Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי בהתנתקות מכל שירותי HOT וגרורותיה - האם 40 מגה מספיק לי ?

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאני מבקש להתבאס על התשתיות הרעועות בפריפריה של מדינת תל אביב אני מזכיר לעצמי שמזל שאני לא גר ברמת הגולן, לשם אפילו 40 מגה לא הגיע בחלקים נרחבים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גר במושב, האינטרנט שיש לי בבית הוא אלחוטי בעזרת רפיטר חזק מבית שכן (גם שלנו)

יש לי 40 מגה שעליהם

2 טלוויזיות

PS4

IR BLASTER

שעון וייפי לדוד

מחשב

לפטופ

1-2 טלפונים בו זמנית

מה אני אגיד לך, חוץ מדיליי קטן בשעות עומס במשחקים ONLINE, אני לא מרגיש בבעיות מיוחדות ואני די מפונק בקטע של מהירות. אני רואה נטפליקס בזמן שיוטיוב עובד במכשיר אחר בלי בעיה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה ראוטר/מודם אתה? הוטבוקס איזה? 2? 3? 4? כי מה שאתה מתאר נשמע 1:1 מה שהיה לי איתם. לפני בערך שלושה חודשים שדרגתי ל-500m, קיבלתי הוטבוקס 4 והגיע טכנאי ששם איזה משהו שנראה כמו מזוזה על חיבור בין שני כבלים שהיה מחוץ לבית. מאז, אני מקבל כמעט קבוע 400-450 מגה בוויפי והייתי צריך לרסט את הראוטר פעם אחת.

Screenshot_2.jpg

*זה במקביל לכך שאשתי צופה בסטינג, שאוכל אינטרנט עם את חפירה.

**גם אני גר בחור, בבית הנוכחי אין בכלל תשתית של בזק, לבית הקודם משכתי בעצמי מהארון ברחוב.

ב-15 שנה שיש לי אינטרנט, 99% מהבעיות נגרמות בגלל ראוטרים זבל. צריך פשוט להתקשר למוקד הטכני ולזרוק כל מיני נתונים כמו אדמין, פינג, אפלואוד וכו', לגרום לו לחשוב שאתה מבין על מה אתה מדבר, ואחרי זה להגיד לו שניסית כבר את כל הדברים ובודדת את התקלה לראוטר ואתה מבקש שהוא יפתח לך קריאה להחליף אותו. עדיין לא קרה לי שזה לא פתר לי תקלות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאר החברות בארץ, פחות להוטות להגיע לנוף הגליל

קודם שמישהו יחבר את ****עיר הבירה**** לסיבים (בלוק אחד של בתים מתוך 800,000 תושבים לא נחשב), אחר כך נתמודד עם יללות הפריפריה. גם כן בירה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אני עם הוטבוקס 1, לא משנה כמה ניסיתי הם לא מוכנים להחליף לסוג אחר, רק להוטבוקס 1.

אכן, הוויפיי של ההוטבוקס 1 פשוט נורא ולא חודר את קירות החדר המסכן בו הוא יושב, ולכן קניתי ראוטר נפרד, TP-LINK Archer C7 (שניים במספר ליתר דיוק), האחד יושב לי ההוטבוקס ומשדר במקומו WIFI, השני יושב קומה למעלה ומשדר משם.

כאמור, הלוג של ההוטבוקס מוצף בתקלות T4\T3, שלמיטב הבנת פרופסור גוגל מצביעים קודם כל על תקלות תשתיתיות\מזדמנות. מזדמנות הן לא, אז פסלנו את זה.

כשאני בא להסביר את זה לנציג של הוט, התשובה היא אוקיי, בוא ננסה לאפס את הראוטר.

הנציגים שם הם "רובוטים" לא פחות מהנציגה הוירטואלית באתר, והתייאשתי.

בפעם הקודמת שהגיע טכנאי (אמצע 2019, מאז לא היה כי פשוט אי אפשר להזמין טכנאי מבלי לעבור מסכת בדיקות ואיומים על חיוב בגלל הגעה סתמית של הטכנאי במוקד) הוא בדק עוצמות וכו', וראה שאכן "העוצמות נמוכות" ושצוות של הוט יגיע לרחוב לתקן את מה שצריך בארון התקשורת המקומי. יום אחרי זה התקשרו לדווח שהתקלה תוקנה, אך מאז, כאמור, לא השתנה דבר.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי ראוטר נפרד כדי להתמודד עם ההוטבוקס, לא עזר. האות עדיין היה מחורבן והנפילות היו ברמת ההוטבוקס, עוד לפני הראוטר. פשוט תגיד להם שבידדת את הבעיה לראוטר, ושניסית לאפס אותו כבר 402 אלף פעם, ושאתה רוצה לנסות להחליף ראוטר אחרת לא תהיה לך ברירה אלא להתנתק.

לגבי המעבר לבזק, לפני כן כאמור היה לי בזק, 40 מגה, והיה סביר - טלוויזיה אחת, שני מחשבים, שני טלפונים. אבל אני צרכן כבד יחסית, אנחנו מסטרימים טלוויזיה/יוטיוב/נטפליקס ב-4K כמעט 24/7 ולפחות על מכשיר אחד (הטלוויזיה 4K והמסך של המחשב הראשי הוא 1440P), אני מוריד/מעלה המון ומשחק ברשת במשחקים כבדים. בגלישה יומיומית אין הרבה הבדל, וזמני הבאפרינג של סרטונים/סרטים לא הרבה יותר ארוך בשירותים "לבנים", אבל בדברים שאין להשיג אלא בצורה פיראטית, יש הבדל מאוד מוחשי. לכן הייתי עושה כל מאמץ אפשרי לפני מעבר לבזק, כשהפתרון הכי הגיוני לדעתי הוא החלפת הראוטר.

אגב החלפת ראוטר, ב-500 מגה תומך רק ההוטבוקס 4, לכן אם תשדרג לא תהיה להם ברירה אלא להחליף לך אותו. לי השדרוג (מ-200מגה) עלה משהו כמו עשרה שקלים נוספים לחודש. שווה את זה לגמרי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים אותי, כי איך שהוא הגענו לנקודה שבה כנראה, כדי לפתור לפחות חלק מהבעיות שלי איתם, אצטרך לשדרג ל500 מגה בתוספת תשלום (מזערי ככל שיהיה).

תמצית השירות הארצישראלי.

איימתי להתנתק מספר פעמים בהן ביקשתי הוטבוקס מתקדם יותר ולא הסכימו לתת לי. הסכימו להעביר אותי למוקד ניתוקים זה כן.

השאלה היא מתי עובר הגבול בין לרדוף אחריהם ולהתחנן לקבל מה שמגיע לי, לבין לתת להם הזדמנות לטפל בתקלה בקצב מקובל.

נראה לי שהגבול עבר מזמן, ולכן אני שמח לעדכן שקבעתי התקנה לתחילת פברואר של בזק תוך כדי הבטחה שהם יעשו כל שביכולתם לשדרג את המהירות המוצעת מ40 ל100, כל עוד הדבר יתאפשר כאשר הטכנאי יגיע לרחוב ויבדוק את הציוד.

בנוסף, רציתי לשתף את נציגי הוט בפייסבוק ויחד איתם גם את שאר עוקבי העמוד על כך שסגרתי פרטי חבילה עם בזק, סתם כדי לפרוק התרגשות.

בין לבין, התקשר אליי נציג הוט לבקש "עוד צ'אנס", וקבע לי טכנאי ליום רביעי.

כפי שאמרתי גם בעמוד הפייסבוק שלהם, יש להם 15 צ'אנסים, צ'אנס לכל יום שעובר עד התקנת בזק.

נראה מה יעלה הדבר, לדעתי, יעלה חרס.

כשירות לציבור אגב, אני משתף את היסטוריית השיחות שלי למוקד הטכני של הוט (כפי שנמסר לי מנציג הוט) עד יולי 2019 (היו מאז עוד כמה שיחות שלא מופיעות פה):

28/4/2019 , 01/05/2019 , 02/05/2019 , 05/05/2019 , 20/05/2019 , 22/05/2019 , 27/05/2019 , 05/06/2019 , 06/06/2019 , 07/06/2019 , 20/06/2019 , 17/07/2019, 18/07/2019 .

, 15/11/2018 , 16/11/2018, 25/12/2018 , 14/1/2018 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים אותי, כי איך שהוא הגענו לנקודה שבה כנראה, כדי לפתור לפחות חלק מהבעיות שלי איתם, אצטרך לשדרג ל500 מגה בתוספת תשלום (מזערי ככל שיהיה).

תמצית השירות הארצישראלי.

זה קקה גדול, אני מסכים. אצלי העניין היה שרציתי את ה-500 מלכתחילה (לא היה זמין עדיין כשהתחברתי אליהם) וזה פשוט דירבן אותי לעשות את זה מהר יותר. מבחינתי, אם השדרוג על הדרך גם הביא טכנאי שפתר את הבעיה, גם שיפר את המהירות וגם עולה מחיר זניח, לדעתי זה לגמרי שווה. לא שיש לי ברירה, כן? כמו שאמרתי, אין לי תשתית של בזק :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

היה הטכנאי של הוט לפני יומיים, ב22 לחודש.

כדבריו: "יש בעיה בעוצמות. גבוה 70dB, נמוך 77dB. אמור להיות הפוך. נפתח קריאה שיגיעו טכנאים לרחוב לסדר את זה"

Off the protocol, שנינו הסכמנו שהטכנאים מגיעים לרחוב, מסתכלים והולכים. אז כמובן שיומיים אחרי התקלות נשארו אותן תקלות, דבר לא תוקן,

המודם עדיין צועק תקלות T3-T4, עדיין יש לי Uncorrectables בכמויות בערוץ הורדה, עדיין יש ניתוקים ופינגים גבוהים.

[TABLE]

[TR=bgcolor: #C90000]

[TH=colspan: 9, align: left]Downstream Bonded Channels[/TH]

[/TR]

[TR=bgcolor: #C90000]

[TH=align: left]Channel[/TH]

[TH=align: left]Lock Status[/TH]

[TH=align: left]Modulation[/TH]

[TH=align: left]Channel ID[/TH]

[TH=align: left]Frequency[/TH]

[TH=align: left]Power[/TH]

[TH=align: left]SNR[/TH]

[TH=align: left]Correctables[/TH]

[TH=align: left]Uncorrectables[/TH]

[/TR]

[TR=bgcolor: #9999CC]

[TD]1[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]315000000 Hz[/TD]

[TD]9.7 dBmV[/TD]

[TD]40.9 dB[/TD]

[TD]63[/TD]

[TD]373[/TD]

[/TR]

[TR=bgcolor: #99CCFF]

[TD]2[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]279000000 Hz[/TD]

[TD]10.4 dBmV[/TD]

[TD]40.8 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]3[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]285000000 Hz[/TD]

[TD]10.0 dBmV[/TD]

[TD]40.8 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]4[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]291000000 Hz[/TD]

[TD]9.7 dBmV[/TD]

[TD]40.3 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]5[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]297000000 Hz[/TD]

[TD]9.2 dBmV[/TD]

[TD]39.6 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]6[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]303000000 Hz[/TD]

[TD]9.1 dBmV[/TD]

[TD]40.5 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]7[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]309000000 Hz[/TD]

[TD]9.9 dBmV[/TD]

[TD]41.0 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0[/TD]

[/TR]

[TD]8[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]QAM256[/TD]

[TD] [/TD]

[TD]321000000 Hz[/TD]

[TD]9.6 dBmV[/TD]

[TD]41.0 dB[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 760]

[TD]Fri Jan 24 12:51:59 2020 [/TD]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]Received Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Fri Jan 24 12:51:10 2020 [/TD]

[TD] Error (4) [/TD]

[TD]Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.9;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Fri Jan 24 12:51:10 2020 [/TD]

[TD] Error (4) [/TD]

[TD]Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.8;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Time Not Established [/TD]

[TD] Warning (5) [/TD]

[TD]DHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.0;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Notice (6) [/TD]

[TD]Honoring MDD; IP provisioning mode = IPv4 [/TD]

[/TR]

[TD] Thu Jan 23 22:38:22 2020 [/TD]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]Received Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[TD] Critical (3) [/TD]

[TD]No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=2c:e4:12:ee:51:a6;CMTS-MAC=bc:16:65:27:83:79;CM-QOS=1.0;CM-VER=3.0; [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

כאמור, ויתרתי, ברוך הבא בזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ללא שם2.png

הם מוכיחים לי שכמה שחשבתי שאי אפשר לרדת נמוך יותר, תמיד יש לאן לשאוף.

אני בינתיים מחכה לשיחה המיוחלת, שכרגע לא באה.

מה שכן, הגשתי תלונה למשרד התקשורת, נחכה לראות מה יצא מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה אתה נגרר עם זה? מה אתה, מזוכיסט?

יש לך 3 אפשרויות, לאור הקושי הגיאוגרפי:

- לנסות את בזק

- לחיות עם מה שיש

- להתנתק לגמרי מהאינטרנט

מכיוון שהאפשרות השלישית לא סבירה, אני ממליץ שתבחר באחת מהשתיים שנותרו. כל הקטע של לנסות לקבל פיצוי ולהמשיך לריב עם מערכות אטומות הוא בזבוז זמן משווע שעולה לך בבריאות. תחתוך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שאני משאיר כרטיס עתיק שאין לו שום הטבות והוא תקף רק בישראל - החיוב של הוט עליו, וזה החיוב הקבוע היחיד עליו, ביום שאני מתנתק מהוט אני מבטל את הכרטיס הזה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעזור לך.. אם לא יבטלו את החיוב מהצד שלהם הם ימשיכו להגיע. אחרת אנשים היו מבטלים כרטיסים שיש עליהם עסקאות תשלומים על ימין ועל שמאל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תשלומים, זה הוראת קבע, ואלו עוברות בחידוש כרטיס לכרטיס החדש, ומבוטלות עם ביטול כרטיס.

מה שכן יקרה זה שבאיזשהו שלב הם יפנו אליי עם "חוב" שקיים, ואני אשלח להם צילום מסמך של הוראת ניתוק עם איום בתביעה ושאשמח להיפגש איתם בבית המשפט.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה אתה נגרר עם זה? מה אתה, מזוכיסט?

יש לך 3 אפשרויות, לאור הקושי הגיאוגרפי:

- לנסות את בזק

- לחיות עם מה שיש

- להתנתק לגמרי מהאינטרנט

מכיוון שהאפשרות השלישית לא סבירה, אני ממליץ שתבחר באחת מהשתיים שנותרו. כל הקטע של לנסות לקבל פיצוי ולהמשיך לריב עם מערכות אטומות הוא בזבוז זמן משווע שעולה לך בבריאות. תחתוך.

ברור שזה בלתי אפשרי לסבול את זה. אתמול באמת הרגשתי שזה עולה לי בבריאות.

המתקין של בזק כבר תואם, הבעיה היא שנותרו כמעט שבועיים עד אז בהם אני נאלץ להתמודד עם הוט, כי לא משנה מה, את האינטרנט הזה אני צריך יום יום.

אז אני נאלץ להכנס בהם יום אחרי יום, למרות שברור לי שבעוד כמה ימים סוף סוף נתנתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...