Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה חיובית (של מוצר זול)

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע עד כמה זה מועיל למישהו, אך אשתף.

אז התקלקלה לנו מכונת הכביסה ששירתה אותנו כ10-11 שנים. הוחלט לא לתקן, אלא לקנות משהו חדש קטן וזול כרכישה למספר שנים בודדות עד שבתקוה יבנו את דירת המחיר למשתכן שלנו, למקרה שנחליט לעבור לשם, ואז נקנה כבר משהו איכותי באמת. בשבילי אישית זו החלטה לא קלה, כי אני מעדיף להשקיע במותג טוב וסקר שוק מקיף - הרגל שלא הכשיל אותי עד כה אפילו פעם אחת. אז מתחיל לחפש, אישה אמרה שמעדיפה מכונה קטנה - 5 ק"ג. לא מבין כלום בים ה-NONAMES שיש בשוק. ואז נזכרתי ששופרסל גם מוכרים מוצרי חשמל ואני במקרה חבר מועדון שם. חיפשתי את הדגם הכי זול שהם מציעים - מכונה של PILOT ב-800 ש"ח. מסתבר שהיה לי גם קופון פעיל של רכישה באונליין על סך 80 ש"ח, אז המחיר הפך לממש מצחיק - 720 שקלים. :lol: בחוץ אותה מכונה עלתה 850 (ראיתי רק בעוד מקום אחד את הדגם) ומכונה הכי זולה בזאפ - 750. היבואן ניופאן - נשמע אמין (לא יודע עד כמה הם באמת אמינים). אז הזמנו.

הגיע סמס עם קישור לקביעת מועד האספקה. הכי קרוב היה בעוד 3 ימים מיום הרכישה, אך מסיבות אישיות נבחר מועד שהוא בעוד 5 ימים. פה היה אי דיוק, כי נקבע שיגיעו בין 12 ל-2 בצהריים שזו הייתה גם האפשרות היחידה, אבל הגיעו רק ב-3. מכיוון שלנו זה לא היה קריטי, אז לא התלוננו, גם כי גם לקחו לנו את המכונה הישנה וחסכו את הטרחה להתעסק איתה. התנאי לאיסוף שלה היה שתהיה מנותקת מחשמל והמים ותעבור ללא בעיה בדלתות.

פה חיכתה לי הפתעה מעניינת כי כאשר התקשרתי לניופאן לתאם מועד להגעת טכנאי - הוצע לי להתקין לבד ולא לאבד את האחריות. לא ידעתי שקיים דבר כזה, אולי זה כבר מקובל תקופה בשוק המקומי, אבל אני נתקלתי לראשונה. אז הסכמתי שישלחו לי סרטון הדרכה וההתקנה הייתה יחסית קלה ומכאן ערימות הכביסה שהצטברו החלו להצטמצם. :lol: האמת שלא הייתה לי ציפיה שמכונה במחיר כזה בכלל תעבוד, אבל בינתיים כבר כמה ימים היא עברה את הטירונות בהצלחה ואם תחזיק 3 שנים - מבחינתי רכישה מוצלחת. יצוין גם ליש לשופרסל אונליין בנוסף לדרכים המקובלות גם שירות צ'אט ווטסאפ - נוח מאוד. גם יצוין שבניופאן נתנו 48 שעות לדווח על כל פגם שלשמחתי לא נצמא.

אז לסיכום - חוויה חיובית ומפתיעה של מוצר הכי זול בשוק לשם שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שהתחתנו קנינו מכונה זולה עם מדבקה - יונדאי. הייתה הכי זולה ופשוטה בשוק. החזיקה 16 שנה בלי שום בעיה! עבדה נהדר, שידרגנו רק כי רצינו נפח הטענה גדול יותר, ויותר מהירות בסחיטה. המסקנה - דווקא המכשירים הפשוטים "המכניים" חסרי המוח, הדיגיטציה ושאר החיישנים, הרוח והצלצולים, דווקא אלה מחזיקים הכי הרבה בלי להתקלקל - פשוט אין מה שיתקלקל...ככה גם בנו פעם מכוניות. ואל תסיקו מדברים אלה שאני לא אוהב את העולם הדיגיטלי והמתקדם, פשוט מודע לכך שמכשירים מורכבים עולים יותר ועלולים להתקלקל בסיכוי גבוה הרבה יותר.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, במיוחד ההסכמה להתקנה עצמית. מצד שני, מדובר במוצר שעולה לך 800 ש"ח (נומינלי), וכנראה שמחיר שליחת טכנאי הוא בערך מה שעולה ליבואן לקנות שני מכשירים ולספק אותם, אז מבחנתו עדיף להחליף מכונה פה ושם על פני לשלוח טכנאי לכל בית של רוכש.

לגבי איסוף המכונה הישנה - הספק מחוייב בכך על פי חוק, אבל רק במעמד אספקת המכונה החדשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי נחמד זה האופציה להתקנה עצמית. הייתי מוכן אפילו לשלם עוד כסף כדי שטכנאי לא ייכנס אליי הביתה (וינסה למכור לי מגנט/מגן ברקים/עגלה/טוסטר משולשים במחיר מופקע).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותג PILOT של שופרסל / ניופאן הוא בהחלט VFM מצויין. המוצרים הם מוצרי מדבקה, מהצד הזול של הסקאלה, אבל המחיר בהתאם. לא בטוח שבמקומות אחרים יקרים יותר, אתם מקבלים יותר.

דוקא מכונת כביסה העדפתי לקנות "בוש" בגלל הקריטיות של מכונת כביסה תקינה בבית, והמאמץ היחסי לתקן / להחליף. טלויזיה, מיקרוגל, קומקום, טוסטר, ואחרים, נושאים בגאון את שם המותג "פיילוט".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פיילוט:

יש לי מכונת כביסה כבר כמעט 4 שנים (בשבוע סביב 5 מכונות רגילות + 2 הרתחה), כמובן שפעם בחודשיים מפעיל הרתחה עם מלח לימון וחמוץ + ניקוי פילטרים.

יש לי תנור משולב של פיילוט יותר משנתיים - עובד ללא דופי.

מקרר של כ 500 ליטר של פיילוט, גם יותר משנתיים - עובד ללא דופי.

אחלה מותג, עד עכשיו לא אכזב אותי.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותג PILOT של שופרסל / ניופאן הוא בהחלט VFM מצויין. המוצרים הם מוצרי מדבקה, מהצד הזול של הסקאלה, אבל המחיר בהתאם. לא בטוח שבמקומות אחרים יקרים יותר, אתם מקבלים יותר.

דוקא מכונת כביסה העדפתי לקנות "בוש" בגלל הקריטיות של מכונת כביסה תקינה בבית, והמאמץ היחסי לתקן / להחליף. טלויזיה, מיקרוגל, קומקום, טוסטר, ואחרים, נושאים בגאון את שם המותג "פיילוט".

קנית בוש בשביל "קריטיות של מכונה תקינה בבית"? כפי שכתבתי, בדיוק ההיפך...הזולות דווקא מתקלקלות פחות. וזולות יותר לתיקון או מקסימום משדרגים בלי נקיפות מצפון. קראתי לא מזמן כתבה בחו"ל שמרבית מכשירי החשמל מיוצרים באותם מספר מפעלים גדולים, רק מוצמדות להם מדבקות לפי שוק וקהל היעד.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש סימנס וקונסטרוקטה הם 3 מותגים של אותו יצרן, כשכל אחד עם מיתוג ומיצוב שונה.

יש לי לא מעט מוצרים של PILOT, ככלל אני מרוצה מהם, עם חריג אחד - הטלוויזיה שהחזיקה בדיוק שנתיים והחזירה נשמת הפאנל לבורא שלה, ותיקון פאנל דרך החברה (כולל הטכנאי ה"מאבחן") היה בין 1500 ל-2000 שקל עבור מוצר שנקנה שנתיים לפני כן ב-2400 שקל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש איננו מוצר מדבקה, והוא מיוצר בפולין וטורקיה (וגרמניה) במפעלי החברה. לטעמי היא באיכות גבוהה יותר ממוצרי המדבקה, הטורקיים והסיניים.

אני לא חושב שהמוצרים הזולים "מתקלקלים פחות". אולי הפער לפעמים קטן, אבל למוצרים הזולים אין יתרון באמינות (ולמה שיהיה?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעת קניה מצויינת, אני מאוד אוהב את הפעמים בהן אני מוצא מחיר מעולה, ואז איזה קופון מוריד אותו עוד קצת.

יחד עם זאת, כשמגיעים למכונות כביסה, ההבדל הגדול מבחינתי הוא השחיקה של הבגדים. אני שם לב שמכונות מתוחכמות יותר יודעות לנהל את מחזורי הכביסה כך שהבגדים נשחקים פחות. היות והבגדים שעוברים במכונה לאורך חייה שווים הרבה יותר מהמכונה עצמה, זה שיקול משמעותי. גם תצרוכת החשמל והמים משנה וצריך לשים לב אליה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש איננו מוצר מדבקה, והוא מיוצר בפולין וטורקיה (וגרמניה) במפעלי החברה. לטעמי היא באיכות גבוהה יותר ממוצרי המדבקה, הטורקיים והסיניים.

אני לא חושב שהמוצרים הזולים "מתקלקלים פחות". אולי הפער לפעמים קטן, אבל למוצרים הזולים אין יתרון באמינות (ולמה שיהיה?).

מכונות כביסה\תנורים\מקררים של פיילוט מיוצרים בטורקיה גם כן

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקם בטורקיה וחלקם בסין. אני תמיד מציץ בתויות (למרות שזה מותג מדבקה חייבים לציין ארץ יצור). אבל עדיין לדעתי בוש טורקי עדיף על מותג מדבקה שמיוצר על ידי

Arçelik.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעת קניה מצויינת, אני מאוד אוהב את הפעמים בהן אני מוצא מחיר מעולה, ואז איזה קופון מוריד אותו עוד קצת.

יחד עם זאת, כשמגיעים למכונות כביסה, ההבדל הגדול מבחינתי הוא השחיקה של הבגדים. אני שם לב שמכונות מתוחכמות יותר יודעות לנהל את מחזורי הכביסה כך שהבגדים נשחקים פחות. היות והבגדים שעוברים במכונה לאורך חייה שווים הרבה יותר מהמכונה עצמה,

זה פעם ראשונה שאני שומע

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פעם ראשונה שאני שומע

קיימים אנשים שקונים בגדים יקרים וגם הלבשה תחתונה במחירים אסטרונומים.

דוגמא חזייה שעולה 500-800 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזיה יכולה להיות פריט בעייתי, ויש נשים שנזקקות לחזיות יקרות. בדיוק כשם שיש אנשים שנזקקים, למשל, לנעלי ספורט יקרות כדי לא לסבול בעת הליכה או ריצה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...