Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת SEAT IBIZA FR 1.0 טורבו, תיבת DSG

hondacivic02es
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבר האמיתי הוא לא סיאט איביזה עם מנוע ליטר :)

המטרה היא להביא רכב בתקציב מסויים (90 אלף ש"ח עם מעט חריגה) שאוכל להוציא ממנו את ההנאה המירבית.

לא מחפש איזה מוסטנג מבחינת כוח ולא למבורגיני מבחינת נוחות, אבל נוהג כבר 4 שנים על פיקנטו ואני בנאדם שנהנה מכל ק"מ שאני נוסע, ככה שאני חייב שדרוג רציני בנוחות הנסיעה וגם בכוח מהמנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד 2 לא מעט רכבים, בגרסת הPRO (שזה כולל תוספות של מושבי אלקנטרה, רמקולים של BEATS, ותאורת לד פנים וחוץ) ורוב האנשים האלה, עם ק"מ לא ממש נמוך (35-50) כשהרכב עוד לא שנתיים על הכביש, מבקשים בערך 5-7 מעל המחירון של הרכב.

כשאני שואל למה כזה גבוה, אני מקבל את התשובה שזה מחירון משוקלל.

האם אני אמור ללכת לפי מחירון משוקלל? אם לי על הקיה לא יתנו מעל המחירון על כל התוספות שיש על הרכב (ויש כמעט כל תוספות חיצונית אפשרית, כולל מולטימדיה של פיוניר + 4 רמקולים של מורל מקדימה וזוג הרץ מאחורה) אז למה שאני או מישהו אחר ישלם על התוספות האלה על האיביזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אפליקציה חינמית של לוי יצחק, תבדוק אתה אם זה מחירון משוקלל או לא

היי,

ניסיתי להתקין את האפליקציה כבר כמה פעמים (וגם למחוק CACHE), מה שאני רואה ב"יצרן" זה מספר מצוצמם מאוד של יצרני רכב.

אי אפשר לעבוד ככה עם האפליקציה.

אני מפספס משהו?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בשבילך, ה FR PRO מופיע באפליקציה ויש מספר רחב של דגמים באופן כללי.

אולי הורדת אפליקצייה ישנה? חפש בגוגל סטור ״מחירון לוי יצחק״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק גם את המאזדה 2, מנוע 1.5 אטמוספרי עם תיבת הילוכים אוטומטית רגילה.

המאזדה קצת יותר חלשה מהאביזה אבל עדיין היא הרבה יותר חזקה מהפיקנטו, מבפנים היא הרבה יותר מוצלחת ומבחינת אמינות אין שום מחלות ידועות ואין הרבה מקום לבעיות מה שאי אפשר להגיד על האביזה.

אני אישת חושב שהמאזדה נותנת תמורה יותר טובה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק גם את המאזדה 2, מנוע 1.5 אטמוספרי עם תיבת הילוכים אוטומטית רגילה.

המאזדה קצת יותר חלשה מהאביזה אבל עדיין היא הרבה יותר חזקה מהפיקנטו, מבפנים היא הרבה יותר מוצלחת ומבחינת אמינות אין שום מחלות ידועות ואין הרבה מקום לבעיות מה שאי אפשר להגיד על האביזה.

אני אישת חושב שהמאזדה נותנת תמורה יותר טובה.

מנוע 1.5 חלש מ-1.0 טורבו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חלש, בלי טורבו.

הטורבו גורם למכונית להרגיש הרבה יותר זריזה, וכמו שאמרתי המאזדה לא חלשה בכלל ומרגישה זריזה אבל אין את "המכה" בלחיצה חזקה כמו במנועי הטורבו.

אני חושב שבמקום שננסה להסביר לך תעשה נסיעה על המאזדה והאביזה ומהר מאד תבין על מה אנחנו מדברים.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא עד כמה המהירות הזאת זמינה. אם צריך לדחוף את המנוע במעלה הסל״ד בשביל לקבל ביצועים מקבילים אז אולי זה משהו שיפה על הנייר אבל במבחן העולם האמיתי האיביזה תרגיש זריזה יותר.

בלי קשר אני גם חושב שמאזדה 2 תהיה קנייה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 זה רכב שונה בתכלית מהאיביזה. אמנם היא יותר נוחה ומשככת מהמורות יותר טוב אך בלי טורבו ותיבה רובוטית אין לה מה למכור מול האיביזה שיותר מהנה בהרבה בביצועים. מאזדה 2 היא רכב משעמם אחרי חודש. לעומת האיביזה שהיא יותר סקסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתה בשניהם? איזה רכב שונה בתכלית?

שני הרכבים יושבים על משבצת סופר מיני, ואם כבר המאזדה הרבה יותר מהנה לנהיגה והרבה יותר איכותית מהאביזה.

כל פעם שאני עולה על האביזה של אח שלי אני חושב שאם רק היה אפשר לקחת את המנוע מהאביזה ולזרוק לתוך המאזדה היתה מכונית סופר מיני מושלמת לנהג החובב.

ורק שהיה ברור, המאזדה לא עגלה ומרגישה זריזה גם בעולם האמיתי.

עריכה אחרונה על ידי motizkn

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...