט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני בא להגיד, שהמחיר אולי לא זול אבל גם לא תלוש מהמציאות.

טיפול זהה למנוע 1.2 TCE עלה לי 652 ש"ח כולל מע"מ, רק החלקים. עבודה בוצעה עצמאית.

תוסיף על זה שעתון מוסך, אני מניח שמוסך יבואן במקרה הזה יהיה על הצד הגבוה של הסקאלה, רווח מסויים על חלקים ויוצא בוודאות מספר גבוה מ1000 ש"ח.

זה אולי לא זול, אבל לא יודע אם שערורייתי זאת המילה שהייתי בוחר להשתמש בה.

מתוך סקרנות, כמובן אם זה לגיטימי מבחינתך, יהיה מעניין לעלות את חשבונית הטיפול שלך לעומת חשבונית לטיפול דומה של החבר עם המאזדה 3. יהיה מעניין לראות איפה ההבדלים המשמעותיים.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...