Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לגעת במולטימדיה מסוג CQ-VW220W ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

בשעה טובה קניתי לעצמי רכב שתואם למעמדי הסטודנטיאלי הדל - b3 2010 יד ראשונה שמורה יחסית מזוג זקנים.

הרכב נטול פוזה לחלוטין אבל הופתעתי לגלות פיצרים נחמדים ברכב כמו מצלמת רוורס במראה האחורית (בכלל לא ידעתי שהדבר קיים) , בלוטוס יחידה עצמאית , ואת המולטימדיה הזאת CQ-VW220W .

כאן אני מגיע לשאול אתכם כי אני חסר הבנה לחלוטין בנושא - על פניו נראה שהמערכת הייתה יקרה פעם . דגש על פעם.

המערכת אחרי שמדליקים אותה מאוד ישנה מתאימה לאייפון אחד או משהו דומה ובכלל השימוש היחידי שמצאתי בה זה הרדיו .

בנוסף יוצא איזהשהוא קבל USB שלא ברור לאן הוא מחובר מצד אחד שלו לתוך התא כפפות.

השאלה היא האם יש אפשרות לשדרג את המערכת הקיימת ? (למשל מאוד חסר לי כניסת AUX).

האם ניתן להוריד התקנה של מערכות חדשות יותר ולהלביש על המערכת הזאת?

בהאזנה לרדיו היה נשמע סאונד טוב מהרגיל אבל לא ידעתי אם אני מדמיין או שיכול להיות שהמערכת מחוברת למשהו שמשפר את הסאונד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מערכת 2DIN מדובר בגודל סטנדרטי

ולכן אתה יכול להחליף את המערכת הנל בכל מערכת מולטימדיה אחרת 2DIN ויש היצע רחב.

מאחורי המערכת ישנם מספר חיבורים שאתה לא רואה

הכבל USB מאפשר לך לחבר דיסק און קיי עם מוזיקה והוא פתרון טוב

או לחילופין ישנם גם כניסות AV1\AV2 מאחורי המערכת שאליהם אתה יכול לחבר מקור חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבורים שאני לא רואה זה אומר שיהיה קשה לבצע התקנה והסרה לבד?

האם אפשר / כדאי בכלל לחבר את מצלמת הרוורס ליחידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...