Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטייג 2, תוכנת מדף לאומת תוכנה מותאמת אישית

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב שיש בו תוכנת מדף סטייג 2 של מקס טיונינג.

אני לא יודע על כמה כוח הרכב עומד והייתי רוצה לבדוק את זה, יחד עם מפה מלא - מה כדאי לעשות?

רוציתי לקבל הסבר להבדלים בין תוכנת מדף ותוכנה מותאמת אישית, האם יש הבדל משמעותי בכוח?

זה רק במקס טיונינג יש את ההבדל הזה או שכל סדנא יכולה לשים תוכנת מדף או מותאמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תבצע דיינו, תראה על כמה הרכב עומד מול מצב סטוק ולאחר מכן תמשיך הלאה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקומות תקבל תוכנת מדף. ההבדל לעומת תוכנה מותאמת אישית לרכב שלך היא פחות בהספק (למרות שגם זה אפשרי כמובן) ויותר באופי הפעולה בהתאם לדרישות שלך והתאמה מדויקת למצב הרכב שלך ולמה שהותקן בו. דני (מקס טיונינג) הוא מקצוען שיודע מה שהוא עושה, במקסימום הייתי הולך אליו לבדיקת דיינו לראות מה השתנה ואם השתנה, אבל ללא ספק הייתי מעדיף הכיול שלו על פני תוכנת מדף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. קרעתי נגיד שיש תוכנות שהבוסט מגיעה טיפה מאוחר אבל חזק מאוד לאומת תוכנות עם בוסט יותר ליניארי. אז עם התוכנת מדף אצלי דווקא הבוסט די רחב מ 2500 סל"ד עד איזה 4-5 ואחרי זה כמובן קצת יורד. אז דווקא תווך סבבה.

וידוע לך או למישהו פה איך זה הולך מבחינת דלק? אפשר לבחור אם התוכנה תתאים ל 95 או 98, יש אופציה שנגיד גם וגם עם אופציה לשינוי בינהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כמובן שישנה התאמה מבחינת איזה אוקטן.

בדר"כ, כשמעלים הספק, מבצעים התאמה( מבחינת מחשב הרכב) ל-98, וזה למה?, ככל שהאוקטן יותר גבוה כך הוא עמיד יותר להצתה מוקדמת, דבר שקורה כאשר מעלים את יחס הדחיסה, תתדלק 95, בזמן לחיצה אתה תשמע צלצולים ו המנוע לא יגיע להספק שהוא תוכנן להגיע אליו לאחר הטיונינג.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק 98 בארץ מצויין ואין בעיה לנסןע עם תוכנה מכוונת 98. ויש מספיק תחנות שמספקות דלק איכותי. הבדל תוכנה בין 95 ל98 מורגש וחבל לא לנצל את זה אם אתה עם אינטרקולר כמובן.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתלבט בין תוכנת מדף (שכבר קיימת) לתוכנה מותאמת אישית.

בלי דיינו אי אפשר לדעת לצערי האם יהיה שיפור משמעותי או שחבל על הכסף בתוכנה שכזו.

אבל משהו שכן רציתי לשאול :

האם תוכנת מדף באמת יודעת לנצל את כל החלקים שהוחלפו ? לדוג'

דאון פייפ + קיט יניקה + אינטרקולר .

הרי לא כולם מחליפים סטאפ מלא גם כשמדובר בסטייג' 2 והתוכנה מכויילת ל-X כלשהו קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאיכות הדלק בישראל לא משהו ובטח שלא אחידה בין התחנות, אני לדוגמה עם טיון ל-95 אבל מתדלק 98 קבוע וזה לא על טיון קיצוני.

היה לא מזמן בדיקה של כמה חברי פורום כמדומני (או שאני טועה ואלו חברים בקבוצות רכבי מירוץ ומסלול וכו') , שעשו גם סרטון שלם על זה, על איכות הדלק בתחנות השונות, בדקו בעיקר 98-95 לראות איפה האוקטן באמת מתאים, רוב התחנות במיוחד המוכרות מביניהן (כמו מבוא שומרון) הצהירו דיי במדויק וכאלה שהיו גם אוקטן גבוה יותר של 100+, לצערי אני לא מוצא את הסרטון אז אולי מישהו ימצא פה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה 8):

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?666939-%D7%90%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%9F-98-%D7%9E%D7%95%D7%9C-95-%D7%91%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A3-GTI-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D&p=5787671&viewfull=1#post5787671

השאלה היא עד כמה המכשיר המדובר אכן מדויק.

בגלל שאיכות הדלק בישראל לא משהו

יש לך בדיקות מעבדה שמוכיחות זאת?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בסטייג' 1 אין בעיה עם תוכנת מדף מכיוון שהרכב הוא סטוק והתוכנה יודעת לטפל באוויר/דלק/הצתה בצורה יעילה. סטייג' 2 יותר בעייתי עם תוכנת מדף מכיוון שהיצע החלקים התחליפיים הוא עצום והתוכנה חייבת לקרוא נתונים לפי החלקים שהוחלפו ולסנכרן בצורה יעילה את כמות כניסת האוויר, יחס דלק-אוויר, הצתה ובוסט.כתבתי על זה מאמר נרחב, מוזמן לקרוא: https://tinyurl.com/qvu7aw6

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 19.2.2020 בשעה 14:21, partiyaautosport כתב:

בסטייג' 1 אין בעיה עם תוכנת מדף מכיוון שהרכב הוא סטוק והתוכנה יודעת לטפל באוויר/דלק/הצתה בצורה יעילה. סטייג' 2 יותר בעייתי עם תוכנת מדף מכיוון שהיצע החלקים התחליפיים הוא עצום והתוכנה חייבת לקרוא נתונים לפי החלקים שהוחלפו ולסנכרן בצורה יעילה את כמות כניסת האוויר, יחס דלק-אוויר, הצתה ובוסט.כתבתי על זה מאמר נרחב, מוזמן לקרוא: https://tinyurl.com/qvu7aw6

שחכתי מהאשכול הזה ולא ראיתי תתגובות האחרונות..

בתור אחד שניראה לי מבין, אתה יודע להגיד מה בידיוק עושים בתוכנה עצמה, מה תכלס משנים ? חשבתי שפשוט מעלים את הגדישה, אבל ניראה לי שדווקא את זה לא עושים או שעושים בשלב יותר מאוחר. (גם נגיד כמו שאמרתי אני עם סטייג 2 מדף ואני גודש 20 PSI שזה ניראה לי הסטוק שלו. אז מה תכלס משנים במחשב רכב כדי לקבל יותר סוסים (בלי קשר לחלקים)

בתאריך 31.1.2020 בשעה 14:11, kfirg כתב:

גם אני מתלבט בין תוכנת מדף (שכבר קיימת) לתוכנה מותאמת אישית.

בלי דיינו אי אפשר לדעת לצערי האם יהיה שיפור משמעותי או שחבל על הכסף בתוכנה שכזו.

אבל משהו שכן רציתי לשאול :

האם תוכנת מדף באמת יודעת לנצל את כל החלקים שהוחלפו ? לדוג'

דאון פייפ + קיט יניקה + אינטרקולר .

הרי לא כולם מחליפים סטאפ מלא גם כשמדובר בסטייג' 2 והתוכנה מכויילת ל-X כלשהו קבוע.

נכון, בכלל זה כנראה אם עושים רק דאון פייפ אז כנראה שאפשר להיות עם תוכנת מדף. ואם עושים סט אפ מלא אז כבר עושים תוכנה מותאמת שתדע לנצל את כל הדברים האלה. ואני מאמין שיהיה שיפור, גם תוספת של חלקים וגם כיול של תוכנה מותאמת...

עריכה אחרונה על ידי Tal Brodkin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למקס טיונינג, אולי לדני יש נתונים לגבי הרכב שלך ולא תצטרך לעלות שוב על הדיינו. בכל מקרה בגלל שהוא זה שעשה את התוכנה קסטום (תמיד עדיף)אני ממליץ לך להעזר בו לגבי שאר הדברים ולקבל הסבר מדוייק לגבי מה שהוא עשה ברכב.

איזה רכב קנית אם אפשר לשאול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...