Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מותר ואסור בסוללרי בזמן נהיגה?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ברור לי מה מותר ומה אסור..

אסור להחזיק בזמן נסיעה זה ברור, אבל מותר בזמן נהיגה אם הוא על המעמד?

בזמן עצירה מלאה ברמזור מותר?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור:

-לגעת במכשיר כל עוד הרכב מונע.

-שיהיה על המכשיר "תמונות זזות", משמע סרטון או כל דבר אחר שזז על המסך (אם זה בטווח ראייה של הנהג, כמובן).

לא נאכף (אם כי לא חוקי):

-התעסקות עם הנייד בזמן שהרכב מונע אך עומד עצירה מלאה.

מומלץ:

- לשמור על חיי הנוסעים ושאר משתמשי הדרך ולעזוב את המכשיר בזמן נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שזה לא סוללרי ולא סולארי אלא סלולרי.

עקרונית אסור לעשות בו שימוש אלא באמצעות דיבורית. רוצה משהו אחר - עמוד בצד הדרך במקום חוקי ובטוח ותפעל את המכשיר. בגלל בעית הפירוש של "בתנועה" - לא ברור האם זה in traffic או in motion יתכן שיהיה שוטר שיוותר לך אם תתעסק במכשיר ברמזור. אבל אם זה יעכב אותך בחצי שניה כאשר האור יתחלף לירוק תחטוף את הדו"ח המלא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק - אם ספר הטלפונים שלי סונכרן עם המערכת ואני ברמזור מחייג או מזין כתובת וייז מהמערכת, כאשר טלפון עומד לו במעמד ורואים בפירוש שאני לא נוגע בו - האם זה מותר חוקית? שום מצלמה ושוטר לדעתי לא יזהו משהו חשוד במצב כזה, מעניין אותי רק במבחינת החוק.

וגם מה קורה אם אני מחייג מהמערכת בנסיעה או מפעיל מוזיקה/רדיו, זה מותר?

חדש לי הנושא של מערכת עם מסך מגע פשוט..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי מושג שאסור להפעיל יוטיוב בזמן נהיגה הפעלתי מלא פעמים שהתחלתי נסיעה והשארתי אותו ברקע, בעיקר קליפים של מוזיקה, והיה פעם - פעמיים שמשטרת תנועה נסעה מאחורי ולא עשו לי כלום.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהגדרה אין אכיפה בעת עמידה ברמזור, יש פירוט יותר מקיף פה ופה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי מושג שאסור להפעיל יוטיוב בזמן נהיגה הפעלתי מלא פעמים שהתחלתי נסיעה והשארתי אותו ברקע, בעיקר קליפים של מוזיקה, והיה פעם - פעמיים שמשטרת תנועה נסעה מאחורי ולא עשו לי כלום.
אתה רציני?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיסור הזה הוא מתקנה אחרת - איסור של תצוגה הנראית לנהג למעט ניווט וכו'

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהגדרה אין אכיפה בעת עמידה ברמזור

מומלץ לא לקחת צ'אנס ולא לבדוק אם יש או אין אכיפה ברמזור.

זוגתי קיבלה אזהרה לפני כשנתיים וחצי על התעסקות בנייד ברמזור אדום. לדברי השוטר "אי אפשר לדעת אם היית ממשיכה להתעסק בנייד גם אחרי שהרמזור יתחלף לירוק".

משפט די תמוה לדעתי, כי זה כמו שיעצרו אותי על 90 בכביש החוף, ויתנו לי אזהרה כי "אי אפשר לדעת אם לא תמשיך להגביר מהירות עד 150" :shock:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן זו אזהרה (מילולית אני מניח), האכיפה בנושא סלולר (כרצוי) מחמירה יחסית לעבירות אחרות, ולמיטב ידיעתי אין גם המרה לאזהרה על העבירה הזו.

אין בזה משום עידוד להתעסק בסלולרי ברמזור אדום כן? זה בסה"כ ציון עובדות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעסקות עם סלולרי בזמן נהיגה, כולל רמזורים, היא אסון. נסעתי לפני כמה ימים עם חבר ברכב גבוה כזה שרואים מה נהגים עושים ברכבים, וספרנו ארבע או חמש מכוניות ללא נהג (כלומר כהזה שמתעסק בנייד) בכל שעה. לגופו של עניין, אסור לגעת בנייד בעת נהיגה, כולל רמזורים. בפועל, שוטרים לא יתנו דוח על שימוש בנייד בעודו בעריסה קבועה ובעת עצירה באור אדום, אלא אם עיכבת תנועה כשהתחלף לאור ירוק, או המשכת להתעסק בנייד בתחילת הנסיעה באור הירוק.

סכנה, סכנה, סכנה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

אתה רציני? :-)

יוטיוב זה מאגר המוסיקה הגדול בעולם, השימוש בו בנהיגה די נפוץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל להעביר וידאו ברשת הסלולארית שכל מה שרוצים זה לשמוע מוזיקה? בשביל כוס חלב לא צריך פרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עולה לי כסף? אי אפשר לגמור חבילות גלישה בימינו, גם אם מנסים חזק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נראה לך מאוד מסוכן להזרים וידאו בנהיגה, זה מסיח את הדעת. מי צריך את זה. לא עדיף ספוטפיי או משהו אחר?

אם כבר וידאו, אולי נראה גם סרטים באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...