Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית רכב גי'פ נוח לפי צרכים שלי תקציב בפנים?

King1989
שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

פתחתי פה אשכול שרציתי את הרנו או את הניסאן

הלכתי לחבר שעושה בדיקות במוסכים אמר לי לא לקחת רנו בחיים

שאלתי אנשים על הרנו קאג'ר אמרו עזוב כל היום אתה תראה מוסך.

לגבי הניסאן מאוד אהבתי אותה מראה חיצוני צעיר מאובזרת מאוד כולל מסך ענק של אנרואיד חסכונית בדלק למרות שאני נוסע כמו מבוגר בן 80

3750 קמ בשנה. המנוע שלה מאוד חלש עשיתי נסיעה עלייה היא מאוד מתאמצת ומאוד מרעישה. ויש גם את הבעיה שכמעט כל רכב שאני רוצה אני שומע על החלפת מנוע וזה גורם לי להירתע. קראתי שהיה בעיה בניסאן וסידרו את זה רק בשנת 2018 שהחליפו למנוע 1.3 160 כוח סוס

הבעיה זה לא בתקציב שלי.

אני מוגבל בתקציב בין 70 - 80 אלף בלי חריגה

ביטוח מקיף+חובה יכול עד 3500 בקשקאי יש את זה וידאתי את זה

הציעו לי מאזדה cx5 2016 ב85,000

95 ק''מ ליסינג

הבעיה זה חורג מהתקציב שלי וגם הביטוח של זה מאוד יקר הכי זול שמצאתי 4600

המסך מולטימדיה מאוד קטן מגביל ולא נוח אבזור סביר אבל מנוע חזק האוטו נוסע בשנייה

שמעתי עליו שזה אוטו שלא רואה מוסך גם שאלתי שכנים שיש להם את האוטו אמרו לי שלא היה להם תקלות רק בדיקות שגרתיות

לא יודע מה לקנות כבר

אם הניסאן היה עם מנוע 130-160 ולא היה את הבעיה של המנוע הייתי חוטץ אותו אבל זה לא המצב

אם יש לכם הצעות תציעו

התקציב שלי עד 80 אלף קמ עד 100,000

יד ראשונה ליסינג או פרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש קיה ספורטאג', רצוי עם מנוע 2.0, אבל גם 1.6 יעשה את העבודה בדומה לקשקאי 1.2 .

רכב אמין, בטיחותי. צריכת דלק לא רלוונטית כאשר נוסעים 4000 קילומטרים בשנה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את החברים האלה שלך למה הרנו זה שק של תקלות והקשקאי אמין ולא רואה מוסך, אבל לפני שהם עונים לך, אל תספר להם שזה כמעט אותו אוטו.

המנועים שמותקנים בקשקאי (1.2 ו-1.33 בנזין, 1.6 ו-1.5 דיזל) הם כולם מנועים של רנו, הפלטפורמה היא של רנו ועיקר התרומה של ניסאן היא בגיר הרציף שהיה מתפגר לעיתים קרובות, ואז בשלב מסוים הוחלף לגיר כפול מצמדים אמין של רנו.

בקיצור, נשמע שמאכילים אותך את אותם חירטוטים ממומחזרים מלפני 30 שנה שאף אחד לא טורח לרגע לבדוק אותם ופשוט ממשיכים להעלות אותם גירה שוב ושוב ושוב. הקדג'אר אחלה אוטו, אני הייתי הולך על הדיזל למרות הנסועה המועטה, כי הוא יותר חזק ונעים, וגם הרבה יותר נפוץ (קיים בקנגו כבר איזה 100 שנה בערך) ולכן כנראה גם יהיה יותר זול לטיפול.

אבל היי, אם בא לך לשלם פי אחד וחצי על cx5, שמלבד עוד קצת מרווח תהיה פחות טובה בכל פרמטר כנראה, תפאדל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סןזוקי קרוסאובר 1400 2017 היא פתרון מצויין עבורך.

זה קטע טוב שממליצים לך עח קשקאי ופוסלים קדג'אר שזה אותו אוטו בצורה אחרת.

בכמות הנסיעות שלך כנראה שכל רכב ישרוד שנים רבות.

מה שכן, קארג'אר הייתי קונה פרטית בלבד.

רכבים אירופאים בדרך כלל לא אוהבים הזנחה בטיפולים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סןזוקי קרוסאובר נראה לא טוב חיצונית

מה עם דגם הויטרה?

מה לגבי המנועים של קשקאי כמה זה קריטי מפחד ליפול על אחד דפוק

לגבי הרנו הדבר היחידי זה ירידת ערך מטורפת בהשוואה למתחרות אחרות

אבל מאובזרת ברמה מאוד גבוהה

לגבי הסוזוקי שמעתי שאין לה מצלמת רוורס זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי סוזוקי מאובזרים בקמצנות וללא מערכות בטיחות אקטיביות עד השנה האחרונה.

אני שוב ממליץ למצוא ספורטאז' שגם בדגמים הבסיסיים עם אבזור בטיחותי יפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי סוזוקי מאובזרים בקמצנות וללא מערכות בטיחות אקטיביות עד השנה האחרונה.

אני שוב ממליץ למצוא ספורטאז' שגם בדגמים הבסיסיים עם אבזור בטיחותי יפה.

ניסאן בגלל המנוע לא נוגע מפחד.

לגבי הרנו היא מאוד מאובזרת וגם מאוד נוחה. מפחד רק מתקלות ושאני יבקר הרבה במוסך מה אומר?

קיה ספורטאז' לא מתחבר אליה גם שנסעתי עליה לא אהבתי אותה

יותר אהבתי את הטוסון אבל הוא זולל דלק גם הקיה אותו רכב רק שהטוסון נראה חיצונית בהרבה יותר טוב

לגבי סטייה מנתיב וכל הדברים האלה זה לא קריטי לי אני הייתי עם יונדאי i20 2013 לא הפריע לי שאין מערכות ביטיחות

מה שחשוב לי זה יופי חיצוני ברכב, נוחות נסיעה מרווח וגדול, צריכת דלק נורמלית כמו ביונדאי שהיה לי, כפתור התנעה, אמברקס בכפתור, מסך מולטימדיה של אנדרואיד גדול

לפי מה שכתבתי מה אתה ממליץ לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להשתחרר מהפחד...

קשקאי או קדג'ר הם בחירות טובות.

אם נכנסים לתקציב, זה אופציות טובות.

רכבים אמינים בסה"כ

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סטייה מנתיב וכל הדברים האלה זה לא קריטי לי אני הייתי עם יונדאי i20 2013 לא הפריע לי שאין מערכות ביטיחות

מה שחשוב לי זה יופי חיצוני ברכב, נוחות נסיעה מרווח וגדול, צריכת דלק נורמלית כמו ביונדאי שהיה לי, כפתור התנעה, אמברקס בכפתור, מסך מולטימדיה של אנדרואיד גדול

לפי מה שכתבתי מה אתה ממליץ לי?

אין יותר שטחי מזה...

אבל כן, כל מה שאתה מבקש יש בויטארה חוץ מבלם יד בכפתור.

חפש ויטארה glxv 4x4 2015/6.

יש שם אפילו ריפוד משולב עור!!!

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרנו היא מאוד מאובזרת וגם מאוד נוחה. מפחד רק מתקלות ושאני יבקר הרבה במוסך מה אומר?

אומרים לך שזה אותו אוטו כמו הקשקאי ואתה מפחד רק מתקלות ושתבקר הרבה במוסך? לא, אתה משהו...

לך על ויטארה. אוטו לא נוח, צפוף, לא חסכוני, לא מאובזר, יקר. אבל יש מסך מולטימדיה של אנדרואיד גדול וכפתור התנעה.

תתחדש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטארה דווקא מאוד חסכונית בדלק ובהוצאות (ביטוח, טיפולים).

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...