Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לרכב 120K

88matan88
שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב יד שנייה שנתונים 2017-2018 בערך בסכום של 120-130 אלף.

אני מחפש רכב עם מנוע 2000 לפחות. אני נוסע בערך 25 אלף קילומטר בשנה והרבה נסיעות בין עירוניות.

יש לי התלבטות אם לקחת SUV או ללכת על אוטו מנהלים.

בראש התלבטות כרגע זה מאזדה 6 פרימיום, CX5, סובארו B4, מפחד מהיברידיות אבל אשמח לשמוע חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך מנוע 2000? אנחנו כבר ב-2020, יש טורבו בנזין, טורבו דיזל (מאוד מתאים לנסיעות בין עירוניות), היברידיות, חשמליות, למה דוקא בנזין אטמוספרי גדול לק"מ גבוה?

נשמע לי שרנו גראנד קופה דיזל (נכנסת בתקציב כחדשה מאפס ק"מ) יכול להיות בחירה בכלל לא רעה, שתציע נוחות, מרווח, אבזור בטיחות וחיסכון משמעותי בדלק.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים של מאזדה חסכוניים מניסיון,

היתה לי מאזדה 3 2014 ספיריט והיתה לה צריכת דלק של 13.5 - 14 ק"מ לליטר משולב.

לא יודע איך זה ב6 וcx5 אולי יהיה יותר בגלל המשקל.

אך הסובארו בזבזנית בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקנות רכב דיזל, תוודא שנוח לך וכמה שיותר חדש עם אחריות ארוכה, בטח לא בנזין רגיל. להיברידיות יתרון בעיר, מחוץ לעיר יתרון לדיזל

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בנסיעה מחוץ לעיר יש יתרון להיברידי, כאשר בשיוט המנוע מתכבה והמנוע החשמלי שומר על מהירות הנסיעה.

ביונדאי איוניק ניתן להגיע ל 1-22 בשיוט.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה רכב דיזל, אל תקנה מאזדה 6 או cx5 רכבים לא נוחים לנסיעה ארוכה והטיפולים יקרים. חבל... אתה צריך מכונית נוחה, אמינה וחסכונית.

נוסע במאזדה 6 2016 פרימיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לא חושב שאתה יכול להחליט לאחרים מה יהיה נוח להם,

אני נסעתי עם המאזדה 3 2014 ספיריט שהיתה לי לאילת והיתה לי די נוחה,

בסופו של דבר זה סובייקטיבי, ועדיף שינסה ויבחן את זה בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה רכב דיזל, אל תקנה מאזדה 6 או cx5 רכבים לא נוחים לנסיעה ארוכה והטיפולים יקרים. חבל... אתה צריך מכונית נוחה, אמינה וחסכונית.

נוסע במאזדה 6 2016 פרימיום

מאיפה אתה מביא את המידע הזה?

אני לא יודע איפה אתה מטפל ברכב שלך ונשמע שאתה מעוניין להחליפו.

אבל אני כאחד שכבר נסע בעבר על מאזדה 6 וחוזר לרכב הזה ממש בקרוב (כיום נוסע על מאזדה 3 שמוצעת למכירה),

אני אומר שהרכב ממש לא "לא נוח" והטיפולים שלו דווקא בכלל לא יקרים.

טיפולים של כל וואגית אחרת יהיו יקרים יותר אם כי הרכבים שלהם עשויים להיות חסכוניים יותר וזאת בזכות מנוע קטן נפח עם מגדש טורבו וגיר רובוטי כפול מצמד.

בנוסף גם ההברידיות תהיינה חסכוניות יותר בדלק אם כי לטעמי הן לא מיהנות לנהיגה אם זה משהו שכן חשוב לך.

אם אתה מחפש מכונית מהנה לנהיגה אחת מהמאזדות תעשה עבודה מעולה לא פחות אך אין ספק שיש חסכוניות ממנה בדלק אך לא בהכרח זולות ממנה לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...