Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i20 בדיקה לפני רכישה - מבקש פידבקים

אחיין של רונלדו
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בהמשך לפוסט קודם בו קיבלתי פידבקים מעולים על מחירונים, קיבלתי כעת תוצאות בדיקה של הרכב בו אני מתעניין, שבוצעה ע''י אלדן.

לפני שאני מתקדם במו''מ ומבצע בדיקה משלי, אני מבקש פידבקים על הבדיקה שלהם, כדי לדעת אם להמשיך בכלל.

הבדיקה מצורפת.

המון תודה מראש.

[Untitled].pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שלהם, באופן לא מפתיע טובה.

צמיג וברקסים זה שטויות. בלאי רגיל ותיקוני צבע קלים זה גם שטויות.

תבקש היסטוריית טיפולים ותבדוק מכאנית במכון בדיקה או במוסך שאתה סומך עליו.

סביר להניח שבאמת אין פגיעות שלדה, כי זה היה פלילי להסתיר דבר כזה והם מתחייבים על כך מן הסתם, כך שחשובה בדיקה מכאנית כי הבדיקה שלהם תקינה לחלוטין, לכאורה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה אתה מתעקש על הרכב הזה מהסוכנות הזאת, אבל בחירה שלך וכסף שלך.

הבדיקה הזאת נקייה באופן לא מפתיע בכלל שכן אלדן הזמינו אותה, חשוב לקחת לבדיקה מטעמך במכון שאתה מכיר ושיהיה רחוק מהסוכנות, בנוסף כמו שאמרו לך תבקש הסטוריית טיפולים מלאה ואל תסתפק בטופס גנרי שרשום עליו ״15,000 - בוצע טיפול, 30,000 - בוצע טיפול.. וכו׳״.

המלצה שלי (ממליץ לך פעם שניה) לבדוק בשוק הפרטי, ואם אתה לא מעוניין אז בטריידאין הרשמי של היבואנים (כמו כלמוביל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה מטעם המוכר לרוב אינה שווה את הנייר אשר נכתבה עליו על אחת כמה וכמה מחברת השכרה \ ליסינג.

תדרוש התחיבות בבדיקה וקח למכון אשר מרוחק מהסוכנות לקבלת חוות דעת אמיתית על הרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בהמשך לפידבק שלך, יישמתי מה שהמלצת ובדקתי בכלמוביל ובעוד מקומות אחרים, ואין להם 2017 צפונה, לצערי, עם ק''מ נמוך.

בהחלט איישם את ההמלצות הנוספות שלך, אם אלדן אכן יתגמשו במחיר, וכרגע עושה רושם שיש על מה לדבר.

שוב, המון תודה על הפידבקים והטיפים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב מבוקש.

קשה לי להאמין שיגיעו איתך למחיר המחירון האמיתי של הרכב, או קרוב לזה.

במקרה הקיצון יורידו לך ל 60000 שקל ויחליפו ברקסים וצמיגים סינים.

אשמח לשמוע שטעיתי ושהצלחת להוריד למחירון משוקלל.

בהצלחה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, בשיטוט קל מאוד ביד2 מצאתי המון i20 משנתון 16’ ומעלה, יד ראשונה פרטית עם תיעוד טיפולים (לטענת המוכרים, כמובן) במחיר שאלדן דורשים ודרומה, ברמות גימור ככל הנראה גבוהות יותר ממה שאלדן מציעים, לדוגמא:

https://www.yad2.co.il/s/c/9faep3

https://www.yad2.co.il/s/c/i24bun

*אין לי שום קשר למוכרים*

לא הבנתי את ההתעקשות האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על הקישורים וההכוונה.

אני מניח שהעובדה שניכוויתי מרכישת רכב מאדם פרטי בעבר, מקשה עלי לחפש מפרטיים וסוחרים, בייחוד לאור העדויות הקשות כאן באתר.

מעדיף לשלם טיפה יותר, מאשר הרבה הרבה יותר אם יעקצו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את רשת טרייד מוביל שהם חברה גדולה ורצינית.יש תהם כמה i20 שנת 2017 עם כלום ק"מ, משהו בסביבות 20-30 אלף ומיד פרטית.

לדעתי עדיף בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על הקישורים וההכוונה.

אני מניח שהעובדה שניכוויתי מרכישת רכב מאדם פרטי בעבר, מקשה עלי לחפש מפרטיים וסוחרים, בייחוד לאור העדויות הקשות כאן באתר.

מעדיף לשלם טיפה יותר, מאשר הרבה הרבה יותר אם יעקצו אותי.

תהיה זהיר ותתיעץ כאן.

כך תפחית את הסיכוי להעקץ.

לא כולם רמאים ושקרנים.

מדובר ברכבים חדשים יחסית ונפוצים.

לא תהיה בעיה לאתר אחת פרטית מאדם ישר.

הסיכוי לבלאי ברכב ליסינג גבוה בהרבה. ועוד לשלם על זה יותר??

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על הפידבק. בעקבות תגובה שקיבלתי כאן, דיברתי איתם ויש להם רק ק''מ מעל מאה אלף לשנים האלה.

בכל מקרה, אתקשר אליהם שוב מחר.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...