Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע להתנהלות מול העירייה לאחר הצפה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לפני מספר ימים הוצף לי הרכב בעקבות ניקוז שנסתם ברחוב הראשי בעיר.

התעוררתי שעה לאחר שהמים נוקזו כבר, הגעתי לרכב וחשכו עיניי. מיד רוקנתי את המים מהרכב ונסעתי לעבודה.

במהלך העבודה התקשרתי לעיריה לשאול מי לוקח אחריות, ענתה לי בחורה ממחלקת התביעות שאם הנזק לא גדול - אתן לה הצעת מחיר מ2 מוסכים והם יבדקו את זה.

כשכבר חזרתי לרכב גיליתי כי נדלקה לי נורת מים בסולר והתחילו תקלות חשמל נוספות, מכאן פניתי שוב למחלקת התביעות וענה לי בחור שכנראה יותר בכיר ממנה (כי הוא המשיך איתי את ההתכתבות במייל מכאן)

הוא אמר לי לגשת לשמאי ולבקש דו"ח, ושהוא לא מבטיח שיהיה 'אבא ואמא' לסיפור מאחר והעירייה מקום ראשון בתשתיות וירדו כמויות לא הגיוניות של גשמים, לכן אין בידם רשלנות (אם ירדו כמויות לא סבירות, איך רק רחוב אחד הוצף? לא ברור לי..)

בכל אופן, כאמור, כבר התחלתי לפרק ולנקות את הרכב בעצמי, כך שבבוקר למחרת בהגיע השמאי הוא הגיע לרכב עם רצפה לחה ולא רטובה, וכמובן הנזקים לא היו נראים במימדים עצומים.

עם זאת, כמובן שהוא בעל ניסיון וידע לראות לאן המים הגיעו (בתוך הטמבון, קפיצים וכדומה יש סימנים). בין היתר הוא הלך לרחוב בו ההצפה התרחשה וראה את גובה המים על גבי רכבים שעוד נשארו לחנות שם.

השמאי פסק נזק של 13 אלף שקל שהם 56 אחוזים משווי הרכב הגולמי (כלומר לפני הפחתות).

כעת הוא הציע לי פשוט לשלוח להם את הדו"ח + החשבונית על שכר הטרחה.

אם הם מתמהמהים עם תשובה וטיפול בנושא, לגשת לעורך דין.

*יש לי ביטוח צד ג' ולא מקיף.

רציתי לדעת האם למנוסים ולבעלי המקצוע פה יש המלצות אחרות, לפני שאני שולח את הדוח לעיריה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה אתה יכול להגיע לטוטל לוס ולו אני אתה זה הכיוון שהייתי הולך אליו.

והייתי שולח את הדו"ח לעיריה בהקדם ודורש את הפיצוי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להשאר עם הרכב, או שלא הבנתי אותך נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה יכול לבקש פיצוי גלובלי, לבקש 1% פחות מטוטאל לוס ואת השאר "תשלים מכיסך".

קח בחשבון שלא כל חברות הביטוח משתפות פעולה.

ככה תשאר עם הרכב אבל יש סיכוי שתאלץ להוסיף כסף מכיסך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להשאר עם הרכב, או שלא הבנתי אותך נכון.

אני לא יודע מה הכללים של פיצוי על ידי העיריה, אבל כבעל הרכב הייתי עושה כל מאמץ להפטר ממנו בהקדם. נזקי ההצפה ילכו ויתגלו בחודשים הקרובים, אם כקורוזיה נרחבת ואם כנזקים למכלולים חשמליים ומיכאניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל שוב, זו לא מטרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...