Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בכיכר

שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בת זוגתי נכנסה לכיכר מיד אחרי שהשתלבה בכיכר רכב נכנס בה מצד ימין (הכניסה הבאה מהכיכר) בתומנה שצירפתי היא החץ השחור הרכב השני כתום. הנזק לרכב שלה (הלבן הוא בדלת ימין מאחורה) הנזק ברכב של הפוגעת מתחת לפנס שמאל.(מצורפות תמונות)

שאלות בודדות שיש לי כי אני מודאג.

לי ברור מה קרה אך הרכב הפוגע טען בהתחלה שהרכב הלבן התפרץ ל"כיכר שלו" והרכב הלבן נכנס בו (האם טענה כזו יכולה להתקבל בחברת ביטוח)

שאלה שניה זה האם הרכב הפוגע שהוא בעל ערך רב יותר מהרכב הלבן יכול לתבוע אותנו על מנת לנסות לתקן את הפגיעה שלו.

האם במידה ואני אחליט לא לתבוע הסיפור יעלם או שאני ישב על קוצים זמן לא ידוע עד להתיישנות המקרה.

חייב לציין שאחרי השיחה עם הנהגת הפוגעת (שהוקלטה) די שינתה גירסא לכך שבת זוגתי הייתה בטלפון ולא שמה לב וזה אשמתה.

במקרה רגיל הייתי תובע על מנת לתקן את הדלת אך הרכב עצמו אמור לעבור מן העולם בסוף חודש הבא ובאמת שאין לי אינטרס לנסות להוציא ממנה כסף בטענה שאני הולך לתקן את הדלת.. (בעיקר רוצה שקט )

http://www.siz.co.il/my.php?i=wmnm5tmmzwmu.jpeg

http://www.siz.co.il/my.php?i=mtmmcm1foozt.jpeg

http://www.siz.co.il/my.php?i=iyndrmyn22te.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהגת השנייה יכולה לטעון מה שבא לה, השאלה כמה זה הגיוני וכמה זה יתקבל

כמובן שבעל הרכב השני / חברת הביטוח שלו יכולה לתבוע אתכם, גם אתם יכולים לתבוע אותם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתלך לנענע את החברים שלה

על פי השרטוט על פי מיקום הפגיעות הרכב השחור פוגע ברכב הלבן שנמצא כבר בכיכר וזכותו על הרכב השחור ברורה.

בהנחה כמובן שבכיכר יש תמרור 303

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שכל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה ומה שבא לו אבל השאלה שלי האם יש פה אשמה אבסולטית כמו למשל שנכנסים בך מאחור.

כמובן מנסה להתייחס גם לשאר הדברים ששאלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שלבעל הרכב השחור יהיה קשה מאוד להוכיח שאינו אשם. פגע בדלת האחורית של הלבן, כאשר אם מוצב תמרור 303 באופן חד משמעי עליו לתת זכות קדימה לרכב הנע במעגל התנועה (וזה מעגל תנועה, לא כיכר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שכל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה ומה שבא לו אבל השאלה שלי האם יש פה אשמה אבסולטית כמו למשל שנכנסים בך מאחור.

כמובן מנסה להתייחס גם לשאר הדברים ששאלתי

בהנחה ו:

1. מסכימים (או מצולם) שמקום התאונה הוא במעגל תנועה

2. בכניסה למעגל התנועה תמרור 303 כפי שציינו לפניי

יש פה אשמה אבסולוטית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונה לגברת הנכבדה ודורש ממנה את עלות הדלת.

תשלם יופי, לא תשלם מגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות.

הגברת יכולה לתבוע אותך ללא ספק.

לזכות ככל הנראה לפי הסבריך לא תזכה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...