Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת ניקוי נקנתה , על איזה חומרים תמליצו?

שימו לב! השרשור הזה בן 1484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

לאחר לבטים רבים ומחיר טוב , קניתי את BISSELL SpotClean Pro 1558E.

הבנתי שיש מספר חומרים של החברה עצמה, אבל לא מצאתי בארץ.

אני מעוניין לנקות ריפודים של המכוניות שלי , שטיחים ובכללי - כל מה שאפשר עם המכונה הנ"ל , תוכלו להמליץ לי על משהו טוב ?

עדיפות לקניה בארץ.

מצ"ב קישור למכונה

עריכה אחרונה על ידי Asaf.Y

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מכשיר מעניין מאוד אבל בוידאו עושה רושם שעוצמת השאיבה חלשה ולכן גם איכותצ הניקיון. אשמח לשמוע ביקורת מוצר אחרי שתקבל אותו ותתנסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לטכנוקאר הרצליה, קנה גלון של חומר ניקוי כללי של מגווירס באיזה 100 שח, ואתה מסודר להמון המון זמן. ולכל מטרה שתרצה.

https://www.facebook.com/technocarLTD/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לאחר עיכוב קל במשלוח , ועיכוב קל בעדכון שלי - המכונה הגיעה.

בינונית מימדים , דרשה מתאם מתח מאנגלי לישראלי (20 ש"ח).

הגיעו שני ראשי שאיבה עם שפריצר מובנה ובקבוקון חומר ניקוי במתנה.

בקרוב אעלה תמונות של לפני ואחרי ניקיון עם המכונה , לבנתיים תמונת התרשמות :

IMG_20200205_214033(1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אותה! היא מעולה.

כמה טיפים קטנים:

שים במיכל מים חמים (לא רותחים) מהברז, מים חמים מנקים יותר טוב.

כשיגמר לך החומר, אם אתה מתכנן לא להמשיך להשתמש בחומר של ביסל , אתה פשוט יכול לקנות APC ושפריצר משאבה ידנית ולרסס את המשטח לפני, לשפשף ובסוף לבצע שאיבה. את החומר עצמו לא הייתי מכניס למיכל, לא יודע מה זה יעשה לאחראיות או משהו..

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאת אצלי בסל קניות באמזון אנגליה ( הגרמני לא שולח לארץ , ידרש מתאם )

תוכל לתת פרטים על המחיר וזמן ההגעה?

הכי טוב שכרגע מצאתי עומד על 1150 שקל כולל הכל על פי האתר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי דרכם את הדגם הרגיל (הירוק) - הבנתי שמדובר באותה מכונה בעיקרון עם צינור ארוך יותר בפרו.

בכל מקרה, החומרים יקרים להחריד ואין אותם בארץ.

טרם יצא לי להשתמש בה - אשמח לביקורת שלך ובמידה ותמצא פתרון זול יותר מהחומרים של ביסל - תעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מוכן לתת לי להשתמש במכונה שלו, לנסות לנקות, אני מוכן להזמין על חשבוני את החומר שהמליצו - פה - ולהשאיר לו את כל מה שיישאר אחרי הניקיון

אגב, Asaf.Y אמרת שתעלה תמונות של לפני ואחרי.

אפשר ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...