Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת airbnb. למה חשים לב ואיך לבחור מקום לינה

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק הזמנתי מלון בבוקינג, בחיפוש ראשון עלה 3200, בחיפוש השני 3700, בשלישי 3002 וברביעי 3007.

בסוף בחיפוש החמישי יצא 2850 :lol:

נוסה ברשתות WIFI שונות כולל סלולר באינקוגניטו ובגלוי.

הזול ביותר היה בגלוי מהמחשב במקום העבודה. :lol:

לדעתי ההבדל העיקרי בין דירת AIRBNB לבין מלון הוא התחושה של "מגורים מקומיים" לעומת נופש.

בכל מקרה בזמן האחרון אני רואה שההבדלים בין המחירים מצטמצמים על כל מיני הנפצות כגון דמי נקיון, ולכן מעדיף לשלם טיפה יותר (ולפעמים זה אפילו פחות) ולהתפנק בארוחת בוקר שמכינים לי (לדוגמא), או להתפנק במצעים חדשים בכל יום(עוד דוגמא) וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מעדיף שיסדרו אחרי את החדר ויחליפו לי מגבות כחלק מהשירות המובן מאליו.

אני לא מבשל בחופשה. מעדיף לטעום אוכל מקומי שמישהו אחר יכין לי. אין לי שום שימוש במטבח/ון (למרות שאני כן אוהב שיש בחדק מקרר קטן, שאפשר לאכסן בו שתיה וחטיפים לשעות הקשות של הלילה :-P)

שים לב למשל שבפארקי נופש של סנטר פארקס לא יסדרו לך את החדר במהלך כל השהות שלך (תקבל מסודר בהתחלה, תשאיר סביר בסוף, אתה לא צריך לשאוב אבל לא להשאיר כתמי שוקולד על הספה וזבל על הרצפה), לא תקבל החלפת מגבות במשך כל השהות, אתה יכול לשלם עבור מגבות נקיות בקבלה מחיר מופרז אסטרונומי (יחסית לשירות, זה בסה"כ מגבת מכובסת, אתה לא קונה את המגבת) של איזור 10 או 15 יורו למיטב זכרוני.

ארוחת בוקר לקחנו שם פעם אחת כדי לבדוק, המחירים גבוהים יחסית (אם כי המבחר סבבה יחסית לישראל, מצוין יחסית לאירופה), העדפנו לאחר מכן לקנות (בסופר שבתוך המלון) ולהכין ארוחות בוקר וערב.

גם לא תמיד אתה רוצה להיות במרכז העיר. לפעמים אתה צריך להיות דווקא באזור פרברי, ושם חוץ ממוטלים מסריחים לא תמיד יש משהו. (מניסיון.)

אמנם לא בדיוק פרברי, אבל אחד המקומות היותר טובים שהייתי בו היה זה באירלנד, וזה דיי באמצע שום מקום, אבל זה חלק מהקונספט

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאד באופי הטיול. אנחנו, למשל, לא בוחלים בארוחת ערב עצמאת גם במלונות. לחם, גבינה, ירקות, יוגורט וכוס קפה\תה עם עוגיה. לא כל ארוחה צריכה להיות בישול מתוחכם.

גם מלונות יש מכל מיני סוגים, יצא לי להיות במלון דירות שבו היתה פינת בישול קומפלט.

כאמור, בחירת מקום הלינה תלוי מאד באופי הטיול. בטיול עירוני הוא חייב להיות מקושר עם תחב"צ טוב בסמוך, ורצוי גם סופרמרקט או מינימרקט במרחק הליכה. אבל לא חיב להיות בצנטרום, שכן ממילא במרבית הערים יש אתרים יותר מרוחקים כך שבכל מקרה צריך לנסוע בתחב"צ. מבחינת מחיר אני מכוון למלונות 3 כוכבים במערב וארבעה במזרח, אם כי לא בוחל גם בדרוגים יותר גבוהים, מה גם שמבחינת רמת המחיר יש לא מעט חפיפה, ואני מוכן לשלם תוספת תמורת מלון עם ביקורות טובות ומיקום נכון. מה שחשוב לי הוא ביקורות טובות, בעיקר בבוקינג אבל גם ב-TA.

לגבי צימרים השיקולים דומים, אם כי הם נוטים להיות פחות מרכזיים (נטיה, לא כלל). חסרון מבחינת התניידות למרכז העיר, יתרון מבחינת הגעה ברכב וחניה, ולמרות שהייתי בצימרים ברמות שונות התאכזבתי רק פעם אחת, בגלל בעלת בית, איך לומר, סקרנית מדי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה כבר לא בגיל, או שהיא הסתקרנה מאחד הבנים? :lol:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד מחברי הפורום הצעירים.

בדירה מותר יותר, למשל באמסטרדם, ברבים מהם אפשר לעשן גם בפנים. ויכול לארח בלי מבטים שיפוטיים מצוות הקבלה.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים מתאים איירבנב ולפעמים מלון, בדיוק כמו שלפעמים מתאים ארוחה זוגית בשש מאות ש"ח ולפעמים מתאים לתקוע שווארמה.

אני בשנים האחרונות עושה איירבנב דווקא בנסיעות עבודה וכנסים. אם אתה לא ב-full board זה אומר שאתה צריך כל יום להתרוצץ בחיפוש אחר אוכל, ולפעמים זה נמאס. אז בדירה עם מטבח מצוייד (אחרת אין טעם בכל העניין) אתה עושה קניות בחמישים יורו וזה מסדר אותך לכמה ימים, וחוסך כסף וזמן על הדרך. רוצה לחמם פיצה? יש. רוצה לעשות כביסה? יש. לא צריך לצאת מהדירה ולא צריך ללכת לשום מקום.

גם לא תמיד אתה רוצה להיות במרכז העיר. לפעמים אתה צריך להיות דווקא באזור פרברי, ושם חוץ ממוטלים מסריחים לא תמיד יש משהו. (מניסיון.)

סיבה שלישית: שהיה ארוכה. הרבה יותר נעים ומתאים בדירה מצויידת מאשר במלון. (גם כאן מניסיון.)

דווקא בנסיעות עבודה אני לא רואה יתרון, במיוחד אם המחיר פחות קריטי ומי שמשלם זה המעסיק. יש אפשרות לצבור כמות יפה של נקודות ומעמד, שיאפשר לך לצאת לחופשות משפחתיות על חשבון הנקודות שנצברות משהיות העסקים. בשנים האחרונות יצא לי כמה פעמים לסוע לחופשות של כמה ימים בהם הזמנתי את המלון בנקודות שצברתי בנסיעות עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הזמנתי מלון בבוקינג, בחיפוש ראשון עלה 3200, בחיפוש השני 3700, בשלישי 3002 וברביעי 3007.

בסוף בחיפוש החמישי יצא 2850 :lol:

נוסה ברשתות WIFI שונות כולל סלולר באינקוגניטו ובגלוי.

הזול ביותר היה בגלוי מהמחשב במקום העבודה. :lol:

לדעתי ההבדל העיקרי בין דירת AIRBNB לבין מלון הוא התחושה של "מגורים מקומיים" לעומת נופש.

בכל מקרה בזמן האחרון אני רואה שההבדלים בין המחירים מצטמצמים על כל מיני הנפצות כגון דמי נקיון, ולכן מעדיף לשלם טיפה יותר (ולפעמים זה אפילו פחות) ולהתפנק בארוחת בוקר שמכינים לי (לדוגמא), או להתפנק במצעים חדשים בכל יום(עוד דוגמא) וכו'.

הפערים נסגרים כי בשנים האחרונות המחוקק ורשויות המס בישראל ובחו״ל מהדקים את הטבעת סביב דירות Airbnb. הדירות האלה היו קרקע פוריה להעלמות מס ובאופן כללי מפגע אורבני שהרס שכונות שלמות. לדוגמא שכונת כרם תימנים בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה כבר לא בגיל, או שהיא הסתקרנה מאחד הבנים? :lol:

לא מבין מה נראה לך מוזר בטיול משפחתי, אני מכיר אנשים שיוצאים לטיולים של 3 דורות. ואולי תופתע עוד יותר, יש מלונות עם חדרים המיועדים למשפחה. ואין תחליף לכיף כאשר כל המשפחה נמצאת יחד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה נראה לך מוזר בטיול משפחתי, אני מכיר אנשים שיוצאים לטיולים של 3 דורות. ואולי תופתע עוד יותר, יש מלונות עם חדרים המיועדים למשפחה. ואין תחליף לכיף כאשר כל המשפחה נמצאת יחד.

לא זה הכייון, חשבתי שהמארחת הסתקרנה במובן המיני והסמיילי היה אמור לרמוז על זה.

עכשיו הרגתי את הבדיחה :lol:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בנסיעות עבודה אני לא רואה יתרון, במיוחד אם המחיר פחות קריטי ומי שמשלם זה המעסיק. יש אפשרות לצבור כמות יפה של נקודות ומעמד, שיאפשר לך לצאת לחופשות משפחתיות על חשבון הנקודות שנצברות משהיות העסקים. בשנים האחרונות יצא לי כמה פעמים לסוע לחופשות של כמה ימים בהם הזמנתי את המלון בנקודות שצברתי בנסיעות עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בעיה - אני המעסיק של עצמי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100-200 יורו בשקלול של טיול שלם זה (לפחות עבורי) הבדל שהוא פחות מזניח. אבל אני לא נכנס לאף אחד לכיס. יתכן שזה כן משמעותי עבור אחרים.

ממליץ בחום לחסוך את הכסף הזה ולהשקיע אותו במזגנים שהם לא קניבליזציה מחמישה מזגנים שונים עם ריקול בטיחות עליהם :D

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה הכייון, חשבתי שהמארחת הסתקרנה במובן המיני והסמיילי היה אמור לרמוז על זה.

עכשיו הרגתי את הבדיחה :lol:

סתם מגעילה. אני חושב שספרה את הלחיצות על בקבוק הסגון. דווקא במקום יפה (בארדנים הבלגיים).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב פורנו יעיל בערך ווי אי טויטן באנקעס. בעיקר ולא רק כשגולשים דרך המובייל. מנסיון, זה לא מונע מהאתרים "לסמן" אותך ואת מה שאתה מחפש.

למצוא אותו תלוי בדפדפן בו אתה משתמש. נקרא בד"כ "גלישה בסתר".

אני אשמח ללמוד מהשרשור הזה מה בדיוק היתרון באירבנב לעומת מלון מסורתי.

כמו כן, על כל מגוון ה"עקיצות" כמו עניין הנקיון שהוזכר כאן.

אני משתמש כמעט אך ורק באיירבנב בטיולי משפחה. יש לנו 2 ילדים ואנחנו רוצים שהם יהיו בחדר משלהם כדי שנוכל לעסוק בפעילויות אחרות כשהם ישנים, נוח לי שיש גם מטבח ומכונת כביסה, נוח לי שיש מיקומים ממש בצנטרום של הפיילה וממש לא חסר לי מה שיש למלונות להציע, בטח כשמקבילים ברמת המחיר לסוויטה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...