Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה חיובית (של מוצר זול)

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
בהחלט יתכן שאני מדמיין, או שנתקלתי במכונות תקולות, אבל כעקרון החוויה שלי היא שמכונות מודרניות יותר עושות עבודה טובה יותר בשמירה על הבגדים. אני דווקא סוחט במהירות גבוהה יחסית (1000) אך לא הכי גבוהה שיש לי ולא נראה לי שיש השפעה משמעותית.

במכונות מודרניות יש "תוף יהלום" כמו שהם קוראים לזה בברושור, זה אמור להקטין את הנזק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא משהו שאפשר לבדוק במסגרת "תוכנית חיסכון" ביום צילומים אחד

ואת מחלקת השיווק בחברות זה ממש לא מעניין, ובצדק, את הלקוח הממוצע (וגם קצת מעל הממוצע) לא מעניין שתפציץ אותו במלא מידע טכני או מחקר כלשהו, מה שקונה אותו זה תמצות של שורה או שתיים על יתרון שיש למוצר שלך ואין למוצרים מתחרים.

אולי אתה לא לקוח ממוצע, אבל אף אחד לא מקים חברה כמו LG בהתבסס על קהל לקוחות שהוא לא ממוצע.

איך אתה לא שם לב שאתה רושם דבר והיפוכו באותה פסקה, הרי אתה בעצמך אומר שחברה אמורה להבליט את יתרונותיה בפני הלקוח,

לרשום "על פי מחקרים נמצא שהמכונה שלנו שומרת על הבד בצורה הטובה ביותר ביחס למכונות זולות יותר" הוא לא פרט טכני וארכאי כל-כך, ולא בעיה לבדוק ולהשוות את איכות הבד לאורך זמן של מספר כביסות, אם זה במראה או בעמידות הבד, אם אכן יש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא דבר והיפוכו.

מבחינת רוב הלקוחות אם יכתבו "המכונה שלנו משתמשת בטכנולוגיית בלה בלה כדי להפחית את בלאי הבדים" או יכתבו "על פי מחקרים המכונה שלנו משתמשת בטכנולוגיית בלה בלה כדי להפחית את בלאי הבדים" זה לא באמת משנה.

רק מה? המשפט השני כולל הוצאות על אותו מחקר.

Case in point: תוף יהלום. זה מונח מפוצץ שמאחוריו עומד איזה עקרון הנדסי וכו', את הלקוח זה לא מעניין, אכפת לו שתכתוב לו שיש לך תוף יהלום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם מכונות הכביסה היקרות, ולא, 2000 ₪ למכונה זה ממש לא נחשב ליקר באמת, יש אינספור טכנולוגיות המיושמות בתהליך הכביסה. מספר התוכניות ומשכן הוא פרמטר מכריע, מספר החורים בתוף ויש עוד. לשם רפרנס, מכונות יוקרה יכולות לעלות סכומים של 16,000 ועד 25,000 ₪.

לא אכנס לרזולוציות, אך כן אומר כי שקט כמעט מופתי וסחיטה, כן סחיטה, ללא ויברציות אלה תוצאות מבוססות טכנולוגיה. אגב, גם משקל המכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא קניתי מכונה יקרה ואפילו לא חצי יקרה.

מה שאני עושה הוא להפוך בגדים רגישים פנים/חוץ, להפחית את מילוי המכונה ולהגביל במעט את מהירות הסחיטה. זהו.

כמובן שזה לא רלוונטי לרעש ולרעידות וגם לא לנצילות המים והחשמל, אבל זה שומר על הבגדים לא רע.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייבש באמת הורס את הבגדים? אני מנקה פילטר אז אני רואה. אבל כמה זה נחשב הורס?

נניח כמה פעמים צריך לייבש על מנת לראות שזהו, החולצה/מכנס כבר לא שמישים? דקים דקים? נהיים קרעים?

כאילו מה הכוונה הורס? אז כן יוצא חומר מהבגדים. מוך? אבל חוץ מזה, מה הורס? איך זה נראה לעין?

יש אולי תמונות ברשת שמראות איך נראה בגד אחרי שמייבש קיצר את חייו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהפסיק לתלות כביסה לפני למעלה מ-20 שנה - אין לי בעיה עם נזקי מייבש. בגדים מחזיקים עשרות ומאות מחזורי כביסה (בד"כ 50 מעלות) וייבוש. כאילו שהשמש הישראלית יותר סלחנית.

כמובן שאין לי קבוצת ביקורת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיף שהבגדים יתבלו מהר יותר מאשר לבזבז על כביסה יותר זמן וכאבי גב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במייבש עבור הכל כבר בערך 4 שנים, כשבהתחלה עוד היו דברים שתליתי.

תלייה בשמש זה Big no-no, זה ההורס בגדים מספר אחת.

הבגדים נתרמים לפני שיש בלאי כלשהו נראה לעין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין רק כי דובר פה על נצילות חשמל שהדירוג האנרגטי של המכונה שנרכשה הוא A, אז מהבחינה הזו היא בסדר גם. ובקודמת שעלתה בזמנו כאלפיים ש"ח גם לא היה תוף יהלום, אז אין שנמוך כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...