Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי אלטרנטור שאלה

Opaz12
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר שנתיים שאני סובל מרעשי אלטרנטור והבן אדם שהתקין את זה שיש לו שם יחסית התחיל לסנן.

הציוד שרכשתי ממנו להתקנה הוא ברמה גבוהה אין ספק

אך נמאס לי מהרעשים האלה ואני צריך עצה, כי הבנתי שאם מעבירים מתח וrca האותו צד זה אולי הבעיה

יש לי תמונה מרגע ההתקנה ואני צריך לדעת אם מישהו מזהה שזה נכון.

המגבר על גב המושבים יושב על קרש עץ בין לבין ככה שאין מגע עם גוף הרכב

Screenshot_20200122-173131.jpgScreenshot_20200122-173143.jpgScreenshot_20200122-173153.jpg

Sent from my SKR-H0 using Tapatalk

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, עם אוסילוסקופ צריך לראות את גלי המתח של האלטרנטור שיתכן שאינו תקין.

לצערי הרב לא לכל חשמלאי רכב/מוסך יש אוסילסקופ וגם ידע בשימוש בו.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק מספר דברים:

1. תקינות האלטרנטור ומתח אדווה.

2. חיבורים של כול כבלי המינוס. תתחיל מניקוי נעלי הכבל והקטבים של המצבר ולחזק אותם היטב למצבר. כול חיבורי מערכת השמע והמינוס לחזק ולבדוק שהם מחוברים היטב.

3. בדוק או החלף לשם בדיקה את חיבורי ה-RCA בחיבורי RCA שזוג החוטים מלופף.

4. האם המצבר תקין ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יחידת ראש יש לך?

הייתי מציע לפתוח פנל צדדי אחד להבין מה קורה אם כן, לא תמיד זאת הבעיה העיקרית, לפעמים הארקה טובה ליחידת הראש מתקן את זה

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יחידת ראש יש לך?

הייתי מציע לפתוח פנל צדדי אחד להבין מה קורה אם כן, לא תמיד זאת הבעיה העיקרית, לפעמים הארקה טובה ליחידת הראש מתקן את זה

מערכת מקורית יחסית סבבה

מחוברת עם מנחת אודיסון

יכול להיות הארקה ליחידת ראש

ויכול להיות שפשוט כל החיווט עובר בצד ימין וזה לא טוב? הציוד עצמו מאוד איכותי לפי דברי המתקין.. חוטים עבים ולא משהו סטנדרטי

אני מנסה לראות מאיפה זה מגיע מבלי לפרק את כל הרכב

Sent from my SKR-H0 using Tapatalk

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל קודם בבידוד הבעיה.

לפני שאתה מתחיל לשלוף rca מהרכב, נתק אותם מהמגבר ושים לב אם הרעש נעלם.

בדרך כלל ממה שיצא לי לחוות מדובר באדמה לקויה.

עומרי.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה בחזרה למתקין שימצא את הבעיה.

יש לו ניסיון בתחום, אחרת לא היית מגיע אליו מלכתחילה.

אם צריך לסדר חיווט שהוא התקין, או לכוון גיינים, אז לדעתי זה חלק מהשירות של החנות.

אבל אם אתה הבאת את המגבר ושאר הציוד שלך, אז לדעתי צריך לשלם על הבדיקה.

אם שילמת על ההתקנה, אז ברור שמתקין טוב ינסה לעשות הכל כדי שהמערכת תהיה בלי רעשים,

אבל גם הלקוח צריך להיות הגון, זה לא הגיוני להביא ציוד בעייתי ולבקש ממנו לעבוד עוד ועוד במחיר שהוסכם על ההתקנה הבסיסית.

אני מציע גם שתסתכל במדריך לרעשים שאדי lanofirce פרסם בפורום בעבר.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפור קטנה (יותר נכון מקור) לחשה לי עם רמז להפנות ל- כאן. תגובה 30

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...