Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת airbnb. למה חשים לב ואיך לבחור מקום לינה

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מתחיל לתכנן את החופשה השנתית.

כנראה שהפעם, לראשונה, נלך על דירת airbnb.

איך בוחרים היכן?

בחרתי משכיר מומלץ עם פידבק גבוה. למה עוד לשים לב לפני שאני סוגר?

שאלה נוספת; כמו באתר בוקינג, גם כאן מחיפוש לחיפוש מחיר אותה עסקה עולה[emoji35]

איך אני נמנע מזה?

תודה

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה נוספת; כמו באתר בוקינג, גם כאן מחיפוש לחיפוש מחיר אותה עסקה עולה

emoji35.png

משתמש בדפדפן במצב incognito הידוע גם כמצב פורנו. לדעתי במקרה של airbnb יש מצב שבהתאם לביקושים עולה המחיר.

מה לשים לב: לבדוק שיש אינטרנט וחניה. גם חשוב לשים לב ש airbnb טוחנים אותך על העמלה שלהם ועל ניקיון - אפשר לנהל מו״מ עם בעל הדירה על עלות הניקיון ואפשר גם לבקש הנחה כללית.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תודה

איפה האינקוגניטו בדפדפן? יש כזה בסלולרי?

לגבי ניקיון וביקוש, לפי העסקה אני אמור לדאוג לנקיון בסיום השימוש. לגבי ביקוש, אני מתרשם שנכון לעכשיו ממש חלש.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהיזהר מהונאות. יש לא מעט נסיונות של הונאות דרך האתר הזה, חלקן מתוחכמות.

הנה קישור ששלח לנו יוזר באתר (הקישור לא פעיל מהרגע שחשפנו בפניו שזו הונאה):

https://airbnb.com.rooms-40662899.live/1/listing/12/view-rsuqp7nz/2lbJvT429Q

בנוסף נשלחה בקשת תשלום שנראתה רשמית של Airbnb. עשו עבודת שכפול מדהימה.

לרוב, כשאנשים ישימו לב שסיומת האתר היא ,com. כמו בקישור האתר אז הם לא יחשדו. גם אנחנו לא חשדנו עד שהוא ביקש העברה בנקאית ואז התחלנו לבדוק את העניין לעומק.

עריכה אחרונה על ידי RBRB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב פורנו יעיל בערך ווי אי טויטן באנקעס. בעיקר ולא רק כשגולשים דרך המובייל. מנסיון, זה לא מונע מהאתרים "לסמן" אותך ואת מה שאתה מחפש.

למצוא אותו תלוי בדפדפן בו אתה משתמש. נקרא בד"כ "גלישה בסתר".

אני אשמח ללמוד מהשרשור הזה מה בדיוק היתרון באירבנב לעומת מלון מסורתי.

כמו כן, על כל מגוון ה"עקיצות" כמו עניין הנקיון שהוזכר כאן.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח ללמוד מהשרשור הזה מה בדיוק היתרון באירבנב לעומת מלון מסורתי.

לזוג המחיר בדרך כלל יותר טוב.

עם ילדים יש הרבה יתרונות נוספים כמו מטבח וחדרי שינה שהם חלק מהדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה את עניין המחיר. בחיפושים שעשיתי בזמנו, שמתי לב שניתן למצוא מלון שבשקלול ארוחת הבוקר שתקבל בו, ושל החסכון בהוצ' על תחבורה למרכז העיר, יעל פחות או יותר אותו הדבר.

אני כנראה קשיש ופחדן, אבל מעדיף מקום שיש בו קבלה 24/7 ולא צריך לנחות עם כל המשפחה אחרי טיסה ארוכה ולחפש איזה דושבג עם מפתח ברחוב חשוך.

אני מעדיף שיסדרו אחרי את החדר ויחליפו לי מגבות כחלק מהשירות המובן מאליו.

אני לא מבשל בחופשה. מעדיף לטעום אוכל מקומי שמישהו אחר יכין לי. אין לי שום שימוש במטבח/ון (למרות שאני כן אוהב שיש בחדק מקרר קטן, שאפשר לאכסן בו שתיה וחטיפים לשעות הקשות של הלילה :-P)

הילדים שלי כבר בני עשרה, אז ממילא אני משלם מחיר של 2 חדרים במלון כשנוסעים בהרכב משפחתי. (ולמרות זאת המחיר עדיין לא יקר בהרבה מאיירבנב).

מלונות בד"כ ממוקמים ברחובות "אטרקטיביים" יותר מהדירות. (ואם לא, אז הדירה תהיה במחיר לא ריאלי).

יש לי חברים בגילי שנשבו בקסמי האיירבנב. אני באמת ובתמים פתוח לשכנוע שיש לזה יתרון כלשהוא.

אני לא כותב כאן כדי להשמיץ את השיטה, או לנסות לשכנע אחרים בצדקתי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הוצאות תחבורה, קח דירת AB&B במרכז העיר, בדרך כלל יש אפילו יותר אפשרויות ממלונות.

לגבי השאר, חוץ מההעדפות האישיות של קבלה/ארוחת בוקר/ניקיון זה מתמצא בעניין המחיר, וזה כבר אנקדוטאלי ותלוי בעיר. לפעמים מלון יצא באותו מחיר, לפעמים AB&B יצא זול משמעותית- אי אפשר להגיע למסקנה בלי להתייחס למקרה הספציפי. תבדוק גם וגם ותחליט.

דושבג עם מפתח ברחוב חשוך זאת סתם הגזמה שלך, אם אתה שואל במטרה להבין ולא במטרה להשמיץ אז ההערה הנ"ל מיותרת לגמרי.

בניסיון האחרון שלי בוינה, מלון במרכז העיר ל- 3 לילות זה מינימום 2,000 שקל לחדר רגיל (16 מ"ר) בלי ארוחת בוקר (תוסיף 350 שקל לארוחת בוקר), מצאנו ב- AIRBNB דירה מרווחת עם חדר שינה במיקום פנטסטי ב- 1,500. כשטסים עם ילדה בת שנה וחצי יש יתרון ענק לסלון ומטבח.

אישית, גם לא מבין למה יש חשיבות לסידור החדר והחלפת המגבות, כאילו שבבית מחליפים מגבות/מצעים כל יום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בוקינג.קום מתווך צימרים, והשרות שלהם אמין ביותר.

אני בוחר במלון או בצימר לפי אופי החופשה, ההרכב והיתרונות והחסרונות של המלונות והצימרים המוצעים לתאריכי הנסיעה.

וכמובן שאין כללים מכלילים - כל אחד עם טעמו ויכולותיו, וגם אלה משתנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חברים בגילי שנשבו בקסמי האיירבנב. אני באמת ובתמים פתוח לשכנוע שיש לזה יתרון כלשהוא.

לפעמים מתאים איירבנב ולפעמים מלון, בדיוק כמו שלפעמים מתאים ארוחה זוגית בשש מאות ש"ח ולפעמים מתאים לתקוע שווארמה.

אני בשנים האחרונות עושה איירבנב דווקא בנסיעות עבודה וכנסים. אם אתה לא ב-full board זה אומר שאתה צריך כל יום להתרוצץ בחיפוש אחר אוכל, ולפעמים זה נמאס. אז בדירה עם מטבח מצוייד (אחרת אין טעם בכל העניין) אתה עושה קניות בחמישים יורו וזה מסדר אותך לכמה ימים, וחוסך כסף וזמן על הדרך. רוצה לחמם פיצה? יש. רוצה לעשות כביסה? יש. לא צריך לצאת מהדירה ולא צריך ללכת לשום מקום.

גם לא תמיד אתה רוצה להיות במרכז העיר. לפעמים אתה צריך להיות דווקא באזור פרברי, ושם חוץ ממוטלים מסריחים לא תמיד יש משהו. (מניסיון.)

סיבה שלישית: שהיה ארוכה. הרבה יותר נעים ומתאים בדירה מצויידת מאשר במלון. (גם כאן מניסיון.)

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היתרון של Airbnb הוא בתחושה שגרים בדירה טובה בעיר זרה.

לפני שלוש שנים לקחנו דירת Airbnb בפארג בבניין חדש עם קודן בכניסה, מעלית, מרפסת ענקית ונוף פתוח. הדירה הייתה מאובזרת בכל טוב כולל ריהוט חדש (איקאה), אמבטיה מפנקת, טלוויזיה גדולה ועוד ועוד.

החסרון שהדירה ממוקמת בשולי העיר במרחק 30-40 דקות נסיעה במטרו עד המרכז והיה צריך לעשות קניות + לבשל.

היום אני מעדיף לגור בהוסטל במרכז העיר על פני דירת airbnb. לא צריך שום פוצי מוצי של בית מלון למעט חדר פרטי, מקלחת ומיטה טובה. לא רוצה לנסוע. לא רוצה לבשל. לא מוכן לבזבז זמן בסופרים. אני בחופשה, לא בעונש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניסיון האחרון שלי בוינה, מלון במרכז העיר ל- 3 לילות זה מינימום 2,000 שקל לחדר רגיל (16 מ"ר) בלי ארוחת בוקר (תוסיף 350 שקל לארוחת בוקר), מצאנו ב- AIRBNB דירה מרווחת עם חדר שינה במיקום פנטסטי ב- 1,500.

100-200 יורו בשקלול של טיול שלם זה (לפחות עבורי) הבדל שהוא פחות מזניח. אבל אני לא נכנס לאף אחד לכיס. יתכן שזה כן משמעותי עבור אחרים.

שהיה ארוכה. הרבה יותר נעים ומתאים בדירה מצויידת מאשר במלון. (גם כאן מניסיון.)

סו"ס טיעון שנשמע ליהגיוני ושאני יכול לקבל. מלון זה בהחלט לא מקום שנעים לשהות בו, יותר מנניח, שבוע. ואז גם זה:

לדעתי היתרון של Airbnb הוא בתחושה שגרים בדירה טובה בעיר זרה.

אחלה טיעון בעד. יכול בהחלט להבין את זה. מן תחושה של "לחיות כמו מקומי".

ידוע לי שלמילניאלס כל הקונספט נראה ממש טבעי ומובן מאליו. בסוף תצליחו לשכנע גם בומר עתיק כמוני ...

זה הראש שלי בדיוק:

לא רוצה לנסוע. לא רוצה לבשל. לא מוכן לבזבז זמן בסופרים. אני בחופשה, לא בעונש.

כנראה שאנחנו הופכים למיעוט :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווי אי טויטן באנקעס.

עבר לי מעל לראש.

מה זה?

לגבי airbnb, זה אילוץ, לא בחירה.

אני רוצה לשהות באזור שזו האפשרות היחידה שמצאתי לסוג החופשה שאנחנו רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביידיש: "כמו כוסות רוח למת". דהיינו, משהו חסר תועלת. :-P

גיסי, שעוסק באבטחת מידע אמר לי שאם זה נותן לי תחושה טובה, אני מוזמן להמשיך להשתמש ב"מצב פורנו" המוזכר כאן.

היסטוריית הגלישה עדיין לא תשמר על המכשיר שלך, וכן לא יוכלו לשתול לך "עוגיות". אבל יש להם עדיין כלים למפות ולשמור את החיפושים שלך אצלם.

הוא ממליץ להשתמש בVPN ומחשב "נקי" מחיפושים דומים להזמנה הסופית.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100-200 יורו בשקלול של טיול שלם זה (לפחות עבורי) הבדל שהוא פחות מזניח. אבל אני לא נכנס לאף אחד לכיס. יתכן שזה כן משמעותי עבור אחרים.

סו"ס טיעון שנשמע ליהגיוני ושאני יכול לקבל. מלון זה בהחלט לא מקום שנעים לשהות בו, יותר מנניח, שבוע. ואז גם זה:

אחלה טיעון בעד. יכול בהחלט להבין את זה. מן תחושה של "לחיות כמו מקומי".

ידוע לי שלמילניאלס כל הקונספט נראה ממש טבעי ומובן מאליו. בסוף תצליחו לשכנע גם בומר עתיק כמוני ...

זה הראש שלי בדיוק:

כנראה שאנחנו הופכים למיעוט :-P

כאמור, עם ילדים קטנים זה עדיף בהרבה שיש לך מקום מרווח כולל מטבח בו הם יכולים להתרוצץ ואפשר להכין אוכל לפי דרישה. אבל עדיף מלון דירות בו גם יש כתובת לבקש מיטות תינוק למשל ולרוב יש מעלית.

כיוון שלרוב אני גם לא רוצה כל הזמן לאכול במסעדות, זה לדעתי גם חסכוני בזמן שיש לך מטבחון. אתה הולך לסופר פעם אחת וממלא את המקרר ולא הולך לחנויות נוחות כל פעם שיש לך דודא. לא כל ארוחה צריכה גם להפוך לסעודת 8 מנות עם דירוג משלן, גם חתיכת לחם עם קצת חמאה ומשהו על זה - זה סבבה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...